GALÉRIA | HYMER Grand Canyon S CrossOver

 

1. miesto v Camping Life Trophy za HYMER Grand Canyon S CrossOver
V čitateľskej ankete časopisu AutoZeitung „Camping Life Trophy 2022“ bol HYMER Grand Canyon S CrossOver čitateľmi zvolený za víťaza v kategórii panelových dodávok/kempingových áut s dĺžkou nad 5,30 m. Model z edície je dokonalým spoločníkom na výlet do neznáma: výťah a pohon všetkých kolies sprístupňujú každú destináciu a zároveň vám karavan umožňuje samostatné cestovanie až 10 dní.

 

Samostatné napájanie
Solárna inštalácia 90 wattov na streche a inteligentný batériový systém HYMER s dvoma lítiovými batériami 150 Ah, jednou olovenou batériou 95 Ah a invertorom zaisťujú celodenné napájanie, ktoré vám umožňujú vychutnať si najvyšší stupeň sebestačnosti.

 

Samostatné vykurovanie
Ekonomický 6 kW naftový ohrievač s elektrickým tyčovým ohrievačom vás udrží v teple a pohode, aj keď sa nachádzate mimo cesty, dokonca aj vo výške viac ako 1 500 metrov nad morom.

 

Pohodlná jazda v každom teréne
Pohon všetkých štyroch kolies s redukciou prevodového stupňa a inteligentným trakčným systémom 4ETS umožňuje obzvlášť pomalú a citlivú jazdu terénom. Je zaručená vynikajúca priľnavosť v každom teréne.

 

Šikovný úložný priestor
Tmavosivé nadzemné skrinky s novým dizajnom CrossOver pôsobia neuveriteľne a ponúkajú dostatok priestoru. Drobnú výbavu je možné bezpečne uložiť do sieťových vreciek pod vrchnými skrinkami. Vďaka naftovému ohrievaču nie sú potrebné veľké plynové nádrže, takže priestrannú plynovú skrinku je možné použiť ako ďalší úložný priestor.

 

Sen o dobrodružstve
Spací priestor s pohodlnými roštami postelí z pružinamii a prémiovými matracmi zo studenej peny zaručuje dobrý spánok.

 

Dobre osvetlené
Vyzerá dobre a je tiež funkčná: pútavá svetelná lišta LED nad kabínou vodiča, ktorá je prepojená s diaľkovými svetlami, sa dá použiť v premávke a poskytuje optimálnu viditeľnosť.

TRNAVA

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

KOŠICE

Haniska 483
04457 Košice - okolie
Slovenská republika