Výbava | HYMER Free S

 

ŠTANDARDNÁ VÝBAVA

 

Elektrické vyprázdňovanie odpadovej nádržeBezproblémové vyprázdňovanie nádrže na odpadovú vodu
Vyprázdňovanie nádrže na odpadovú vodu sa dá spraviť jednoducho stlačením tlačidla pomocou ventilu, ktorý je ovládaný elektricky.

Výkonný motorVýkonný pohon
Ako výkonné srdce vozidla so 143 HP zaisťuje tento motor dostatočný výkon s optimálnym prenosom výkonu.

Automatické ovládanie svetielElektrický vstupný schodík
Elektrický schodík pri vchode do obytnej časti auta zaisťuje ľahký prístup.

Vonkajšia sprchaVonkajšia sprcha
Pomocou praktickej prísavky sa sprchová hadica dá pripevniť aj na vonkajšiu stenu vozidla - pre osvieženie na čerstvom vzduchu.

Vysoko viditeľné denné svetláUkotvenie nákladu
Upínacie oká integrované v podlahe a v zadnom lôžku umožňujú bicykle alebo iné cestovné vybavenie bezpečne a dokonale upevniť na prepravu.

Airbag šoféra a spolujazdcaÚtulné prostredie
Okolité osvetlenie pomocou technológie LED vytvára útulnú atmosféru v obývacích, kuchynských a spacích priestoroch, najmä vo večerných hodinách.

Airbag šoféra a spolujazdcaDômyselné riešenie pohodlného prístupu k lôžku
Výsuvný schodík zaisťuje obzvlášť pohodlné stúpanie na zadnú posteľ a predstavuje dobre premyslené riešenie vďaka dvojitému použitiu. Slúži totiž tiež ako priečka v batožinového priestoru.

Airbag šoféra a spolujazdcaSpoľahlivá ochrana proti hmyzu
Nevítaní hostia zostávajú vonku -  to je zabezpečené ochranou proti hmyzu na posuvných dverách.

Airbag šoféra a spolujazdcaPripojiteľný stôl 
Vďaka otočnému predĺženiu stolovej dosky je možné pripojiteľný stôl behom okamihu zväčšiť, aby ponúkal dostatok priestoru.

Dvojité akrylové zasklenieDvojité akrylové zasklenie
Moderné, vysoko kvalitné rámové okná vo vozidle majú dvojité akrylové zasklenie - pre zvýšenie odolnosti proti vlámaniu a optimálnu tepelnú izoláciu. Hliníkový rám je obzvlášť ľahký, stabilný a má tepelnú izolačnú vrstvu.

Airbag šoféra a spolujazdcaAutomatické svetlomety
Automatické ovládanie svetlometov zapína alebo vypína stretávacie svetlá podľa aktuálnych svetelných podmienok. To poskytuje vodičovi viac pohodlia a zvyšuje bezpečnosť.

Airbag šoféra a spolujazdcaAirbag vodiča a spolujazdca 
V prípade silného nárazu môže airbag ochrániť hlavu a hrudník, čím chráni vodiča s pásom pred možným zranením alebo ho zredukuje. Airbagy na strane vodiča a spolujazdca sú štandardnou výbavou všetkých karavanov HYMER.

Asistent bočného vetraNa cestách aj s vetrom
Štandardný asistent bočného vetra detekuje pohyby v jazdnom pruhu spôsobené silnými nárazmi vetra v správny čas a podporuje vodiča automatickými brzdovými zásahmi, aby udržal jazdný pruh.

Asistent bočného vetraOriginálna pohodlná sedačka Mercedes-Benz
Vysoko kvalitné a pohodlné sedadlá Mercedes-Benz Original Comfort sú obzvlášť bezpečné a útulné dokonca aj na dlhé cesty či príjemné televízne večery. Sú čalúnené látkou rovnakou ako v obývacej časti, a preto dokonale ladia s interiérom.

Jednoduché, pohodlné centrálne ovládanie
Individuálne nastavenie teploty vody a vykurovania miestnosti je možné ovládať pomocou centrálneho LCD ovládacieho panela pre vykurovanie vrátane predprípravy pre iNet a časovača.

 

DOPLNKOVÁ VÝBAVA

Centrálne ovládanieDeliaca záclona do priestoru na spanie
V záujme väčšieho súkromia alebo rôznych spánkových návykov je možné obývaciu a spaciu časť oddeliť od seba pomocou deliacej záclony.

Elektrické vyprázdňovanie odpadovej nádržeBezpečné parkovanie a manévrovanie
Vôjdite jednoduchšie na parkovacie miesta a bezpečnejšie z nich: Parkovací balík s 360 ° kamerou podporuje parkovanie a manévrovanie pomocou optických a akustických signálov. To zvyšuje pohodlie a bezpečnosť.

Výkonný motorMimoriadna útulnosť s povrchovou úpravou nábytku „HOME"
Dva štýlové rozptylové vankúše s poťahmi, ktoré ladia k látke sedadiel, a praktická taška na kuchynské potreby na prednom konci kuchyne dodávajú obývacej časti extra pohodlie.

Výkonný motorDodatočné lôžko
Priestor na sedenie je možné pomocou prídavného matraca zmeniť na jednolôžko. Poskytuje tak ďalšiemu spoločníkovi na cesty pohodlné miesto na spanie.

Výkonný motorPre útulné teplo a horúcu vodu
6000 W teplovzdušný vykurovací systém poháňaný naftou vybavený prípravou pre technológiou iNet bez námahy zaisťuje príjemnú vnútornú teplotu a teplú vodu, aj keď je vonku pod bodom mrazu. Integrovaný elektrický ohrievač skracuje dobu zahrievania.

Výkonný motorPríjemne regulovaná klíma
Poloautomatická klimatizácia TEMPMATIK zaisťuje príjemnú teplotu vo vnútri vozidla. Systém súčasne odvlhčuje vzduch, čo zabraňuje roseniu okien zvnútra. Integrovaný filter pevných častíc navyše chráni pred peľom a prachom.

Výkonný motorAktívny asistent vzdialenosti vrátane multifunkčných tlačidiel na volante
DISTRONIC PLUS Driving Assist (vrátane aktívneho brzdového asistenta) pomáha udržiavať bezpečnú vzdialenosť od vozidla vpredu a v prípade núdze automaticky zabrzdí. Minimalizuje riziká krátkych bezpečných vzdialeností, náhlych zastavení dopravy alebo nepozornosti.

Výkonný motorDokonalé súkromie
Rolety vyrobené z prvotriednej skladanej textílie vás v lete chránia pred zvedavými očami a nadmerným slnečným žiarením.

Výkonný motorRýchla fixácia detskej sedačky
Vďaka systému ISOFIX je možné detskú sedačku pripevniť k lavici obzvlášť bezpečne a jednoducho, takže sa vo vozidle môžu bezpečne a pohodlne prepravovať aj deti.

Výkonný motorLED svetlomety
Vysoko výkonné LED svetlomety zvyšujú bezpečnosť v noci. Poskytujú mimoriadnu viditeľnosť vďaka svojmu širokému rozloženiu svetla, nízkej spotrebe energie a farbe svetla, ktorá je podobná dennému svetlu.

Výkonný motorAsistent mŕtveho uhla
Asistent mŕtveho uhla upozorní vodiča na vozidlá v mŕtvom uhle prostredníctvom vizuálnych a akustických signálov. Rear Cross Traffic tiež detekuje akékoľvek vozidlá prechádzajúce za vozidlom pri cúvaní.

Výkonný motorPre ekonomickú a plynulú jazdu
Automatická prevodovka 9G-TRONIC, ktorá šetrí palivo a zaisťuje plynulé radenie. V prípade potreby jednoducho stlačte brzdový pedál, aby sa aktivovala funkcia HOLD, ktorá zastaví pohyb vozidla dopredu na semaforoch alebo v hustej premávke.

Výkonný motorStrešná spálňa
Oddelená spálňa pre dvoch je k dispozícii na výklopnej streche so vstavanou a skladacou manželskou posteľou s pohodlným systémom spánku. Pop-top strecha je lakovaná vo farbe karosérie.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty