Výbava | HYMER Venture S

 

Multifunkčná obývacia časť

Súkromný salónik

Kdekoľvek zastavíte, vždy budete mať ten najlepší výhľad. Vychutnajte si dokonalý pocit sobody na palube pri západe slnka. Verte nám, ešte nikdy ste nejedli v takom exkluzívnom prostredí!

Vaša súkromná slnečná terasa je ľahko dostupná cez integrovaný rebrík a, samozrejme, z interiéru vozidla. Elegantná drevená podlaha, ktorá vyzerá ako na luxusnej jachte, má protišmykový povrch a dodá vašej súkromnej terase jedinečný pocit. Táto robustná plošina vás pozýva si vychutnávať nádherné výhľady, ktoré sa – v závislosti od vášho itinerára – môžu každým dňom meniť.

 

Získajte novú perspektívu s nekonečným výhľadom

Aj keď sú všetky dvere vozidla zatvorené, impozantné a zakrivené 3D panoramatické okno zo skutočného skla v zadnej časti poskytuje 180° výhľad von a zaplavuje interiér denným svetlom. Po zložení smerom nahor ešte viac rozširuje salónik a vytvára grandiózny pocit priestrannosti.

Spoločné stolovanie či pohodové večery s dostatkom miesta na nohy alebo dodatočným priestorom na spanie. Polohovateľný stôl možno jednoducho zložiť spolu s masívnou bambusovou doskou a uložiť pod lavicu alebo, bez ďalších vankúšov, premeniť na posteľ. Váš Venture S sa tak môže kedykoľvek rýchlo prispôsobiť vašim potrebám.

   


Materiály a farby

Premyslené použitie niekoľkých materiálov a dobre zladených farieb pridáva na kúzelnosti nového HYMER Venture S. Jeho nadčasový dizajn interiéru vytvára jedinečne harmonický zmysel pre priestor.

   

 

Perfektne zladené do posledného detailu

Látka alebo časť kože? Tradičné alebo moderné? Výber je na vás. Na druhej strane prémiová kvalita a spracovanie sú súčasťou štandardnej výbavy. V kombinácii s našou jedinečnou koncepciou osvetlenia sa interiér vášho HYMER Venture S určite stane vaším novým obľúbeným miestom – bez ohľadu na zvolený štýl a dizajnový variant.

Premýšľali sme o tom, čo ešte chýba vo svete karavaningu – a potom sme to jednoducho urobili.“ - Jens D., produktový manažér

Vychutnajte si obľúbenú hudbu vo svojich obľúbených destináciách

Zvukový systém Sonos
Mobilný soundbar Sonos Roam produkuje vašu obľúbenú hudbu, kdekoľvek ich chcete. Na terase, v obývačke alebo, vďaka priloženému nástennému držiaku, na flexibilnej multifunkčnej stene. Výber miesta a zoznamu skladieb je na vás!

Veľká obrazovka v malom priestore

Mobilný projektor a plátno
Užite si súkromné premietanie vo vlastnej kinosále – kedykoľvek a kdekoľvek. Zažite filmy ako nikdy predtým vo svojom obytnom aute s exkluzívnym projektorom Alphatronics – živo premietaným na plátno.

   

Potrebujete funkčný priestor? Zoznámte sa so svojou multifunkčnou stenou.

   

   

Kúzelná spálňa

Neprijímajte žiadne kompromisy, pokiaľ ide o dobrý spánok. Instant Loft prináša kúzlo moderného mestského bytu do vášho Venture S – na pokojný spánok pod stromami, na útesoch alebo na pláži. Vstúpte na novú úroveň nočného pohodlia a relaxu.

Keď je váš Instant Loft úplne rozložený, budete ohromení jeho pôsobivou svetlou výškou a pocitom priestrannosti. Nerušený výhľad na prírodu z vašej súkromnej strešnej terasy vám umožní vychutnať si skutočný pocit slobody – s pohodlím luxusného strešného bytu. Ambientné osvetlenie a stmievateľný stropný reflektor vytvárajú dlho do noci pohodovú náladu, ktorú si môžete nerušene užívať vďaka integrovanej sieťke proti hmyzu.

Perfektná klíma na spánok

Pneumatické steny vášho Instant Loft obsahujú štvorvrstvovú izoláciu, ktorá vás chráni nielen pred teplom a chladom, ale aj svetlom a hlukom. Sú vyrobené z extrémne robustného a odolného materiálu, ktorý je viac než vhodný do každého počasia. Strecha, ktorá sa automaticky otvára a zatvára, poskytuje vysoko využiteľné rozšírenie vášho obytného priestoru, v ktorom si užijete maximálny komfort a pokojný spánok. A vďaka samostatne nastaviteľnému vývodu ohrievača ho využijete aj v zime.

   

Relax posunutý na inú úroveň

Luxusne vybavený priestor na spanie splní všetky vaše želania. Ambientné osvetlenie, šikovné možnosti skladovania a nabíjania, a inovatívny systém matracov ponúkajú vynikajúci komfort.

  

Spočítajte hviezdy počas spánku pod holým nebom

Nastaviteľný matracový systém
Matracový systém v HYMER Venture S je trieda sám o sebe. V aplikácii HYMER Connect App si môžete nastaviť stupeň tuhosti dvojkomorového systému vo vnútri matraca proti bolesti chrbta Matrair. Môžete tak doslova spať pri podpore vzduchu – na matraci, ktorý ponúka podobný komfort ako vodná posteľ, no s ďaleko vyššou stabilitou. Nekýva sa ani neklesá, a dokonca sa zaobíde bez lamelového roštu, ktorý vďaka nastaviteľnej hrúbke matraca nie je potrebný.

   

Dosiahnite ďalšiu úroveň

Pohodlné kroky
Vylezte pohodlne do svojho Instant Loft cez veľké osvetlené schodíky. Komfortné schodíky sú tiež súčasťou konceptu inteligentného úložného priestoru v HYMER Venture S – pod nimi sú ďalšie priehradky a police. V šatníku od podlahy až po strop a vedľa kúpeľne je dostatok miesta na vaše oblečenie. Ešte viac úložného priestoru nájdete nad kabínou a vo výsuve inštalovanom v boxe ľavého sedadla.

Inteligentná kuchyňa

Štýl, úložný priestor a výnimočné pohodlie sú znakmi dokonalej kuchyne – dokonca aj na cestách. Smart kuchyňa ponúka všetky výhody plnohodnotnej kuchyne a umožňuje vám vykúzliť chutné večere na úžasných miestach, kde môžete vidieť oveľa viac ako päť hviezdičiek.

Všetko, čo potrebujete, presne tam, kde to potrebujete
V inteligentnej kuchyni máte všetko, čo potrebujete na uvoľnené, no zároveň „profesionálne“ varenie a na dosah ruky. Od dosky na krájanie, ktorá sa dá vytiahnuť spod pracovnej dosky ako predĺžená pracovná plocha, až po systém úložných boxov s pomôckou na servírovanie, ktorá zaistí uloženie všetkého náčinia bez zbytočného hluku. V tejto kuchyni ste šéfkuchárom vy.

Rýchle a bezpečné skladovanie
V praktických úložných boxoch vyrobených z EPP (obzvlášť ľahký variant polypropylénu) môžete svoje kuchynské náčinie bezpečne uložiť bez hrkotania.

   

   

Aj váš kávovar má svoje miesto v inteligentnej kuchyni. Vychutnajte si kávu na cestách kedykoľvek a kdekoľvek budete mať chuť – vy ste barista! Príprava kulinárskych špecialít na tejto plynovej varnej doske s 2 horákmi je jednoducho potešením. S otvoreným kuchynským oknom budete mať pocit, že varíte vonku. Praktický je najmä drevený kryt drezu – zväčšuje pracovnú plochu pri príprave jedál a zároveň zvýrazní prehľadný dizajn interiéru.

 

Materiály a štýl

Neprekonateľný z hľadiska hygieny, kvality a hmotnosti – obklad je vyrobený z kompozitu s pevným povrchom na báze práškového kameňa, ktorý je vzhľadom a dotykom prakticky na nerozoznanie od bežných obkladačiek a prepožičiava inteligentnej kuchyni štýl a retro dotyk. Elegantné, matné čierne kovanie je dôkazom vášho zmyslu pre štýl a urobí dojem.

   

Všetko má svoje miesto
Multifunkčnú stenu vo vašej inteligentnej kuchyni môžete vybaviť množstvom praktických doplnkov, ako sú kvetináče na bylinky, stojan na korenie alebo držiak na rolky.

Perfektne vybavené na každé jedlo
Pracovná doska vo vašej inteligentnej kuchyni má kovový povrch, ktorý je prekvapivo jemný na dotyk a obsahuje ultra matný povrch, ktorý zabraňuje oslneniu odrazeným svetlom. Je tiež odolný voči odtlačkom prstov a škrabancom, a v prípade potreby sa dá dokonca tepelne opraviť.

Malé grilovanie - pre veľkú chuť

Rovnako inovatívny ako Venture S, je gril SKOTTI, ktorý je ľahký, praktický a okamžite pripravený na použitie. Keď je úplne zložený, pohodlne sa zmestí do batohu alebo tašky na bicykel. Dodáva sa s praktickou prepravnou taškou, ktorá slúži aj ako šikovný podstavec pri varení na stole alebo na jemnom povrchu. Vychutnajte si vynikajúce grilované jedlá – nech ste kdekoľvek.

Variabilná kúpeľňa

Esteticky príťažlivá kúpeľňa je neoddeliteľnou súčasťou obytného priestoru. V HYMER Venture S budete žasnúť nad tým, ako boli všetky aspekty zakomponované do najmenších priestorov – bez kompromisov z hľadiska dizajnu alebo funkcie.

   
Variabilná kúpeľňa vám poskytne dve sanitárne miestnosti v jednej. Jednoduchým otočením jednej steny premeníte kúpeľňu spolu s voliteľným keramickým WC, umývadlom, zrkadlom a vstavanými skriňami na ešte väčšiu kúpeľnú časť s XL sprchou na úrovni podlahy.

   

Materiály a štýl

Vaša osobná wellness oáza sa môže pochváliť moderným, nadčasovým dizajnom založeným na kombinácii a súlade skutočného bambusu s bridlicovou povrchovou úpravou, ktorá vás pozýva k odpočinku a relaxácii. Prémiové, robustné povrchy sa mimoriadne ľahko čistia a potešia vás svojim jedinečným dojmom. Veľa miesta pre vás a nevyhnutné potreby vo vašej kúpeľni.

   

Mobilný kancelársky priestor

Zastavte sa v kancelárii, kedykoľvek budete mať chuť. Váš mobilný kancelársky priestor spája výhody optimalizovaného pracoviska so slobodou byť v pohybe. Udržujte svoju firmu v plynulom chode – odkiaľkoľvek.

Práca na diaľku? Je to jednoducho potešenie. Vytvorte si svoj pracovný kútik.

Len v niekoľkých krokoch je flexibilné strešné okno zarovnané a stôl je pripravený na použitie. Sedadlo spolujazdca je teraz vašou výkonnou stoličkou! Váš mobilný kancelársky priestor je navrhnutý tak, aby zaistil, že obytný priestor vo vašom HYMER Venture S bude možné kedykoľvek bez rozptyľovania využívať, takže sa môžete plne sústrediť na svoju prácu.

   

   

Vždy buďte pripojený
Vo vnútri vášho Venture S nájdete množstvo strategicky umiestnených 230V zásuviek a USB nabíjacích portov, takže vám nikdy nedôjde energia v tú najhoršiu možnú chvíľu.

Konečne hotová práca? Oddýchnite si a vychutnajte si západ slnka.
Vaše každodenná cesta do práce nebola nikdy taká jednoduchá. Mobilný kancelársky priestor rýchlo a bez námahy zmizne v bočnej stene a znova sa naladíte na dovolenkový režim!

   

Vybavenie a technika

Komfort nie je len o dostatku miesta, ale aj o správnej výbave a systéme

Balíček sebestačnosti HYMER
Ak chcete cestovať kamkoľvek vás srdce zaveje, potrebujete vlastnú zásobu základných služieb. Elektrina a voda sú na prvom mieste. So svojím Venture S môžete mať dostatok z oboch.

Plný výkon? Až 10 dní sebestačnosti vďaka solárnej energii a inteligentnej technológii
Tri 115W solárne panely zaisťujú, že batéria vášho HYMER Venture S bude vždy optimálne nabitá. V kombinácii s HYMER Smart Battery System 2.0 s kapacitou lítiovej batérie až 320Ah si môžete užívať úplnú sebestačnosť na cestách až 10 dní prostredníctvom 230V napájacieho zdroja vášho vozidla.

Inteligentný až po články batérie: Systém inteligentných batérií HYMER

Revolučný systém Smart Battery System poháňaný solárnymi panelmi poskytuje vynikajúci výkon. Zároveň zaručuje výrazne zvýšenú sebestačnosť, masívne predlžuje životnosť celého systému a znižuje prevádzkové náklady počas celej životnosti.

   

Každá kvapka je vzácna: Veľkorysá nádrž na vodu

Pre uvoľnené sprchovanie pri cestovaní máte k dispozícii pohodlnú nádrž na čistú vodu. To zaisťuje, že budete dobre zásobení a môžete si vybrať kempingy bez vodovodnej prípojky. V závislosti od miery spotreby si môžete užiť niekoľko dní úplnej nezávislosti a slobody!

Cestovný vodný filter HYMER clearliQ
S cestovným vodným filtrom clearliQ si môžete kedykoľvek vychutnať čerstvo prefiltrovanú pitnú vodu. Systém spracuje až 120 litrov vody za hodinu – z akéhokoľvek zdroja, z ktorého ste ju čerpali.

 

Vezmite si všetko so sebou

Či už ide o bicykle alebo objemnú batožinu, vodiace koľajničky z hliníkovej zliatiny na dverách batožinového priestoru zaisťujú extrémnu flexibilitu. Už žiadne starostlivé výpočty toho, čo si môžete vziať so sebou! Vysokopevnostné materiály a úzky rozstup koľajníc robia tento systém oveľa lepším.

 

Dizajn karosérie PUAL

Vynikajúca izolácia poskytovaná PU penou s uzavretými bunkami zaručuje ochranu pred horúčavou v lete a príjemné teplo počas chladnejších mesiacov. Patentovaný dizajn karosérie PUAL spoločnosti HYMER nastavuje štandardy v priemysle už desaťročia a ponúka maximálnu stabilitu a izolačné hodnoty.

 

Rozšírenie obývacej izby: Vrátane markízy

Ak vás niekedy omrzí slnko, pod elektrickou markízou si vždy nájdete tienisté miesto.

Systém ambientného osvetlenia

Svetlo je základnou súčasťou nášho života. Svetlo vytvára atmosféru, mení náladu a je veľmi dôležité pre náš pocit pohody, rovnako ako štvorúrovňová koncepcia osvetlenia v HYMER Venture S. Závesné lampy a lampičky na čítanie je možné namontovať na rôzne miesta vo vozidle, čím získate plnú kontrolu nad osvetlením. Môžete si ho nastaviť podľa potreby – jednoducho, pomocou centrálneho ovládača alebo aplikácie HYMER Connect.

    

Multifunkčné závesné svietidlá môžete umiestniť kdekoľvek vo vozidle chcete relaxovať. Stmievateľné vnútorné osvetlenie je možné integrovať do rôznych svetelných scenárov prostredníctvom inteligentnej aplikácie HYMER Connect. Pre extra pohodlie a bezpečnosť sú všetky schodíky vybavené ambientným osvetlením, ktoré vytvára dokonalú náladu pri výstupe na „hornú palubu“.

 

Inteligentný úložný priestor

V HYMER Venture S nájdete riešenie pre všetko, čo na cestách potrebujete. Inteligentne umiestnené odkladacie priehradky, police a úložné boxy optimálne využívajú dostupný priestor – a tým aj váš život.

   

   

 

Svetlo a sila. V hojnosti.

S výkonným 190-koňovým motorom Mercedes-Benz Sprinter, štandardným pohonom všetkých kolies, terénnym odpružením, ochranným plechom a 16" pneumatikami s hrotmi (dostupné aj 18") budete mať všetky možnosti otvorené. Jasná LED svetelná lišta, ktorú môžete zapnúť pomocou diaľkového ovládača, premení noc na deň a zaistí maximálnu viditeľnosť a bezpečnosť.

   

 

Štýl. Bez obmedzení.

Venture S jasne vyjadruje váš vzťah k tvarom, farbám a celkovému vzhľadu. Integrovaný predný dizajn, polepy s voštinovým vzhľadom a voliteľné 18" pneumatiky vytvárajú dojem, ktorý nemá konkurenciu. Navyše, farba Raptor vyvinutá spoločnosťou BASF je mimoriadne odolná voči kamienkom, takže môžete vyraziť do terénu bez obáv z poškodenia laku kamienkami a nečistotami.

Úplná kontrola. Na dosah ruky.

Jednotka Smart Connect Unit vám vždy poskytuje plnú kontrolu nad všetkými kompatibilnými systémami vo vašom Venture S. V spojení s aplikáciou HYMER Connect je tento inovatívny systém, prvý svojho druhu v odvetví karavaningu.

 

Aplikácia HYMER Connect

Tento inteligentný riadiaci systém obytného auta je riešením konektivity dneška a zajtrajška, ktoré výrazne zvyšuje vašu bezpečnosť a pohodlie na cestách.

 

 

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty