POPIS | HYMER B-Klasse MasterLine

 

Cez viac ako 60 rokov tvrdej práce sme nielenže urobili naše meno ako záruku kvality a technické know-how, ale aj synonymom samotného motoristického domu. Ako Mount Everest stojí za horu Hôr alebo Eiffelova vežu za vežu veží, tak Hymermobil definuje žáner integrovaných obytných domov.

S novým Hymermobil B-Klasse MasterLine sme vytvorili vozidlo, ktoré presne spĺňa každú požiadavku - komfortné cestovanie spojené s výletmi a večerným oddychom ako doma.
 

Hymermobil triedy B MasterLine s kolobežkou

 

CHARAKTERISTIKA

 • Hmotnosť: 3 500 - 4 500 kg
 • Dĺžka: 7,89 m
 • Šírka: 2,35 m
 • Výška: 2,96 m
 • Počet lôžok: 4 - 5

 

HLAVNÉ VÝHODY

 • Inovatívny podvozok SLC s vyššou stabilitou jazdy zaručuje pohodlie vďaka jednoliatej podlahe
 • Štandardne veľký priechodný úložný priestor
 • 180 litrov sladkej vody a 150 litrov odpadovej vody
 • Bezkľúčové štartovanie s automatickým rozpoznaním kľúča zapaľovania
 • Kabína vodiča je od Mercedes-Benz Sprinter 
 • 3D predný panel pre športový vzhľad a opticky dokonalú šírku pohľadu

 

Podvozok a exteriér

 • Vďaka početným asistenčným systémom vodiča z Mercedes-Benz Sprinter bola zaistená maximálna bezpečnosť a optimálna ovládateľnosť.
 • Ako nový dizajnový prvok charakterizuje HYMER Iconic Signature optimalizovaná predná časť v 3D optike a dodáva vozidlu mimoriadne športový vzhľad.
 • Ultra-panoramatické predné okno zaručuje dokonalý výhľad do okolia a pohodlné ovládanie vozidla. Vďaka tomu dostáva vozidlo mimoriadne elegantný vzhľad.
 • Špeciálne vyvinuté svetlomety HYMER LED s denným osvetlením, ako aj hmlové svetlá s integrovanými svetlami v zákrutách osvetľujú ulice optimálne a to aj v náročných viditeľnostných podmienkach.
 • Širokouhlé zrkadlá ponúkajú vynikajúcu pozornosť bez obmedzenia uhla pohľadu.

 

Najlepšia stavebná technika

 • 100% technológia PUAL bez obsahu dreva má vynikajúce izolačné hodnoty , je absolútne odolná voči zimám a odoláva najvyšším zaťaženiam.
 • GRP garáž poskytuje veľkorysý úložný objem 3800 litrov pri zaťažení až 450 kg. Integrovaná vývodka zabezpečuje, že batožina je chránená aj v zime.
 • V dvojitej podlahovej časti podvozku SLC je veľký nákladový priestor. Vyvýšená podlaha navyše obsahuje nielen systém vykurovania, ale aj nádrž na 180 l čerstvej vody a nádrž na odpadovú vodu 150 l . Zabezpečuje mrazom chránené inštalácie, zlepšenú zvukovú izoláciu a plynulú podlahu obytného priestoru .
 • Perfect-Close technológia vodného tesnenia zaisťuje spoľahlivú ochranu v zime, rovnako ako aj zvyšuje dlhovekosť.
 • Nové, 65 cm široké dvere sú dokonale integrované do obývačky - štandardne s 2-bodovým uzamykacím mechanizmom, oknom a veľkým odpadovým košom.
 • Zadná časť GRP s dvojitým plášťom proti krupobitiu je vybavená multifunkčným zadným svetlom HYMER s hybridnou technológiou LED.

 

Pohodlie

Najlepšia koncepcia bývania
Hymermobil B-Klasse MasterLine ponúka väčší priestor na sedenie. Zásobník na pohovke poskytuje ďalší úložný priestor. Duo-core polstrovanie zaisťuje komfortný systém pre luxusné a pohodlné sedenie.

Kuchyňa ako doma
Vďaka panelu s pevným povrchom sa cítite ako doma v kuchyni. Voliteľný hybridný varič prakticky kombinuje plynové a indukčné variče. Olejové fľaše perfektne zapadnú do spodnej zásuvky. Extra široké, voľne deliteľné kuchynské zásuvky môžu byť naložené až do 15 kg a ponúkajú dostatok priestoru pre všetky riady. Vďaka dvojitému otvoreniu je chladnička optimálne prístupná z kuchyne a priestoru na posedenie, rovnako ako aj zo vstupného priestoru. Rovnaký komponent obsahuje aj voliteľnú rúru .

Pohodlné spanie
Hymermobil B-Klasse 780 MasterLine poskytuje 90 cm široké a viac ako 2 m dlhé samostatné lôžka s viaczónovými matracmi zo studenej peny pre obzvlášť veľké pohodlie pri spaní.  
Sprchy ako doma
S výškou 1,94 m a skutočnými sklenenými sprchovými dverami sa v sprche cítite skoro ako doma.
 

S Hymermobil B-Klasse MasterLine sa svet stane domovom a každý výlet do mesta potešením.

Či už sa jedná o kultúru, umenie alebo kuchyňu - s vozidlom Hymermobil B-Klasse MasterLine sa svet stane vaším domovom a každý výlet do mesta potešením. Vzhľadom k tomu, že máte vlastnú kuchyňu, vlastnú obývaciu izbu a vlastnú posteľ na ceste, je jazda nielen veľmi pohodlná, ale tiež robí každý výlet novým, štýlovým zážitkom.

 

Pre tých, ktorí hľadajú výzvu, ktorí chcú cestovať do odľahlých regiónov ďaleko od civilizácie - Hymermobil B-Klasse MasterLine je to pravé vozidlo na vyčistenie hlavy.

Pre tých, ktorí hľadajú výzvu, ktorí chcú cestovať do odľahlých regiónov ďaleko od civilizácie - Hymermobil B-Klasse MasterLine je to pravé vozidlo na vyčistenie hlavy.

 

S Hymermobil B-Klasse MasterLine máte vždy so sebou svoju obývaciu izbu a vždy si vychutnáte ten najlepší výhľad v štýlovom prostredí, v ktorom sa cítite pohodlne, ako doma.

S Hymermobil B-Klasse MasterLine máte vždy so sebou svoju obývaciu izbu a vždy si vychutnáte ten najlepší výhľad v štýlovom prostredí, v ktorom sa cítite pohodlne, ako doma.
 

S novým konceptom osvetlenia vyzerá interiér tak priestranne ako nikdy predtým.K dispozícii sú dve veľmi pohodlné samostatné postele s dĺžkou viac ako 2 ma šírkou 89 cm

Vnútro Hymermobil B-Klasse MasterLine zaujme svojím harmonickým dizajnom interiéru. S novým konceptom osvetlenia vyzerá interiér tak priestranne ako nikdy predtým.   V spálni Hymermobil B-Klasse MasterLine 780 sú k dispozícii dve veľmi pohodlné samostatné postele s dĺžkou viac ako 2 ma šírkou 89 cm, ktoré sa dajú ľahko premeniť na veľkú plochu na ležanie.

 

Vďaka premysleným funkciám, ako je napríklad nová obojstranná generácia chladničiek, veľká pracovná plocha a hybridný varič, ktorý kombinuje plynové a indukčné varné plochy.

Vďaka premysleným funkciám, ako je napríklad nová obojstranná generácia chladničiek, veľká pracovná plocha a hybridný varič, ktorý kombinuje plynové a indukčné varné plochy, môžete v novom MasterLine B-Klasse prípravovať jedlá tak jednoducho, ako u Vás doma. Skupina sedadiel Comfort L s vankúšmi je väčšia a pohodlnejšia ako kedykoľvek predtým.

 

Samostatná sprcha v kúpeľni Hymermobil B-Klasse MasterLine ponúka dostatok voľného pohybu a pohodlia.

Samostatná sprcha v kúpeľni Hymermobil B-Klasse MasterLine ponúka dostatok voľného pohybu a pohodlia.

Adresa

AC AUTOCARAVAN s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty