Výbava | HYMER Camper Van Fiat

 

Centrálne ovládanie
Jednotlivé úpravy teploty a funkciu boost pre rýchle zásobovanie teplou vodou a vykurovanie miestností je možné ovládať pomocou centrálneho ovládacieho panela LCD pre ohrievač, ktorý je vybavený prípravou pre funkciu iNet a časovačom.

Sprcha pod holým nebom
Praktická prísavka dokonca umožňuje pripevnenie sprchovej armatúry k exteriéru vozidla - pre osviežujúci zážitok zo sprchovania pod holým nebom.
 

Dokonale pripravené na prepravu
Integrované vysokopevné hliníkové upínacie lišty so 4 nastaviteľnými okami umožňujú flexibilné a bezpečné upevnenie rôzneho príslušenstva na prepravné účely. Voliteľne môžete do batožinového priestoru namontovať priečku pre úložný priestor.

Pre dokonalé súkromie
Okenné rolety vyrobené z prvotriednej skladanej textílie pre predné a bočné okná kabíny chránia váš obytný automobil pred zvedavými pohľadmi a nadmerným slnečným žiarením v lete.

Pokojný spánok
Pohodlný spací systém HYMER s vysokokvalitnými rámami vrátane pružinových diskových pružín maximalizuje výhody viaczónových matracov zo studenej peny. Každá oblasť tela je podporená ideálnym protitlakom pre pohodlný a pokojný spánok.

Rozkladací stôl
Skladací stôl má dosku, ktorá sa podľa potreby rýchlo a ľahko sklopí, aby sa zväčšil prietor. Keď sa práve nepoužíva, dá sa tiež jednoducho zložiť na stenu.

Účinné sieťky proti hmyzu
Sieťka proti hmyzu na posuvných dverách zaistí, že nezvaní hostia zostanú vonku.

Multifunkčný komfort
Otočné a výškovo nastaviteľné sedadlá v kabíne sú čalúnené rovnakou kombináciou tkanín ako obývací priestor. Vďaka svojmu výnimočnému komfortu sedenia a sklopným opierkam rúk sú ideálne na sedenie pri televízii a na uvoľnenú jazdu.

Airbagy vodiča a spolujazdca
V prípade vážnej kolízie môže airbag znížiť silu nárazu do hlavy alebo hrudníka. To vás môže ochrániť, ak máte zapnutý bezpečnostný pás, pred poranením hlavy alebo hrudníka, alebo tieto zranenia zmierniť. Airbagy na strane vodiča a spolujazdca sú súčasťou štandardnej výbavy všetkých obytných automobilov HYMER.

Pre dobrú mikro-klímu
Manuálna klimatizácia riadi klímu vo vašom vozidle a prúdenie vzduchu zvonku. Jej súčasťou je peľový filter, ktorý aktívne zabraňuje vstupu peľu, jemného prachu a iných častíc do interiéru.
 

Žiadne tepelné mosty
Moderné, vysokokvalitné rámované okná vo vozidle sú vybavené akrylovým dvojitým sklom pre lepšiu ochranu proti vlámaniu a optimálnu tepelnú izoláciu. Hliníkový rám je obzvlášť ľahký a robustný a má izolačnú vrstvu na ochranu pred tepelným mostom.

Elektrický vstupný schodík
Elektrický schodík pri vchode do obytnej časti auta zaisťuje ľahký prístup.

Byť videný ostatnými
Svetlo na denné svietenie s vysokou viditeľnosťou zaisťuje bezpečnosť aj za zhoršených svetelných podmienok. Svetlá pre denné svietenie znamenajú, že ostatní účastníci premávky počas dňa ľahšie spoznajú vaše vozidlo, čím sa zníži riziko nehôd spôsobených tým, že vás nevidia.

Povrchové úpravy čalúnenia a nábytku

Dekor nábytku Ivy Green 

 

Dekor nábytku Pearl Grey

 

Koženné prevedenie Grigio

 

Koženné prevedenie Grazia

 

Kombinácia látky Indiana

 

Kombinácia látky Gomera

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty