Výbava | HYMER B-Klasse MasterLine

 

ŠTANDARDNÁ VÝBAVA

Výsuvná skrinka v kuchyni
Výsuvná skrinka v kuchynskej linke ponúka tiež bezpečnú a prehľadnú možnosť uloženia fliaš a vysokých predmetov.

Veľa priestoru na chladené občerstvenie
153 litrová jumbo chladnička udrží vaše zásoby v bezpečí a chlade a dá sa otvoriť na obe strany vďaka inovatívnym dvierkam s dvojitým závesom.

Centrálne ovládane
Individuálne nastavenia teploty a funkciu boost pre rýchle zásobovanie teplou vodou a vykurovanie miestností je možné ovládať pomocou centrálneho LCD ovládacieho panela pre vykurovanie vrátane predprípravy pre iNet a časovača.

Veľký objem nádrže na vodu
Objem nádrže čerstvej vody je pôsobivých 180 litrov, väčšie pohodlie a väčšia sebestačnost. Nádrže sú chránené v izolovanej a vyhrievanej dvojitej podlahe s ľahkým prístupom zvnútra.

PUALOptimálna izolácia vďaka technológii PUAL    Steny napenené PUALOM s hliníkovým vnútorným a vonkajším plášťom sú dôležitou súčasťou dlhotrvácnej high-tech štruktúry. Vynikajúca izolácia peny s uzavretými bunkami zaručuje príjemné teploty po celý rok a v zime zaisťuje nízku spotrebu plynu.

GRP zadná časťTvrdá GRP zadná časť                                           Nová zadná časť GRP s integrovaným tretím brzdovým svetlom je dvojplášťová, odolná voči krupobitiu a vďaka príslušným dizajnovým prvkom absolútne pútavá.

Prechodný úložný priestorPraktický priechodný úložný priestor            Praktický priechodný úložný priestor je vysoký 24 cm, široký 70 cm a je k nemu prístup z oboch strán aj zvnútra vozidla prostredníctvom podlahového poklopu. Ľahko pojme aj dlhé predmety, ako sú surfy alebo lyže, ktoré tu môžete uložiť chránené pred extrémnym teplom alebo chladom.

Bezpečná manipuláciaBezpečná manipulácia                                                  Všetky kuchynské zásuvky majú valčekové ložiská. Disponujú kvalitným servomechanizmom soft-close a jednou rukou ovládateľnými push-lock uzávermi, ktoré zabraňujú otváraniu a hrkotaniu zásuviek počas jazdy.

Optimálna ochrana zospoduOptimálna ochrana zospodu                              Vďaka svojej nezničiteľnej GRP spodnej časti sú obytné autá prakticky imúnne voči škodám spôsobeným počasím. Kamienky, cestná soľ a nečistoty nemôžu poškodiť podlahu vozidiel – bezpečný základ pre celú životnosť obytného auta.

Pohodlne riadená klímaPohodlne riadená klíma                                                  O príjemnú teplotu v interiéri sa stará poloautomaticky riadená klimatizácia TEMPMATIC. Pri regulácii teploty dochádza k odvlhčovaniu vzduchu, čo zabraňuje zahmlievaniu okien zvnútra. Integrovaný časticový filter navyše chráni pred peľom a prachom.

Pohodlný univerzál
Otočné, výškovo a sklopne nastaviteľné sedadlá v kabíne vodiča sú kompletne čalúnené rovnakým dizajnom látky ako obývací priestor. Vďaka vysokému komfortu sedenia a sklopným podrúčkam vás pozývajú na pohodové večerné sledovanie televízie i na pohodovú jazdu.

Flexibilný luxusný stôl
Vysoko kvalitný luxusný stôl je možné otáčať o 360 ° a dá sa s ním pohybovať pozdĺžne aj priečne pre ešte väčšiu flexibilitu.

Obývačka
Vďaka štandardnému sedeniu v tvare L si môžete vychutnať vyššiu úroveň sedenia a pohodlie bývania, nech ste kdekoľvek.

Dobrý spánok
Systém pohodlia pri spánku HYMER s vysokokvalitnými roštami zdôrazňuje výhody viaczónových matracov z peny. Každá časť tela je presne podopretá správnym protitlakom - pre pohodlný a pokojný spánok.

 

Ekonomické osvetlenie
Kompletné vnútorné osvetlenie vozidiel je štandardne vybavené modernou technológiou LED. Šetrí to 3/4 spotreby energie a predlžuje životnosť batérie o mnoho hodín. Keďže sa LED diódy nezahrievajú, zvyšuje sa tiež bezpečnosť proti požiaru a nehodám.

Pohodlná rozkladacia posteľ
Sklopnú posteľ je možné zdvihnúť a spustiť ručne bez veľkého úsilia. Ponúka maximálnu voľnosť pohybu a priestoru nad hlavou. Jeho pohodlnú plochu na ležanie je možné používať neobmedzene po celej jej šírke. 

Ničím nerušené súkromiePre ničím nerušené súkromie                              Štandardné skladacie zatemnenie vyrobené z kvalitnej plisovanej látky v kabíne vodiča skryje pred každým zvedavím pohľadom a chráni pred silným slnečným žiarením v lete.

Zadné svetlá HymerExpresívne zadné LED svetlo                              Multifunkčné zadné svetlá s hybridnou technológiou LED majú tri pruhy loga HYMER ako svetelný podpis a sú obzvlášť dobre viditeľné aj za zhoršených podmienok viditeľnosti.

Dvojitá podlaha je dobre izolovanáDobre izolovaná dvojitá podlaha                                Všetky úložné priestory, inštalácie a nádrže sú umiestnené v dvojitej podlahe a sú vďaka vynikajúcej izolácii chránené pred mrazom alebo teplom aj pri extrémnych teplotách.

Denné LED svetlo
Svetlo s integrovanými dennými LED svetlami a smerovkami v špeciálne vyvinutom svetlomete HYMER ponúka najlepšiu viditeľnosť. To zaisťuje najlepšie osvetlenie v premávke a tým aj väčšiu bezpečnosť. Použitá technológia LED zaisťuje ekonomickú spotrebu energie.

Podvozok HYMER SLC: ideálna konštrukcia
Inovatívny podvozok SLC (Super Light Chassis / Super-Leichtbau-Chassis) má extra vysokú, vyhrievanú a izolovanú dvojitú podlahu. Vďaka tomu vozidlo ponúka viac úložného priestoru a rovnú podlahu. Vďaka stabilne plochému podvozku ponúka vysokú jazdnú stabilitu a lepšiu aerodynamiku.

Prístup do garáže z oboch strán
Zadná garáž je štandardne vybavená dvoma veľkými garážovými dverami na bočných stenách karavanu. Vďaka tomu je možné garáž ľahko a pohodlne naložiť z oboch strán. To zaisťuje optimálny prístup a batožina zostáva vždy prístupná zvonku. V štandardnej nosnosti do 350kg.

DEKOR, TEXTIL A KOBERCE

Látkové čalúnenia

JaneiroJaneiro / Obyčajná tkanina
(Štandard)

 

KitamiKitami / Obyčajná tkanina
(Štandard)

 

ColomboColombo / Obyčajná tkanina
(Štandard)

 

PhoenixPhoenix / Obyčajná tkanina
(Štandard)

 

MilanoMilano / Obyčajná tkanina
(Voliteľné doplnkové vybavenie)

MilanoMilos / Obyčajná tkanina
(Voliteľné doplnkové vybavenie)

 

CristalloCristallo / Obyčajná tkanina
(Voliteľné doplnkové vybavenie)

 

GraziaGrazia / Ecotech
(Voliteľné doplnkové vybavenie)

 

KreolózaCreola / textil a koža
(Voliteľné doplnkové vybavenie)

 

DalanaDalana / textil a koža
(Voliteľné doplnkové vybavenie)

 

NapoliNapoli / plná koža
(Voliteľné doplnkové vybavenie)

 

TortoraTortora / plná koža
(Voliteľné doplnkové vybavenie)

 

GrigioGrigio / plná koža
(Voliteľné doplnkové vybavenie)

 

Drevené modely

Veľký dubDub
(Štandard)

 

Velvet AshVelvet Ash
(na vyžiadanie - bez poplatku)

 

TRNAVA

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

KOŠICE

Haniska 483
04457 Košice - okolie
Slovenská republika