GALÉRIA | HYMER Camper Van Fiat

 

HYMER Backrack+ 
Čokoľvek plánujete robiť a kamkoľvek chcete ísť, zoberte si so sebou všetko svoje vybavenie. HYMER Backrack+ vám otvára nový a individuálny svet so širokou škálou komponentov a dodáva vášmu obytnému autu super vzhľad. Základný nosič HYMER Backrack+ je dostupný priamo z výroby. Rovnako ako všetky komponenty modulu, aj tento je možné objednať a namontovať ako originálne príslušenstvo HYMER.

HYMER Camper Vans Fiat sú agilné všestranné vozidlá, ktoré sú vhodné do mestskej premávky rovnako ako aj do terénu.

S kompaktnými a všestrannými obytnými vozidlami sa cítite pohodlne na cestách v každodennom živote aj vo voľnom čase a ste dobre vybavení na každé dobrodružstvo.

Dva svety – pre individuálny dizajn
Domov pre každého znamená niečo iné. Rozhodnite sa pre jeden z dvoch svetov a prispôsobte si svojho spoločníka na cesty rôznymi kombináciami farieb, materiálov a látok do najmenších detailov. Oba obytné svety obsahujú moderný dizajn nábytku, ktorý inšpiruje materiálmi s prirodzeným vzhľadom a príjemným pocitom. Takto sa váš Van stane osobným domovom – kdekoľvek na svete.

Ivy GreenPearl Grey

OBÝVACÍ PRIESTOR

S kompaktnými rozmermi a inteligentnými riešeniami interiéru otvárajú HYMER Camper Vans Fiat nové dimenzie flexibilnej slobody cestovania.

 

ÚLOŽNÝ PRIESTOR

Kamkoľvek sa pozriete: úložný priestor všade. V interiéri vzniklo až o 50 % viac úložného priestoru pre vaše cestovné predmety a dokonale padnúce priehradky na príslušenstvo vozidla.

Nádrže na vodu a batérie sú ľahko prístupné cez interiérovú podlahu. 

Na bezpečnú prepavu môžete väčšie predmety zaistiť na upínacích lištách pomocou flexibilne pripevniteľných upevňovacích očkách na kolajničkách. 

SPÁĽŇA

Dobrú noc! V  štandardnom systéme komfortu spánku sa vám bude určite dobre spať. Na želanie aj pod voliteľnou výsuvnou strechou.


 Pre praktický vstup do hornej časti je tu nový teleskopický rebrík s pohodlnýum manévrovaním.

KUCHYŇA

Plnohodnotná kuchyňa nenecháva nič na náhodu z hľadiska priestoru a vybavenia. Varenie s otvorenými bočnými dverami vytvára veľmi zvláštny pocit slobody.

Kuchyňa modelu HYMER Camper Van Fiat je plnohodntná s varičom, drezom, veľkou pracovnou doskou a kompresorovou chladničkou.

 Voliteľná 70 litrová kompresorová chladnička má ľahký a jednoduchý prístup zvonku aj zvnútra.

 

KÚPEĽŇA

 

Osviežujúco kompaktný. Vaša svetlá a útulná kompaktná alebo variabilná kúpeľňa je toaleta a sprcha v jednom. Tešte sa na šikovné riešenia a nové materiály.

Sprchu je možné pripevniť aj na vonkajšiu stenu vozidla pomocou praktickej prísavky - pre osviežujúci zážitok zo sprchovania vonku.

TRNAVA

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

KOŠICE

Haniska 483
04457 Košice - okolie
Slovenská republika