GALÉRIA | HYMER B-Klasse CL Ambition

 

Hymer triedy B CL Ambition

Hymermobil B-Klasse CL „Ambition“: modrý farebný polep Ambition dáva tomuto špeciálnemu modelu ešte športovejší a dynamickejší vzhľad.

 

ULOŽNÝ PRIESTOR

priestranná garážPriestranná garáž Hymermobil B-Klasse CL 698 „Ambition“ môže okrem bohatého kempingového vybavenia pojať aj dva bicykle.

 

mimoriadne priestranná garáž s nosnosťou garáže až 300 kgMimoriadne priestranná zadná garáž sa môže pochváliť nosnosťou až 300 kg (voliteľne 450 kg) a dá sa k nej pohodlne pristupovať cez dve veľké garážové brány na oboch stranách vozidla.

 

úložný priestor

Priestory pivnice vnútri dvojitej podlahy ponúkajú dostatok ďalšieho úložného priestoru.

 

OBÝVACÍ PRIESTOR

obývací priestor

Obytný priestor v Hymermobil B-Klasse CL 698 „Ambition“ je veľkoryso dimenzovaný a vyžaruje príjemnú atmosféru vďaka povrchovej úprave nábytku Chiavenna Walnut a kombinácii tkaniny Cusco.

 

exkluzivný luxusný stôl v sedacej časti

Exkluzívny luxusný stôl v sedacej časti vozidla Hymermobil B-Klasse CL „Ambition“ je možné otáčať o 360 ° a podľa potreby nastaviť horizontálne aj pozdĺžne.

 

obytná plocha v štandardnom prevedení orechového dreva ChiavennaObytná plocha v B-Klasse CL „Ambition“ triedy Hymermobil B-Klasse je mimoriadne svetlá, príjemná  v štandardnom prevedení orechového dreva Chiavenna.

 

štandardné rolety z vysokokvalitnej skladacej textílieHymermobil B-Klasse CL “Ambition” je možné presne zatemniť vďaka štandardným roletám kabíny z vysokokvalitnej skladanej textílie a zatemnenia na bočných oknách a svetlíkoch.

 

odkladacia priehradka na topánky

Odkladacia priehradka pod protiľahlým lavicovým sedadlom má na boku klapku, takže topánky môžu byť po vstupe do karavanu rýchlo odstránené.

 

stav batérií a zásobníkov vodyStav batérií a zásobníkov vody je možné kontrolovať na prvý pohľad na ovládacom paneli, ktorý sa nachádza vedľa prídavných ovládacích prvkov za dvierkami vo vstupnom priestore.

 

vstupné dvere Vstupné dvere do obytného priestoru triedy Hymermobil B-Klasse „Ambition“ sú štandardne vybavené oknom a vnútorným plášťom.

 

SPÁLŇA

nádherná posteľ typu Queen

Nádherná posteľ typu queen je zobrazená v štýlovom prevedení Chiavenna Walnut, upravenom do polohy na čítanie so zvýšeným koncom hlavy. Šikovné police na boku, dve priestranné skrine, skrinky nad hlavou a veľká úložná schránka pod posteľou veľkosti queen poskytujú dostatok úložného priestoru.

 

skrinky usadené pod posteľou

Ďalšie skrine sú osadené pod posteľou typu „queen“ v rozložení 598 a 698, aby poskytli ďalší úložný priestor.

 

posuvné dvere Prostredníctvom posuvných dverí môže byť priestor na spanie Hymermobil B-Klasse CL 698 "Ambition" čisto oddelený od kúpeľa v miestnosti. Takže človek môže ešte pohodlne spať, zatiaľ čo sa partner už sprchuje.

 

zdvíhacie lôžko Prostredníctvom posuvných dverí môže byť priestor na spanie Hymermobil B-Klasse CL 698 "Ambition" čisto oddelený od kúpeľa v miestnosti. Takže človek môže ešte pohodlne spať, zatiaľ čo partner je v sprche.

 

22 palcová plochá obrazovka22-palcová plochá obrazovka voliteľná pre všetky modely B-Klasse "Ambition" je prakticky umiestnená vo vstupnom priestore karavanu a môže byť flexibilne umiestnená pre optimálnu viditeľnosť pomocou otočnej nástennej montáže.

 

LED TV v priestore na spanieDokonca aj priestor na spanie môže byť vybavený voliteľnou 22-palcovou plochou obrazovkou so vstavanými reproduktormi, mechanikou DVD, multimediálnym systémom HYMER Smart s technológiou Bluetooth atď.

 

KUCHYŇA

priestranná kuchyňa s hlbokou pracovnou doskou

Hymermobil B-Klasse CL "Ambition" má dobre navrhnutú a priestrannú uhlovú kuchyňu s hlbokou pracovnou doskou, výsuvnými zásuvkami so servo-mäkkým podávačom, semi-high lekárnikovým extraktorom a akrylovým ochranným krytom v sérii.

 

KÚPEĽŇA

krásna kúpeľňa triedy B CL AmbitionKrásnu kúpeľňu Hymermobil B-Klasse CL "Ambition" možno úplne oddeliť od obytného priestoru. Okrem toho je možné samostatne použiť kúpeľňu a toaletu a sprchovací kút. Sprcha je štandardne vybavená kvalitným dreveným roštovým rámom.

 

vysokokvalitné otočné WCHymermobil B-Klasse CL "Ambition" je vybavený vysokokvalitným otočným WC a atraktívnym kúpeľňovým nábytkom. Okrem toho, kúpeľňa má veľkorysú podlahovú plochu, takže sa môžete kedykoľvek cítiť ako doma v kúpeľni / WC priestore modelu vydania.

 

strešný ventil Hymer z matného skla

Hymermobil B-Klasse CL "Ambition" je štandardne dodávaný so strešným ventilom HYMER z matného skla cez samostatný sprchovací kút. To poskytuje nielen dostatok prirodzeného svetla, ale aj dostatok čerstvého vzduchu počas sprchovania a po ňom.

Adresa

AC AUTOCARAVAN s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty