GALÉRIA | HYMER B-Klasse MasterLine

 

Skutočná krása na prvý pohľad

Hymer Master Line I - impozantný a elegantný zároveň
S HYMER B-Klasse Masterline I sa budete vždy cítiť ako doma a zaujmete štýlovým exteriérom. 
Rovnako ako Mount Everest je hora hôr, HYMER triedy B MasterLine definuje kategóriu integrovaných obytných automobilov. Od podvozku po panoramatickú strechu je Masterline skutočným originálom. Kamkoľvek pôjdete - môžete si byť istí silným výkonom.

Pohodlný domov kdekoľvek sa nachádzateVýrazné črty prednej časti Hymer Masterline IHymer MasterLine I Predný pohľad na Hymer Masterline I je nápadný  a predsa vždy príjemný. Elegantne zaoblené ultrapanoramatické čelné sklo s prepracovanou karosériou upúta pozornosť každého. Vstupné dvere so šírkou 65cm a s rôznymi voliteľnými funkaciami  ako napríklad RFID prístup a centrálne zamykanie otvárajú nové cestovateľské svety.

 

Úložný priestor

Úložný priestor v podvozku SLCV HYMER B-Klasse MasterLine I nie je núdza o úložný priestor. Vďaka garážovým dverám na obidvoch stranách nie sú prekážkou pri nakladaní ani veľké batožiny, bicykle či motorka. V podvozku SLC sa nachádzajú dlhé prechodné priestore na prepravu dlhých predmetov.

Veľká priestranná garážVeľká priestranná garáž

 

Interiér

Unikátny dizajn spojený s vynikajúcim komfortom

Hlavná vec je užiť si výlet! HYMER B-Klasse MasterLine I je vždy pripravený dobyť svet s vami. Svojím exkluzívnym konceptom bývania zaisťuje maximálny komfort a dáva vám pocit, že ste doma kdekoľvek.Vnútro HYMER B-Klasse MasterLine I zaujme svojim harmonickým dizajnom. Vďaka novej koncepcii osvetlenia pôsobí interiér priestrannejšie a veľkorysejšie ako kedykoľvek predtým.

Voliteľný kruhový stôlV obývacej časti je pre ešte väčší komfort sedacia súprava už štandardne vybavená dvojitým USB portom. Voliteľne si môžete vybrať kruhový stôl pre ešte väčší priestor a komfort. 

Príjemná atmosféra kdekoľvek

Strešné okno pre ešte viac presvetleniaNové panoramatické strešné okno poskytuje dostatok denného svetla v obývacej časti. Integrované LEd osvetlenie zaručí dostatok svetla aj počas večerných hodín a to pri nízkej spotrebe energie. 

Voliteľný dekor dodáva interiéru ten správny šmrncPohľad z hora

Úložný priestor v interiéri

Či už ide o dvojitú podlahu, šatníkovú skriňu, zásuvky alebo úložné priestory - množstvo možností úložného priestoru v HYMER B-Klasse Masterline je takmer nevyčerpateľné.                                                                                  Úložné priestory na každom miesteŠatníková skriňaŠatníková skriňaDizajnové prešívanieDetailyIntegrované osvetlenie v šatníkovej skriny Vám umožňuje prehladné vyberanie oblečenia za akýchkoľvek podmienok. Dizajnové háčiky pri vstupe či elegantné látkové podšívky na sedacej časti - využitý je naozaj každý centimeter na pohdlné uskladnenie čohokolvek.

 

Spálňa

Pohodlie spánku ako doma. Nezáleží na tom, či ide o sťahovaciu posteľ, Queensbed alebo jednolôžka – komfortný spánok je v HYMER B-Klasse MasterLine I zaručený.

Sťahovacia posteľ

Pohodlná sťahovacia posteľ, sa dá využiť vďaka svojmu jednoduchému a rýchlemu zloženiu kedykoľvek počas dňa napríklad na poobeňajší relax. No vďaka svojej veľkosti 199x145cm a viaczónovému matracu zo studenej peny poskytuje mimoriadne kvalitný plnohodnotný spánok aj počas noci.

 

Kuchyňa 

Pre všetkých, ktorí kladú veľký dôraz na pohodlie a radi  skúšajú úplne nové kulinárske objavy aj na cestách - vo vlastnej kuchyni. Vďaka velkej pracovnej ploche a trojhorákovému variču je varenie tak jednoduché, ako doma. Množstvo úložných priestorov a veľká chladnička umožňujú zobrať si so sebou na cesty všetky svoje obľúbené potraviny.

Veľké úložné priestory aj v kuchyniVeľká chladnička

Kuchyňa

Kombinovaná varná doska Hybridná varná doska je ideálna kombinácia na cesty. V závislosti od toho, či ste pripojený na elektriku si viete vybrať, či budete variť na plynovom alebo na elektrickom variči.

 

Kúpeľňa

Hodiny v kúpeľni? Pochopiteľné!
V priestrannej kúpeľni HYMER B-Klasse MasterLine môže „chvíľkové osvieženie" trvať trochu dlhšie - veď kto by nechcel byť v tejto pohodlnej kúpeľni?  

Kúpeľňa Salóniková kúpeľňa ponúka nadštandrtný komfort - aby ste sa cítili ako v luxusnom hoteli kdekoľvek na cestách.

Pohľad z hora na kúpeľňu v Hymer B-Klasse Masterline

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty