GALÉRIA | HYMER Free

 

Hymer Free

Cíťte sa voľný! Dnes festival, zajtra wellness v Toskánsku - vy rozhodujete, kedy naštartovať nový HYMER Free a kam s ním pôjdete.

 

OBÝVACÍ PRIESTOR

Interiér v Hymer FreeDizajn interiéru je moderný a svieži s matnými bielymi povrchmi a strieborno-šedými detailmi v kombinácii s teplými dubovými tónmi.

Rozkladací stôl Miesto na sedenie, na fotke v štandardnej poťahovej látke Delfi, ponúka priestor až pre štyri osoby. Stôl v obývacej časti sa dá ľahko zväčšiť pomocou predlžovacieho panelu.

 

Štandardné LED osvetlenie Štandardné osvetlenie v obývacej a kuchynskej časti, ako aj flexibilne nastaviteľné LED svetlá pod hornými úložnými skriňami vytvárajú mimoriadne útulnú atmosféru a poskytujú správne svetlo tam, kde je to potrebné.

 

Veľké posuvné dvere Veľké posuvné bočné dvere HYMER Free ponúkajú nádherný výhľad. Sieťka proti hmyzu navyše chráni pred komármi a inými nepozvanými hosťami. 

 

Prídavné lôžko zo skupiny sedadielSedaciu skupinu v HYMER Free je možné pomocou prídavného matraca premeniť na samostatnú posteľ.

 

Horné skrinky s veľkým úložným priestoromKlapky stropných skriniek nad priestorom na sedenie sa dajú doširoka otvoriť a umožňujú ľahký prístup k priestranným úložným priestorom.

 

SKLADOVACÍ PRIESTOR

Skladovací priestor v zadnej častiVďaka široko sa otvárajúcim dverám v zadnej časti vozidla je úložný priestor v zadnej časti ľahko prístupný a dá sa pohodlne naložiť. Voliteľne dostupné kempingové stoličky a stôl je možné umiestniť na korpus nábytku v zadnej časti alebo na zadné dvere.

 

Široký priechod na veľké predmetySkladovací priestorVďaka vertikálne nastaviteľnému lamelovému rámu v zadnej časti HYMER Free existuje široký priechod, v ktorom sa môžu uskladniť veľké predmety ako napr. bicykle. Zaistiť ich možno pomocou upevňovacích ôk zapustených do podlahy a do zadného lôžka. V nábytku pod posteľami sú skrinky, ktoré poskytujú dostatok miesta na bezpečné uloženie batožiny počas jazdy.

 

Priestranné skrinky nad zadnou posteľouNad zadnými posteľami HYMER Free sú k dispozícii priestranné skrinky nad hlavou s dostatkom úložného priestoru. 

 

Veľkorysá skriňa na zavesenie oblečeniaHYMER Free 540 a 602 majú medzi kuchynskou časťou a zadnými posteľami praktickú skriňu, ktorá umožňuje zavesiť vaše oblečenie úhľadne na vešiak.

 

SPÁĽŇA

Široké lôžko pre dvoch Zadné postele v HYMER Free sú vybavené pohodlným matracom zo studenej peny vrátane pohodlného roštu a sľubujú pokojný spánok.

 

Výklopná strecha s ďalšími dvoma lôžkami Vďaka voliteľnej výklopnej streche 200 × 135 cm a komfortnému systému spánku máte ďalšie lôžka vždy pri sebe. To znamená, že miesta na spanie je možné kedykoľvek zdvojnásobiť z dvoch na štyri.
 

Špeciálnym prvkom HYMER Free 602 sú dve veľké samostatné postele v zadnej časti vozidla. Na postele, ktoré poskytujú optimálny komfort spánku, sa dá ľahko dostať širokými schodíkmi.

KUCHYŇA

Kuchynská časťKuchynská časť v HYMER Free je vybavená kombináciou drezu a dvojplatničkovým plynovým sporákom. Sporák a drez je možné uzavrieť skleneným krytom a vytvoriť tak veľkorysú pracovnú plochu.

 

70 Litrová kompresorová chladnička Praktická 70-litrová kompresorová chladnička na prednej strane kuchynského bloku v HYMER Free 540 a 602 je vybavená pántami na obidvoch stranách a preto je ľahko prístupná z vnútra aj z vonku.

 

Pracovná plocha kuchyne sa môže rýchlo a ľahko zväčšiť sklopným nadstavcom pracovnej dosky

Extra hlboké zásuvkyĽahko rozšíriteľná pracovná plochaDo mimoriadne hlbokých zásuviek a horných kuchynských skriniek sa zmestí dostatok riadu a kuchynských potrieb. Zásuvky sú vybavené kvalitnými výsuvmi vrátane samozatvárania.

KÚPEĽŇA

KúpeľňaKompaktná kúpeľňa HYMER Free obsahuje všetko, čo kúpeľňa potrebuje: WC, kvalitné, pevné umývadlo, zrkadlová skrinka a sprcha. Kúpeľňové okno navyše umožňuje zodpovedajúci prísun čerstvého vzduchu a denného svetla.

Praktická výsuvná hlavicaKvalitné umývadlo v HYMER Free má výsuvnú sprchovú hlavicu. Vďaka sklopnému oknu v kúpeľni  je možné ju použiť aj ako praktickú vonkajšiu sprchu.

 

Pohľad zhoraKompaktná kúpeľňa je uzavretá roletovými dverami šetriacimi priestor. Pri sprchovaní je zrkadlová skrinka, umývadlo a toaleta chránené pred vodou sprchovým závesom. Odtokový žľab vedúci dookola zaisťuje bezpečný odtok vody zo sprchovej vaničky.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty