GALÉRIA | HYMER Sydney

 

poľad spredu
Plne presklený HYMERCAR bez kúpeľne - zobrazený v Profondo Red s balíkom Blackline.

 

pohľad spredu s otvorenou strechou
HYMERCAR bez kúpeľne je vybavený výklopnou strechou. Špeciálna tkanina zaručuje optimálnu cirkuláciu vzduchu.

 

bočný pohľad z prava
Bočný pohľad na HYMERCAR bez kúpeľne s otvorenou strechou na spanie v striebornej farbe. Voliteľne je HYMERCAR bez kúpeľne k dispozícii so 16-palcovými diskami z ľahkej zliatiny a štýlovým balíkom.

 

pohľad spredu v čiernej farbeHYMERCAR bez kúpeľne v čiernej farbe s nálepkami Aluline a voliteľnou markízou.

 

pohľad zpredu v žltej farbeHYMERCAR bez kúpeľne v žltej farbe s voliteľnou grafikou dizajnu Carbonline a štýlovým balíkom Blackline.

 

ÚLOŽNÝ PRIESTOR

integrovaná chladnička
HYMERCAR bez kúpeľne má štandardne k dispozícii konštrukciu postele s integrovanou chladničkou s objemom 65 litrov. Zákazníci, ktorí uprednostňujú viac úložného priestoru, si môžu vybrať vymeniteľnú konštrukciou s voliteľným chladiacim boxom s objemom 46 litrov.

 

odnímateľné lôžkoPre extra úložný priestor môžu byť voliteľne dostupné vrecká pripevnené na konštrukciu namiesto odnímateľného zadného lôžka.

 

integrované upevňovacie lištyIntegrované hliníkové upevňovacie lišty s variabilnými očkami umožňujú bezpečnú prepravu tovaru počas jazdy.

 

odkladacia priehradka v podlahe
Podlaha v HYMERCAR bez kúpeľne má ďalší 17-litrový odkladací priestor so sklopným vekom.

 

OBÝVACÍ PRIESTOR

variabilné sedenie pre 5 osôb
HYMERCAR bez kúpeľne je skutočným všestranným ideálnym riešením pre kempingové dovolenky, víkendové pobyty alebo jednoducho  mestský život. Univerzálny koncept sedenia z neho robí multifunkčné vozidlo pre celú rodinu a ideálne druhé vozidlo. Ako prispôsobiteľná 5-miestna verzia so sedadlami pre vodiča a spolujazdca, dvojitým lavicovým sedadlom a odnímateľným piatym sedadlom, HYMERCAR bez kúpeľne ponúka prvotriedny komfort sedenia na cestách.

 

štandardná 3 sedadlová kabínaŠtandardná verzia HYMERCAR bez kúpeľne je 3-sedačková kabína s lakťovými opierkami.

 

priestranný interiérVeľkorysý interiér pre útulné posedenia s výškou 2,65 metra a stolom s nastaviteľnou veľkosťou.

 

štandardné okenné žalúzie
Skladané rolety dodávané ako štandard zaisťujú pokojný nočný spánok, alebo nerušený popoludňajší odpočinok.

 

SPÁLŇA

pozdĺžna posteľ
Jednoduchým vložením opornej konzoly nad zložený stôl sa môže postaviť pozdĺžne lôžko s dĺžkou 2,4 metra. Preto HYMERCAR bez kúpeľne zaručuje pohodlie aj pre osoby vyššie ako 2 metre.

 

posteľ pod vyvýšenou strechouVyvýšená strecha s integrovaným lôžkom môže byť použitá na vytvorenie samostatnej spálne. Táto posteľ  je prístupná cez rebrík a môže byť opticky oddelená uzavretím priechodu.

 

izolácia strechy je bezchybnáIzolácia strechy robí z výsuvnej strechy priestor pre spánok aj v zimných mesiacoch.

 

KUCHYŇA

kuchynská linkaModerne vybavená kuchynská linka ponúka dostatok priestoru na varenie a umývanie. V extra hlbokých zásuvkách s vysoko kvalitným samouzatváracím mechanizmom umožnujú pohodlné skladovanie a ľahký prístup k potrebám na varenie.

 

šikovný priestor na potravinyNa umiestnenie surovín a korenia je nad kuchyňou, ktorá je ľahko prístupná, dostatok úložného priestoru.

 

elektické zásuvkyS dvoma 230 V, tromi 12 V a USB zásuvkami je vo vozidle veľa možností pripojenia vašich zariadení.

 

plne vybavená kuchyňa
Kuchyňa je plne vybavená umývadlom, vstavaným 2-horákovým plynovým sporákom a v štandardom vybavení je v protiľahlej skrini umiestnená 65-litrová kompresorová chladnička.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty