GALÉRIA | HYMER Free 600 CAMPUS

 

HYMER Free 600 Campus je dokonalým každodenným spoločníkom v každej situácii. Ak sa rozhodnete pre edičný model, môžete sa tešiť na rozsiahlu výbavu.

 

Uvoľnená jazdaUvoľnená jazda
Fiat Ducato s výkonom 140 PS, 90 litrovou palivovou nádržou, dennými LED svetlami, hmlovými svetlami, tempomatom a ďalšími prvkami výbavy robia z HYMER Free 600 Campus odolného a bezpečného spoločníka na každej ceste.

MarkízaMarkíza
Či už slnečné lúče alebo daždivé počasie - markíza zväčšuje obytný priestor modelu HYMER Free 600 Campus o 8 metrov štvorcových.

Kompletná kúpeľňaKompletná kúpeľňa
HYMER Free 600 Campus je vybavený kompletnou kúpeľňou vrátane dreveného roštu v sprche a ponúka vám rovnakú úroveň pohodlia ako doma. 

Presvedčí už na prvý pohľadPresvedčí už na prvý pohľad
Výrazný dvojfarebný exteriér s lakom Grigio Campovolo, matné čierne dizajnové nálepky v oblasti okien, na bočných stenách a vzadu, čierne 16-palcové hliníkové disky a ďalšie dizajnové prvky v čiernej farbe dávajú HYMER Free 600 Campus športový vzhľad.

Výklopná strecha s dvoma lôžkamiVýklopná strecha s dvoma lôžkami
Vďaka praktickej výklopnej streche s komfortným systémom spánku ponúka HYMER Free 600 Campus až štyrom osobám pohodlné miesto na spanie.

Útulný, ale priestranný pocit
Vďaka leštenému striebornému dizajnu v kombinácii s bielymi dverami skriniek je interiér priestranný a svetlý. 

Zadné lôžka

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty