Výbava | HYMER Free

 

ŠTANDARDNÁ VÝBAVA

Centrálne ovládanie
Jednotlivé úpravy teploty a funkciu boost pre rýchle zásobovanie teplou vodou a vykurovanie miestností je možné ovládať pomocou centrálneho ovládacieho panela LCD pre ohrievač, ktorý je vybavený predprípravou pre iNet a časovačom.

Airbag šoféra a spolujazdcaRozkladací stôl 
Vďaka otočnému predĺženiu stolovej dosky je možné pripojiteľný stôl behom okamihu zväčšiť, aby ponúkal dostatok priestoru.

Elektrické vyprázdňovanie odpadovej nádržeMultifunkčný komfort
Otočné sedadlá kabíny s nastaviteľnou výškou a uhlom sú čalúnené rovnakou kombináciou tkanín ako obývací priestor. Vďaka svojmu výnimočnému komfortu sedenia a sklopným opierkam rúk sú ideálne na sedenie pri televízii a na uvoľnenú jazdu.

Elektrické vyprázdňovanie odpadovej nádržePre dobrú klímu
Manuálna klimatizácia riadi klímu vo vašom vozidle a prúdenie vzduchu zvonku. Zahŕňa peľový filter, ktorý aktívne zabraňuje vstupu peľu, jemného prachu a iných častíc do interiéru.

Vonkajšia sprchaVonkajšia sprcha
Pomocou praktickej prísavky sa sprchová hadica dá pripevniť aj na vonkajšiu stenu vozidla - pre osvieženie na čerstvom vzduchu.

Vysoko viditeľné denné svetláUkotvenie nákladu
Pomocou upínacích ôk integrovaných v podlahe a v zadnom lôžku je možné bicykle alebo iné cestovné vybavenie bezpečne a dokonale upevniť na prepravu.

Airbag šoféra a spolujazdcaSpoľahlivá ochrana proti hmyzu
Nevítaní hostia zostávajú vonku -  to je zabezpečené ochrannou sieťkou proti hmyzu na posuvných dverách.

Airbag šoféra a spolujazdcaAirbag vodiča a spolujazdca 
V prípade silného nárazu môže airbag ochrániť hlavu a hrudník, čím chráni vodiča s pásom pred možným zranením alebo ho zredukuje. Airbagy na strane vodiča a spolujazdca sú štandardnou výbavou všetkých karavanov HYMER.

Asistent bočného vetraZostaňte na ceste aj vo veterných podmienkach
Asistent bočného vetra je súčasťou štandardnej výbavy. Rozpoznáva odchýlky v jazdných pruhoch spôsobené silným bočným vetrom a podporuje vodiča automatickými brzdnými zásahmi, aby sa udržal v jazdnom pruhu.

Dvojité akrylové zasklenieDvojité akrylové zasklenie
Moderné, vysoko kvalitné rámové okná vo vozidle majú dvojité akrylové zasklenie - pre zvýšenie odolnosti proti vlámaniu a optimálnu tepelnú izoláciu. Hliníkový rám je obzvlášť ľahký a stabilný a má tepelnú izolačnú vrstvu.

Automatické ovládanie svetielElektrický vstupný schodík
Elektrický schodík pri vchode do obytnej časti auta zaisťuje ľahký prístup.

Ekonomické osvetlenie
Kompletné vnútorné osvetlenie vozidiel je štandardne navrhnuté pomocou modernej LED technológie. To šetrí 3/4 spotreby energie a zvyšuje výdrž batérie. Pretože LED diódy sa nezahrievajú, zvyšuje sa tiež požiarna bezpečnosť a bezpečnosť pri nehodách.

DOPLNKOVÁ VÝBAVA

Výkonný motorRýchla fixácia detskej sedačky
Vďaka systému ISOFIX je možné detskú sedačku pripevniť k lavici obzvlášť bezpečne a jednoducho, takže sa vo vozidle môžu bezpečne a pohodlne prepravovať aj deti.

Výkonný motorDokonalé súkromie
Rolety vyrobené z prvotriednej skladanej textílie vás v lete chránia pred zvedavými očami a nadmerným slnečným žiarením.

Centrálne ovládanieDeliaca záclona do priestoru na spanie
V záujme väčšieho súkromia alebo rôznych spánkových návykov je možné obývaciu a spaciu časť oddeliť od seba pomocou deliacej záclony.

Výkonný motorMimoriadna útulnosť s povrchovou úpravou nábytku „HOME"
Dva štýlové rozptylové vankúše s poťahmi, ktoré ladia k látke sedadiel, a praktická taška na kuchynské potreby na prednom konci kuchyne dodávajú obývacej časti extra pohodlie.

Výkonný motorDodatočné lôžko
Priestor na sedenie je možné pomocou prídavného matraca zmeniť na jednolôžko. Poskytuje tak ďalšiemu spoločníkovi na cesty pohodlné miesto na spanie.

Jednoduché ovládanie na volante
Jednoducho použite dotykové ovládanie alebo tlačidlá na multifunkčnom volante na ovládanie palubného počítača, funkcií vozidla a multimediálnych systémov bez toho, aby ste museli zložiť ruky z volantu.

Pre ekonomickú a plynulú jazdu
Moderná deväťstupňová automatická prevodovka s meničom krútiaceho momentu zaručuje obzvlášť uvoľnený a príjemný zážitok z jazdy. Optimálne využíva krútiaci moment motora, je najľahšou prevodovkou vo svojej triede a zaisťuje spoľahlivosť, dlhú životnosť a jazdný komfort.

Všestranné videnie
Asistent mŕtveho uhla upozorní vodiča na vozidlá v mŕtvom uhle prostredníctvom vizuálnych a akustických signálov. Systém detekcie priečnej dráhy vzadu kontroluje pri cúvaní vozidlá za vami. Rozpozná tiež približujúce sa vozidlo zboku, keď začnete meniť pruh alebo predbiehať.

Bezpečnejšie na cestách
Na možné nebezpečenstvá upozorňuje vodiča celý rad systémov Assistance Driver. Varovný systém vybočenia z jazdného pruhu vás upozorní, ak opustíte jazdný pruh, systém rozpoznávania dopravných značiek zobrazí dopravné značky, systém varovania pred kolíziou zabráni kolíziám a dažďový senzor automaticky ovláda stierače predného skla.

Výkonný motorPre útulné teplo a horúcu vodu
6000 W teplovzdušný vykurovací systém poháňaný naftou vybavený prípravou pre technológiu iNet bez námahy zaisťuje príjemnú vnútornú teplotu a teplú vodu, aj keď je vonku pod bodom mrazu. Integrovaný elektrický ohrievač skracuje dobu zahrievania.

Výkonný motorStrešná spálňa
Oddelená spálňa pre dvoch je k dispozícii na výklopnej streche so vstavanou a skladacou manželskou posteľou s pohodlným systémom spánku. Pop-top strecha je lakovaná vo farbe karosérie.

Výkonný motorBezpečná preprava bicyklov
Nosič bicyklov vzadu má maximálnu nosnosť 35 kg, čo znamená, že môže bezpečne prepravovať až dva bicykle.

 

 

 

 

ČALÚNENIE

DelfieLátková kombinácia Korfu

 

DenverLátková kombinácia Denver

 

Koženné prevedenie GraziaGarbo

 

GrigioKožené prevedenie Grigio

 

Grand OakDrevodekor Grand Oak

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty