GALÉRIA | HYMER B-Klasse MasterLine T

 

Hymer Master Line T - vlajková ľod Hymer

Po veľkom úspechu HYMER B-Klasse MasterLine, ponúkame osvedčené vlastnosti luxusného integrovaného modelu spojené s vynikajúcimi jazdnými vlastnosťami a výhodami polointegrovaného modelu. 

 

HYMER B-Klasse MasterLine T stanovuje nové štandardy v prémiovom segmente ako aj záruku kvality a technického know-how. Ako vlajková loď Hymru stelesňuje najnovšie technológie,  exkluzívne dizajnové prvky, vysokokvalitné vnútorné vybavenie a vytvára pocit priestrannosti a pohodlia. 

Hymer Master Line T Hymer Master Line T - pohľad zo zaduHymer Master Line T - pohľad z boku Hymer Master Line T Hymer Masterline T

 

ÚLOŽNÝ PRIESTOR

Veľkorysá garážV HYMER B-Klasse MasterLine T je dostatok úložného priestoru. Vďaka garážovým dverám na obidvoch stranách vozidla nie sú prekážkou ani veľké predmety.

 

Menšie úložné priestoryVonkajšie klapky pod podlahou

Priestor na uskladnenie na každom rohu. Či už dvojitá podlaha, šatníková skriňa, zásuvky alebo odkladacie priehradky – množstvo úložných možností v HYMER B-Class MasterLine T je takmer nevyčerpateľné.Úložný priestor

Úložný priestor v dvojitej podlaheÚložný priestor v dvojitej podlahePriestranná šatníková skriňaÚložný priestor pri vstupeÚložný priestor v interiéri Úložný priestor vo vnútri sedenia

OBÝVACÍ PRIESTOR

Obývací priestor v Hymer B-Klasse Master Line T

Jedinečný dizajn spojený s vynikajúcim komfortom.

Vnútro HYMER B-Klasse MasterLine T zaujme svojim harmonickým dizajnom miestností. Vďaka novej koncepcii osvetlenia pôsobí interiér priestrannejšie a veľkorysejšie ako kedykoľvek predtým.

SedenieKožené prevedenie sedenia Úložný priestor na odkladanie opierok na hlavyOtočné sedadlo šoféra a spolujazdca v pozadí s MBUX displejomSedenie v bledo-koženom prevedení

 

SPÁLŇA

Hymer B-Klasse Masterline T spálňa

Ideálne pre unavených cestovateľov

Priestor na spanie s priestrannými posteľami a pohodlným systémom na spanie vám umožní spať ako v oblakoch - aby ste mohli kedykoľvek pokračovať v cestovaní oddýchnutí.

LED podsvietenie pozdĺž celej zadnej častiSpálňa v Hymer Masterline T

KUCHYŇA

Pre všetkých, ktorí kladú veľký dôraz na pohodlie a radi si na cestách varia sami je tu elegantná kuchyňa s množstvom úložného priestoru a to vďaka mimoriadne širokým, voľne delitelným zásuvkám. Kuchyňa je ergonomicky optimalizovaná a preto zaručuje pohodlie pri akokoľvek zložitých a viac chodových jedlách.

Ergonomicky tvarovaná kuchyňa

Extra veľká chladničkaHybridný varičExtra veľká 153 litrová chladnička s dvojitými pántami otvárateľná v oboch smeroch je ideálna kombinácia v Hymer B-Klasse Masterline T. 

Kuchyňa v Hymer Master Line T Veľkorysé skrinky v kuchyni

Hybridný varičHybridný varič umožňuje variť elektricky rovnako ako aj na plyne a preto nieste nikdy obmedzený. Príprava jedla je jednoduchá rovnako, ako doma.

 

KÚPEĽŇA

V priestrannej kúpeľni HYMER B-Klasse MasterLine T môže „osvieženie na chvíľu“ trvať trochu dlhšie - pretože kto by nechcel byť v tejto pohodlnej kúpeľni? 

Priestranná kúpeľňa

Presvetlená kúpeľňaPriestranná a obzvlášť vysoká sprcha KúpeľňaV elegantnej kúpeľni HYMER B-Klasse MasterLine T s veľkými zrkadlami, vysoko kvalitným umývadlom s úložným priestorom, držiakom na uteráky a háčikom na veci sa budete vždy cítiť pohodlne a bezpečne. Veľká samostatná sprcha má dvere z pravého skla a s výškou státia až 1,94 m tu majú dostatok priestoru aj vysokí ľudia. 

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty