GALÉRIA | HYMER Free 540 BLUE EVOLUTION

 

Vkusný interiér
Interiér disponuje modernými skrinkami s bielymi dvierkami a lešteným strieborným dizajnom, dvojfarebnou sivou látkou a podlahou s dekorom tmavého dreva.

Markíza
Nech prší alebo svieti slnko, markíza predlžuje obytnú plochu HYMER Free 540 Blue Evolution o 7 metrov štvorcových.

Kúpeľna
HYMER Free 540 Blue Evolution je vybavený kompletnou kúpeľňou s dreveným roštom, sprchovou vaničkou a ponúka rovnakú úroveň luxusu ako väčšie obytné autá. To znamená, že môžete zostať nezávislí, aj keď sa nachádzate mimo domova.

Priestranný obytný Van
HYMER Free 540 Blue Evolution je vybavený výklopnou strechou, čo znamená, že napriek svojmu kompaktnému usporiadaniu a vonkajšej dĺžke iba 5,41 m ponúka až 4 lôžka.

Jazda s ľahkosťou
Motor Fiat Ducato s výkonom 140 koní, 90-litrová palivová nádrž, denné LED svetlá, hmlové svetlá, tempomat a mnoho ďalších špeciálnych funkcií robia z HYMER Free 540 Blue Evolution odolného a spoľahlivého spoločníka na akejkoľvek ceste.

Športový vzhľad
Vďaka svojmu modernému a štýlovému dizajnu sa HYMER Free 540 Blue Evolution môže pochváliť športovým vzhľadom, ktorý je zvýraznený dvojfarebným dizajnom so špeciálnym lakovaním Storm Blue Metallic a čiernymi detailmi, ako je napríklad strecha typu pop-up, 16-palcové zliatinové kolesá a dizajnová grafika.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty