Výbava | HYMER Grand Canyon S

 

ŠTANDARDNÉ VYBAVENIE

Centrálne ovládanie
Jednotlivé úpravy teploty a funkciu boost pre rýchle zásobovanie teplou vodou a vykurovanie miestností je možné ovládať pomocou centrálneho ovládacieho panela LCD pre ohrievač, ktorý je vybavený predprípravou pre iNet a časovačom.

Pre dokonalé súkromie
Rolety vyrobené z prvotriednej skladanej textílie pre predné a bočné okná kabíny chránia váš obytný automobil pred zvedavými pohľadmi a nadmerným slnečným žiarením v lete.

Sprcha pod holým nebom
Praktická prísavka dokonca umožňuje pripevnenie sprchovej armatúry k exteriéru vozidla - pre osviežujúci zážitok zo sprchovania pod holým nebom.

Dizajnové skladacie umývadlo
Dizajnové skladacie umývadlo z vysokokvalitného pevného materiálu je možné sklopiť, aby ste získali viac miesta v kúpeľni.
 

Dokonale pripravené na prepravu
Integrované vysokopevné hliníkové upínacie lišty so 4 nastaviteľnými okami umožňujú flexibilné a bezpečné upevnenie rôzneho príslušenstva na prepravné účely. Voliteľne môžete do batožinového priestoru namontovať priečku pre úložný priestor.

Skladací stôl
Skladací stôl má výsuvnú dosku, ktorá sa podľa potreby rýchlo a ľahko sklopí, aby sa zväčšil povrch. Keď sa práve nepoužíva, dá sa tiež jednoducho zložiť na stenu.

Účinné siete proti hmyzu
Sieťka proti hmyzu na posuvných dverách zaistí, že nezvaní hostia zostanú vonku.

Elektrický vstupný schodík
Elektrický schodík pri vchode do obytnej časti vozidla zaisťuje ľahký prístup.

Pohodlné dotykové ovládanie
LED pásové svetlá je možné jednoducho stlmiť priložením prsta. Pomocou inteligentnej funkcie pamäte je možné nastavenie intenzity svetla uložiť pri vypnutí svetla, takže toto posledné nastavenie sa vyvolá pri opätovnom zapnutí svetla.

Automatické svetlomety
Automatické ovládanie svetlometov zapína alebo vypína stretávacie svetlá podľa aktuálnych svetelných podmienok. To poskytuje vodičovi viac pohodlia a zvyšuje bezpečnosť.

Príjemne regulovaná klíma
Poloautomatická klimatizácia TEMPMATIK zaisťuje príjemnú teplotu vo vnútri vozidla. Systém súčasne odvlhčuje vzduch, čo zabraňuje roseniu okien zvnútra. Integrovaný filter pevných častíc navyše chráni pred peľom a prachom.

 

Originálna pohodlná sedačka Mercedes-Benz, 
Vysoko kvalitné a pohodlné sedadlá Mercedes-Benz Original Comfort sú obzvlášť bezpečné a útulné dokonca aj na dlhé cesty či príjemné televízne večery. Sú čalúnené látkou rovnakou ako sedadlá v obývacej časti, a preto dokonale ladia s interiérom.

Zostaňte na ceste aj vo veterných podmienkach
Asistent bočného vetra je súčasťou štandardnej výbavy. Rozpoznáva odchýlky v jazdných pruhoch spôsobené silným bočným vetrom a podporuje vodiča automatickými brzdnými zásahmi, aby sa udržal v jazdnom pruhu.

Airbag vodiča a spolujazdca 
V prípade silného nárazu môže airbag ochrániť hlavu a hrudník, čím chráni vodiča s pásom pred možným zranením alebo ho zredukuje. Airbagy na strane vodiča a spolujazdca sú štandardnou výbavou všetkých karavanov HYMER.

 

Povrchové úpravy čalúnenia a nábytku

Koženné prevedenie Grigio

 

Koženné prevedenie Grazia

 

Kombinácia látky Denver

 

Kombinácie kože a látky Dalana

 

 

Dekor nábytku Chiavenna orech

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty