GALÉRIA | HYMER Free S

 

Športový a šik  v každej situácii
Či už ide o atmosféru mesta, športovú výzvu v horách alebo dobrodružnú dovolenku na pláži: HYMER Free S je doma všade, a vy sa budete cítiť pohodlne.

INTERIÉR

Moderný dizajn sa stretáva s komfortným vybavením. HYMER Free S má športový, moderný dizajn interiéru. Matné biele povrchy a strieborno-sivé detaily v kombinácii s tónmi dubového dreva vytvárajú harmonický obraz a sprostredkúvajú exkluzívny šarm HYMER.

Veľkorysý úložný priestor - využitie na 100 percent. Skladné skrinky slúžia na uskladnenie všetkého, čo na cestách potrebujete.

 

Rozkladací, sklopný stôl je praktický a poskytuje veľký priestor pre každého.

Zadné lôžka sú vybavené ambientným osvetlením a kvalitným matracom zo studenej peny, takže pokojný spánok Vás neminie nech ste kdekoľvek.

Počac dňa je možné zadné lôžko jednoducho sklopiť a priestor využiť na uskladnenie aj väčších nákladov. Inovatívny výsuvný schodík umožňuje ľahký prístup na zadné lôžko. 

Praktická kuchyňa poskytuje veľa úložného priestoru. Vďaka sklopnej doske možno rozšíriť pracovný priestor. 

 

Kompaktná kúpeľňa poskytuje všetko, čo na cestách potrebujete. Výsuvná sprchová hlavica poskytuje vďaka sklopnému oknu príjemnú vonkajšiu sprchu.  Početné úložné priestoru umožňujú, že budete mať vždy všetko po ruke a vďaka elastickým popruhom zostane všetko na svojom mieste aj počas jazdy.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty