GALÉRIA | HYMER B-Klasse ModernComfort I

 

Pohľad z exteriéruŠportový, elegantný vzhľad HYMER B-Klasse ModernComfort I rozbúši srdce každého motoristu. Vďaka ocenenému podvozku SLC, technológii PUAL a ľahkej podlahe GRP ponúka obytný automobil mimoriadne ľahkú a stabilnú konštrukciu, aby ste všade dorazili bezpečne a pohodlne.

Modely HYMER B-Klasse ModernComfort I zaujmú najmä automobilovým vzhľadom. Centrálny, vysokokvalitný a lesklý čierny prvok masky chladiča s voliteľnými chrómovými detailmi okamžite upúta.

ÚLOŽNÝ PRIESTOR

Veľká, priestranná garážTento HYMER robí česť svojmu menu aj čo sa týka úložného priestoru: všetko, čo na svojej ceste potrebujete, má svoje miesto. Dve veľké garážové brány v štandardnom prevedení umožňujú pohodlné nakladanie.

Priestranná garážPriestranná garáž s dverami na pravej aj ľavej straneZadná garáž  HYMER B-Klasse ModernComfort I s rozmerom najmenej 90 x 115 cm ponúka primeraný úložný priestor pre všetko, čo je potrebné na dlhú cestu. Garáž je štandardne vybavená veľkými garážovými dverami v smere jazdy vpravo a vľavo. Garážové zaťaženie je štandardne 350 kg / voliteľne 450 kg.

 

Priestranný nakladací priestor

Priestory v suteréneNakladací priestor prístupný zvnútra aj zvonku Početné priestory v suteréne vo zvýšenej podlahe enormne rozširujú skladovací objem modelu HYMER B-Klasse ModernComfort I. Nakladací priestor, ktorý je prístupný zvonku aj zvnútra, ponúka úložný priestor 167 litrov.

OBÝVACÍ PRIESTOR

Presvetlený obytný priestorInteriér HYMER B-Klasse ModernComfort I vyzerá veľmi moderne, sviežo a ušľachtilo. Prináša veľmi otvorený a veľkorysý zmysel pre priestor. Je to vďaka novému konceptu miestnosti s mierne šikmým usporiadaním nábytku, ktorý vedie z kabíny cez obývaciu izbu do priestoru na spanie v zadnej časti karavanu a umožňuje tak otvorený výhľad bez rušivých kontúr cez celý obytný priestor.

Predná obývacia časť 32-palcový voliteľný LED TV môže byť flexibilne umiestnený pre optimálne sledovanie z akéhokoľvek sedadla v skupine sedadiel.

Voliteľne si viete namiesto sedadla integrovať praktickú skrinku pre ešte viac úložného priestoru.

 

Zasunuté lôžko nad kabínou vodičaV integrovanom HYMER B-Klasse ModernComfort I sa sťahovacie lôžko nad kabínou vodiča nenápadne a harmonicky zasúva do celkového vzhľadu otvoreného obytného priestoru.

 

Multimediálny systém MBUXVoliteľný multimediálny systém MBUX s dotykovým displejom 10,25 palca ponúka displej s vysokým rozlíšením, ako aj rôzne možnosti komunikácie. Okrem toho má rýchly pevný disk a navigáciu s jasným 3-D zobrazením mapy.

 

Zatemnená kabína Priestranná strešná skriňaSkladacie zatemnenie za pomoci vysokokvalitnej textílie v kabíne vodiča chráni pred nežiaducimi pohľadmi a v lete pred silným slnečným žiarením. Priestranná strešné skrinky a úložné priestory nad sedením HYMER B-Klasse ModernComfort I uľahčujú uskladnenie veľkého množstva cestovných zariadení.

 

Nepretržitá podlahaPodsvietenieČistý vzhľad interiéru je podčiarknutý rovnou podlahou obývacieho priestoru, ktorá môže byť v celom vozidle zvýraznená nepriamim osvetlením, ktoré poskytuje príjemnú atmosféru. Okrem toho je možné osvetlenie ovládať samostatne.

SPÁLŇA

Dvojlôžková spálňaZvlášť príjemné pre vysoké osoby: pozdĺžne samostatné lôžka v prevedení 580 sú k dispozícii okrem klasickej veľkosti 192 cm na 86 cm aj v dĺžke 215cm. Toto je mimoriadna vlastnosť vo vozidle s celkovou dĺžkou sedem metrov.

priestranné skrinky v lôžkovej častiVo veľkorysých strešných úložných skrinkách v nad zadnými lôžkami sa skrýva veľa uskladňovacieho priestoru. Lampičky na čítanie, ktoré prinášajú svetlo do tmy, možno ovládať individuálne.

Postele s prídavným matracom Zadné delené lôžka sa dajú jednoducho, doložením matraca rozšíriť na jedno veľké letisko. Na to sa pohodlne dostanete pomocou novo vyvinutého výklopného schodíka so širokými nášľapmi. Oblečenie môže byť úhľadne a elegantne umiestnené v šatníkovej skrini od podlahy až po strop.

Posteľ sa dá predĺžiť aj pre vyšších ľudíZmenšená skriňaProstredníctvom rôznych voliteľných doplnkov môže byť HYMER B-Klasse ModernComfort I navrhnutý individuálne podľa vašich predstáv: Napríklad pozdĺžne samostatné lôžka v usporiadaní 580 sú okrem klasickej veľkosti 192 cm na 86 cm dostupné aj v dĺžke 215 cm, čo je zvláštna vlastnosť vo vozidle kratšom ako sedem metrov. Doplnkové špeciálne vybavenie "XXL posteľ" rozširuje ležiacu plochu pozdĺžneho lôžka na strane spolujazdca o ďalších 23 cm, takže aj vysokí ľudia môžu pohodlne spať.  

Číre strešné oknoŠtandardné číre strešné okno prináša svetlo a sviežosť do spacieho priestoru HYMER B-Klasse ModernComfort I.

 

Skrine sa dajú úplne otvoriť pre čo najlepšiu prístupnosťDvierka horných skriniek poskytujú veľký otvárací uhol pre čo najlepšiu prehľadnosť a optimálnu prístupnosť.

 

Lôžka na spanie nad kabínou vodičaJe možné doobjednať ešte jeden LED televízorPriestranné sklápacie lôžko nad kabínou má ležiacu plochu 194 x 145 cm a dostatočný priestor nad ním. Pre spálňu je možné objednať aj druhý LED televízor s integrovanými reproduktormi, mechanikou DVD a multimediálnym systémom HYMER Smart s technológiou Bluetooth.

Voliteľne je k dispozícii ako verzia pre pozdĺžne samostatné lôžka vrátane výsuvného systému.

KUCHYŇA

Predĺžená pracovná doska Pomocou predĺženia pracovnej dosky je možné použitie umývadla, pracovnej plochy a sporáka zároveň. 

 

Extra široké spodné šuflíkyExtra široké spodné šuflíkyChladnička s objemom 142 litrov a mrazničkou zachováva svieže potraviny. Usporiadanie nábytku je detailne spracované tak, aby sa dalo variť a pracovať na doske zároveň. Elegantne zariadená kuchyňa má veľkú hornú skriňu, ale aj extra široké zásuvky, ktoré ponúkajú dostatok úložného priestoru na kuchynské potreby. Kuchynské zásuvky sa jemne a ticho zatvárajú.

 

KÚPEĽŇA 

Kúpeľňa s množstvom úložného priestoruKomfortná kúpeľňa HYMER B-Klasse ModernComfort I je vizuálne rozdelená na dve časti: na jednej strane priestranná sprcha s výškou 1,94 m, na druhej strane toaleta a zodpovedajúcim spôsobom integrované umývadlo s bočným úložným priestorom.

 

Kúpeľňové skrinky s napínacím popruhomKúpeľňové skrinky s napínacím popruhomKúpeľňové skrinky sú vsadené do steny pre moderný a priamočiary vzhľad. V kúpeľňovej skrinke je možné vďaka napínacím popruhom prehľadne usporiadať početné hygienické  potreby. Vysoký odkladací priestor ponúka miesto pre šampóny, spreje na vlasy a podobne.

 

Bočná stena toalety so vstavanou skriňouÚložný priestor v kúpeľniAj v bočnej stene toalety je vstavaný odkladací priestor, kde je možnosť odkladať si napríklad časopisy. Aj na pravej strane vedľa kúpeľňových dverí je v mierne sklonenej stene integrovaná kúpeľňová skriňa, v ktorej sú uložené predmety zaistené proti vypadnutiu pomocou popruhov.

 

Zrkadlo z vnútornej strany kúpeľňových dveríSvetelná lišta v sprcheVo veľkom zrkadle, ktoré je pripevnené k vnútornej strane kúpeľňových dverí, je možné si rýchlo skontrolovať oblečenie pred opustením vozidla. Svetelná lišta integrovaná v sprche zabezpečuje jas a príjemné osvetlenie v kúpeľni HYMER B-Klasse ModernComfort I.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty