GALÉRIA | HYMER Grand Canyon S

 


Niekedy sa stačí vydať na cestu a urobiť čokoľvek, čo skutočne chcete: zmenu scenérie; nové miesto, sloboda. Nový Grand Canyon S je nielen prvým HYMERMOBILOM na podvozku Mercedes-Benz, ale je tiež ideálny pre veľké aj malé dobrodružstvá.

OBYTNÝ PRIESTOR

Príjemná povrchová úprava nábytku Orech Chiavenna v HYMER Grand Canyon S vyzerá harmonicky a moderne. Funkcie osvetlenia sa prispôsobia vašim spontánnym dovolenkovým vibráciám.

 

 

 

Úložný priestor

Slušný úložný priestor
V HYMER Grand Canyon S nájdete množstvo odkladacích priestorov, horné odkladacie skrinky,  zásuvky na uloženie veľkých a malých predmetov - každé miesto má svoje využitie.

SPÁLŇA

Zadné lôžko v Grand Canyon S poskytuje obzvlásť priestranné miesto na spanie a to 195x135 cm.

 

HYMER Grand Canyon S je štandardne vybavený systémom pohodlného spánku. Vysokokvalitné rámy postelí s pružinovými kotúčmi a matrace zo studenej peny poskytujú dobrý spánok a skvelé miesto na odpočinok.

Voliteľne dostupná sklopná strecha vám vyčaruje ďalšie dve miesta na spanie už za pár sekúnd a to vo veľkosi 200x122 cm.

 

KUCHYŇA

Kompaktný, ale stále nie príliš malý aj pre veľké hrnce. Do veľkorysých úložných priestorov môžete uložiť všetko čo na cestách potrebujete a 90 l kombinácie chladničky s mrazničkou vám udrží všetky vaše suroviny vždy čerstvé.


 

KÚPEĽŇA

Priestranná kompaktná kúpeľňa je bohato a prakticky vybavená. Štandardne obsahuje okno do kúpeľne, sklopné dizajnové umývadlo z pevného povrchu a moderné WC.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty