Výbava | HYMER B-Klasse ModernComfort I

 

ŠTANDARDNÁ VÝBAVA

Veľký objem nádrže na vodu
Objem nádrže vody je pôsobivých 180 litrov, čo zvyšuje vaše pohodlie a sebestačnosť . Nádrže sú chránené v izolovanej a vyhrievanej dvojitej podlahe s ľahkým prístupom zvnútra.
 
 

Centrálne ovládane
Individuálne nastavenia teploty a funkciu boost pre rýchle zásobovanie teplou vodou a vykurovanie miestností je možné ovládať pomocou centrálneho LCD ovládacieho panela pre vykurovanie vrátane predprípravy pre iNet a časovača.
 

Všetko čerstvé a dokonale vychladené
Napriek svojmu tenkému dizajnu 142 litrová chladnička Smart Tower vrátane 15 litrovej mraziacej časti zaisťuje, že nápoje a čerstvé potraviny budú vždy v chlade, dokonca aj v lete. Prehľadné usporiadanie vo vnútri je veľmi praktické.
 
 

Pohodlný univerzál
Otočné, výškovo a sklopne nastaviteľné sedadlá v kabíne vodiča sú kompletne čalúnené rovnakým dizajnom látky ako obývací priestor. Vďaka vysokému komfortu sedenia a sklopným lakťovým opierkam vás pozývajú na príjemné večerné sledovanie televízie i na pohodovú jazdu.

 
Flexibilný luxusný stôl
Vysoko kvalitný luxusný stôl je možné otáčať o 360 ° a dá sa s ním pohybovať pozdĺžne aj priečne pre ešte väčšiu flexibilitu.


 
Obývačka na koliesách
Vďaka štandardnému posedeniu v tvare L si môžete vychutnať najvyššiu úroveň sedenia a pohodlia bývania, nech ste kdekoľvek.
 

Moderný, lineárny interiérový dizajn
Vďaka novému usporiadaniu nábytku a rovnej podlahe v celej obývacej časti je priestor využitý ešte lepšie. Zároveň tým vzniká ešte viac priestoru, napríklad pred kúpeľňou alebo v kuchyni.


 
Pohodlný spánok
Na zaistenie optimálneho vetrania vzadu sú zadné postele vybavené viaczónovými matracmi z peny vrátane vysokokvalitného matracového základu. Zaisťujú pohodlný a pokojný spánok.


 
Ekonomické osvetlenie
Kompletné vnútorné osvetlenie vozidiel je štandardne vybavené modernou technológiou LED. Šetrí to 3/4 spotreby energie a predlžuje životnosť batérie o mnoho hodín. Pretože sa LED diódy nezahrievajú, zvyšuje sa tiež bezpečnosť proti požiaru a nehodám.


 
Pohodlná sťahovacia posteľ
Sťahovaciu posteľ je možné zdvihnúť a spustiť ručne bez veľkého úsilia. Ponúka maximálnu voľnosť pohybu a priestoru nad hlavou. Jej pohodlnú plochu na ležanie je možné používať neobmedzene po celej jej šírke.
 
 

Silný pohon
Tento motor je silným srdcom vozidla s výkonom 143 koní v sérii a zaisťuje pohon s vysokým krútiacim momentom s optimálnym prenosom sily.


 
Automatické ovládanie svetiel počas jazdy 
Diaľkové svetlá sa prepínajú automaticky, stretávacie svetlá sa automaticky zapínajú a vypínajú podľa aktuálnych svetelných podmienok, čo zvyšuje jazdný komfort vodiča a zvyšuje bezpečnosť na ceste.
 

Vidieť a byť videný
Integrované denné LED smetlo a smerovka v špeciálne vyvinutom svetlomete HYMER ponúka najlepšiu viditeľnosť. To zaisťuje najlepšie osvetlenie v premávke a tým aj väčšiu bezpečnosť. Použitá technológia LED zaisťuje ekonomickú spotrebu energie.
 

Asistent bočného vetra
Sériový asistent bočného vetra včas rozpozná vybočenie z jazdného pruhu spôsobené silným nárazom bočného vetra a pri udržiavaní v jazdnom pruhu pomáha vodičovi automatickými brzdnými zásahmi.


 
Podvozok HYMER SLC
Inovatívny podvozok SLC (Super Light Chassis ) má extra vysokú, vyhrievanú a izolovanú dvojitú podlahu. Výsledkom je, že vozidlo ponúka viac úložného priestoru a podlahu bez schodov. Vďaka stabilnému podvozku ponúka vysokú jazdnú stabilitu a lepšiu aerodynamiku.


Optimálna izolácia pomocou technológie PUAL
Penové steny s hliníkovým vnútorným a vonkajším plášťom sú dôležitou súčasťou odolnej high-tech štruktúry. Vynikajúca izolácia s uzavretými bunkami zaručuje príjemné teploty po celý rok a zaisťuje nízku spotrebu plynu v zime.


 
Výrazné zadné svetlo v LED
Multifunkčné zadné svetlá v hybridnej technológii LED majú tri svetelné znaky loga HYMER a sú obzvlášť ľahko rozpoznateľné aj za zlej viditeľnosti.
 


Praktický úložný priestor
Veľká, mimoriadne hlboká pivničná priehradka je prístupná zvonku aj zvnútra pre ľahké nakladanie.
 


Prístup do garáže z oboch strán
Zadná garáž je štandardne vybavená dvoma veľkými garážovými dverami - to znamená, že garáž sa dá ľahko a pohodlne naložiť z oboch strán, čo zaisťuje optimálny prístup a batožina zostáva neustále prístupná zvonku.


 
Optimálna ochrana zdola
Obytné automobily sú vďaka nezničiteľnému podvozku zo sklolaminátu imúnne voči poškodeniu spôsobenému počasím. Drobné kamene, posypová soľ a nečistoty nemôžu poškodiť ani podlahu vozidla - bezpečný základ pre celú životnosť obytného vozidla.


 
Zadná garáž
Veľká, ľahko prístupná garáž má štandardne nosnosť 350 kg - voliteľne je dostupná aj nosnosť 450 kg.


Dobre izolovaná dvojitá podlaha
Všetky úložné priestory, inštalácie a nádrže umiestnené v dvojitej podlahe sú vďaka vynikajúcej izolácii chránené pred mrazom alebo teplom aj pri extrémnych teplotách.


 
Prirodzené svetlo
Veľké štandardné panoramatické strešné okno HYMER v obývacej časti prepúšťa dostatok priameho denného svetla a vytvára tak vo vnútri obytného automobilu príjemné prirodzené svetelné podmienky. Po zotmení jeho integrované bodové LED svetlá zaisťujú rovnomerné osvetlenie v celom priestore.

Bezpečná manipulácia                                                  Všetky kuchynské zásuvky majú valčekové ložiská. Disponujú kvalitným servomechanizmom soft-close a jednou rukou ovládateľnými push-lock uzávermi, ktoré zabraňujú otváraniu a hrkotaniu zásuviek počas jazdy.

Pre ničím nerušené súkromie                              Štandardné skladacie zatemnenie vyrobené z kvalitnej plisovanej látky v kabíne vodiča skryje pred každým zvedavím pohľadom a chráni pred silným slnečným žiarením v lete.

 

 

DOPLNKOVÁ VÝBAVA


Pre ešte väčšiu televíznu zábavu na cestách
Pre ešte väčšiu zábavu na cestách môže byť priestor na spanie vybavený druhým 22-palcovým LED TV. Televízor má integrované reproduktory, jednotku DVD, DVT-T / C, DVB-S2 a inteligentný multimediálny systém HYMER s Bluetooth.

 
Televízna zábava na cestách
Vďaka voliteľnej 32-palcovej plochej obrazovke a integrovanému inteligentnému multimediálnemu systému HYMER vrátane pripojenia Bluetooth je zaistená skutočná atmosféra domáceho kina, aj keď ste vonku.Zábava a navigácia v cene
Multimediálny systém MBUX vrátane cúvacej kamery s dotykovým displejom s uhlopriečkou 26 cm (10,25 palca) s vysokým rozlíšením ponúka široké možnosti komunikácie a infotainmentu a má tiež rýchlu navigáciu na pevnom disku s prehľadným zobrazením mapy 3D a integráciou smartfónu.


 
Variabnilná sklopná posteľ
Sklopnú posteľ je možné prestavať na dve pozdĺžne jednolôžka pre ešte pohodlnejší prístup. Dá sa ľahko zdvihnúť a spustiť ručne a ponúka maximálnu voľnosť pohybu a priestoru nad hlavou. Vďaka systému pohodlného spánku HYMER vám už nič nebráni odpočívať.


 
Špičková technológia v kuchyni
Praktická kombinácia sporáka a rúry Caprice ponúka pohodlie pri varení ako doma. Pečenie, grilovanie, varenie - vďaka mnohým možnostiam použitia nezostanú nenaplnené žiadne vaše  chute.

 
Teplovodný vykurovací systém
Ako vysoko kvalitná alternatíva k teplovzdušnému vykurovaniu poskytuje teplovodný vykurovací systém s početnými konvektormi príjemné teplo. Systém je voliteľne k dispozícii aj s energeticky úsporným výmenníkom tepla. Ohrev teplej vody je možné regulovať osobitne v zadnej časti pomocou uzatváracieho ventilu.


 
Väčší výkon na cestách
Regulovaný solárny systém dodáva 2 x 90 W a robí vás ešte nezávislejšími na cestách - pre väčšiu voľnosť a sebestačnosť.


 
Pod prúdom
Invertor prevádza napätie vašej 12 V batérie na striedavý prúd 230 V, takže môžete 230 V zariadenia, ako je kávovar, hriankovač, sušič vlasov atď., Ovládať aj vtedy, keď ste vonku a bez pripojenia k elektrickej sieti.Flexibilný multifunkčný šuflík
V oblasti miesta na sedenie ponúka nový šuflík väčšiu flexibilitu a vytvára ďalší úložný priestor. V hornej časti šuflíka nájdete dve zásuvky 230 V a dvojitú zásuvku USB.


 
Detská sedačka sa inštaluje rýchlo
Vďaka systému ISOFIX je možné detskú sedačku bezpečne a ľahko pripevniť na lavicu, aby mohli vo vozidle bezpečne a pohodlne cestovať aj deti.


 
Inovatívny energetický systém: HYMER Smart Battery System
So systémom HYMER Smart Battery System môžete výrazne predĺžiť čas autonómie svojho vozidla. To znamená, že bez elektrického napájania je možné obývať karavan v kľude aj 10 dní. Perfektné pre zákazníkov, ktorí milujú veľa nezávislosti.


 
Aktívny asistent vzdialenosti vrátane multifunkčných tlačidiel na volante
Asistent vodiča DISTRONIC PLUS (vrátane aktívneho brzdového asistenta) vám pomôže udržať si vzdialenosť od vozidla vpredu a v prípade núdze automaticky zabrzdí. Minimalizujú sa riziká príliš krátkych bezpečnostných vzdialeností, náhleho zastavenia premávky alebo nepozornosti.


 
Hydraulické podpery s autoniveláciou
Po stlačení tlačidla systém hydraulických podpier uvedie vozidlo do vodorovnej polohy. Vaše vozidlo tak nájde čistý a pevný základ aj na nerovnom povrchu.


 
Pre ekonomickú a šetrnú jazdu
Automatická prevodovka 9G-TRONIC s optimalizovanou spotrebou odbremení vodiča od manuálneho radenia a zaujme plynulým radením. Funkcia HOLD systému zabraňuje neúmyselnému posunu, keď zastavíte na semafore alebo v premávke. Systém stop and go aktivujete stlačením brzdového pedála.


 
Full LED svetlomety HYMER Premium
Full LED svetlomet HYMER Premium, ktorý má najmodernejšiu technológiu osvetlenia, je priekopníkom v priemysle.Príjemne regulovaná klíma
Poloautomaticky ovládaný klimatizačný systém TEMPMATIC zaisťuje v interiéri príjemnú klímu. Odvlhčuje vzduch, čo zabraňuje zahmlievaniu okien zvnútra. Integrovaný filter pevných častíc navyše chráni pred peľom a prachom.


 
Posteľ XXL s extra dlhou plochou na ležanie
Posteľ XXL, ktorá je k dispozícii pre jednotlivé pôdorysy, predlžuje plochu postele o 23 cm. Vytvorí sa tak lôžko dlhé 2,18 metra, čo je výnimočné vo vozidle pod sedem metrov. Napriek tomu zostáva polovičný šatník a priehradka na bielizeň.


 
Pohodlná výmena plynovej fľaše
Plynové fľaše sú bezpečne a ľahko dostupné vo vonkajšom úložnom priestore. Vďaka praktickému výsuvnému systému je výmena plynových fliaš hračkou.

DEKOR, TEXTIL A KOBERCE

Látkové čalúnenia

Model DelfiDelfi / Obyčajná tkanina
(Standard)

 

Model CuscoCusco / hladká tkanina
(Standard)

 

Model JaneiroJaneiro / Obyčajná tkanina
(Standard)

 

Model MilosMilos / Obyčajná tkanina
(Standard)

 

Model KitamiKitami / Obyčajná tkanina
(Standard)

 

Model ColomboColombo / Obyčajná tkanina
(Standard)

 

Model PhoenixPhoenix / Obyčajná tkanina
(Voliteľné doplnkové vybavenie)

 

Model MilanoMilano / Obyčajná tkanina
(Voliteľné doplnkové vybavenie)

 

Model CristalloCristallo / Obyčajná tkanina
(Voliteľné doplnkové vybavenie)

 

Model ArubaAruba / obyčajná tkanina
(Voliteľné doplnkové vybavenie)

 

Model GraziaGrazia / Ecotech
(Voliteľné doplnkové vybavenie)

 

Model DalanaDalana / textiln a koža
(Voliteľné doplnkové vybavenie)

 

Model NapoliNapoli / plná koža
(Voliteľné doplnkové vybavenie)

 

Model TortoraTortora / plná koža
(Voliteľné doplnkové vybavenie)
 

 

Grigio / plnModel Grigioá koža
(Voliteľné doplnkové vybavenie)

 

 

Drevené dekory

Model Veľký dubGrand Oak
(Standard)

 

Model Koňak NoceNoce Cognac
(na vyžiadanie - bez poplatku)

 

Kompletný zoznam štandardnej výbavy HYMER B-Klasse ModernComfort I

základ
Mercedes-Benz 314 CDI, 105 KW / 143 k, Euro 6c
Nádrž na naftu 65 l
Podvozok SLC (Super Light Chassis / Super Lightweight Chassis)
Komfortné bezpečnostné odpruženie
Airbag vodiča a predného spolujazdca (Upozornenie: Airbag spolujazdca nie je deaktivovateľný, preto nie je dovolené zapínanie detských sedačiek so zádržným systémom na sedadle spolujazdca oproti smeru jazdy).
ABS (protiblokovací brzdový systém) / ASR (Anti-Slip Control) / EBV (elektronické rozloženie brzdnej sily) a ESP (elektronický stabilizačný program) \ t
Asistent bočného vetra
Bezkľúčové štartovanie - tlačidlo Start-Stop pre pohodlné štartovanie motora
6-rýchlostná prevodovka
Nádrž AdBlue 22 l
Automatické ovládanie osvetlenia
LED svetlá pre denné svietenie a LED smerové svetlá integrované v predných svetlách HYMER
Zosilnený alternátor vrátane zosilňovača nabíjania
Vonkajšie zrkadlá vo farbe karosérie, elektricky vyhrievané a nastaviteľné, vrátane širokouhlého zrkadla
Blatníky na prednej a zadnej náprave
Držiak na pohár pri sedadle vodiča a spolujazdca
Originálny kryty kolies 16 "
Odhlučnenie Mercedes: izolácia motorového priestoru a obloženie spodku vozidla

 

NADSTAVBA
Veľký nakladací priestor s prístupom zvonku vrátane extra hlbokého pivničného priestoru a prístupu zvnútra
Vstupné dvere maxi 60cm s vnútorným plášťom
Vonkajšia klapka na strane vodiča na naloženie do priestoru pod sedením L (v závislosti od pôdorysu)
Otváracie okno vzadu v smere jazdy vpravo a vľavo s zatemňovacími roletami a sieťkou proti hmyzu (v závislosti od pôdorysu)
Atraktívny, najmodernejší exteriérový vzhľad so zaobleným dizajnom z hladkého hliníkového plechu
Optimálna izolácia vďaka osvedčenej konštrukcii PUAL s penovými stenami a penovou strechou (hrúbka steny a strechy 34 mm) a rámové okná
Špičková high-tech konštrukcia: hliník / hliník PUAL sendvič pre optimálnu izoláciu - úplne lepený bez studených mostov, 100% bez dreva
Exkluzívne multifunkčné zadné svetlá HYMER v hybridnej technológii LED
Ľahká sklolaminátová  podlaha s izoláciou XPS
Vyhrievaná dvojitá podlaha vrátane pivničných priestorov
LED markíza s deflektorom
Elektrický vstupný schodík, 1-stupňový
Záves v kabíne z vysoko kvalitného skladaného materiálu
Panoramatické strešné okno HYMER 80 x 50 cm s LED osvetlením v obývacej izbe
Matné strešné okno HYMER 40 x 40 cm so zatemňovacou roletou a sieťkou proti hmyzuv kúpeľni
Matné strešné okno HYMER 40 x 40 cm so zatemňovacou roletou a sieťkou proti hmyzunad samostatnou sprchou
Strešné okno číre HYMER 40 x 40 cm so zatemňovacou roletou a sieťkou proti hmyzu nad zadným lôžkom
Veľké garážové dvere v smere jazdy vľavo aj vpravo
Garážové zaťaženie do 350 kg (voliteľné 450 kg). Berte na vedomie zaťaženie náprav.

 

predĺženie
Manželská posteľ v zadnej časti výškovo nastaviteľná (690)
Viaczónový vysokokvalitný matrac so studenou penou s úpletom pre odvetrávanie vzadu
Sedadlá Ergoflex v kabíne, výškovo nastaviteľné, sklopné a s 2 podrúčkami
Sťahovacie lôžko ručné
Komfortné L sedenie s 2 integrovanými 3-bodovými pásmi
Luxusný stôl otočný o 360 °, možno ho posúvať pozdĺžne a priečne

 

Interiérový dizajn
Moderný, priamočiary interiér
Funkčná integrácia do nábytkových prvkov
Optimálny priestor a veľkorysý zmysel pre priestor

 

Vykurovanie / klimatizácia / palubná technológia
Ohrev teplého vzduchu 6 kW s bojlerom
Ohrev teplého vzduchu v zadnej spálni samostatne nastaviteľný (okrem Queensbett)
Extra nízka plynová skriňa pre ľahkú výmenu plynovej fľaše (okrem 580)
Nová koncepcia vykurovania kabíny so zvýšeným ohrevom teplého vzduchu vrátane vyhrievanej prístrojovej dosky
Plynový box s prístupom cez vonkajšie dvere (580)
Zosilnená batéria 12 V 95 Ah AGM
Kompletné osvetlenie interiéru LED
Osvetlenie prístrojovky v LED
Nočné osvetlenie s prepínačom
LCD ovládací panel pre kúrenie vrátane iNet ready
Nádrž na čerstvú vodu 20/180 l, izolovaná a vyhrievaná
Nádrž na odpadovú vodu 150 l, izolovaná a vyhrievaná

 

multimediálne
Príprava rádia / TV vrátane 12 V a 230 V zásuvky, 2 reproduktory kabíny, 2 reproduktory pre prednú palubu, 2 zadné reproduktory, rádio a DVB-T2 anténa

 

kuchyňa
Extra hlboké umývadlo so vsadenou doskou a vysokou batériou (okrem 580) \ t
Smart-Tower chladnička 142 l
Servo-mäkké zarážky v kuchyni
Extra široké, voľne deliteľné kuchynské zásuvky

 

Kompletný zoznam doplnkovej výbavy HYMER B-Klasse ModernComfort I

ZÁKLAD euro 550 580 600 680 690
Mercedes-Benz Sprinter 318 CDI, 130 KW / 177 k, EURO 6c, 3 500 kg zGG 1690,- o o o o o
Mercedes-Benz Sprinter 414 CDI, 105 KW / 143 k, EURO 6c, 4,430 kg zGG 1390,- o o o o o
Mercedes-Benz Sprinter 418 CDI, 130 KW / 177 HP, EURO 6c, 4,430 kg zGG 3080,- o o o o o
Zníženie na 3500 kg (Mercedes-Benz Sprinter 414/418 CDI)  
Hmotnostný variant (ZGG) 3 880 kg (Pre Mercedes-Benz Sprinter 414/418 CDI)  
Hmotnostný variant (zGG) 4 500 kg (Pre Mercedes-Benz Sprinter 414/418 CDI)  
Tempomat (Mercedes) vrátane multifunkčných tlačidiel na volante 400,-
Poloautomatická klimatizácia, TEMP 2290,-
Plne automatická klimatizácia THERMOTRONIC (+príplatok za poloautomatickú klimatizáciu) 500,- o o o o o
Automatická prevodovka 9G-TRONIC vrátane funkcie Hold 2690,- o o o o o
ECO funkcia štart-stop 320,- o o o o o
Elektrická parkovacia brzda 320,- o o o o o
Active Distance Assistant DISTRONIC + vrátane multifunkčných tlačidiel na volante (príplatok za tempomat) 890,- o o o o o
LED hmlové svetlo vrátane statického zatáčania svetla 790,- o o o o o
Bi-LED svetlomet 1695,- o o o o o
Halogénové hmlové svetlá 290,- o o o o o
Chrómová verzia (rám mriežky, predný prívod) 590,- o o o o o
Kožený volant a kožená radiaca páka (s manuálnou prevodovkou) \ t 290,- o o o o o
Kožený volant (s automatickou prevodovkou) \ t 250,- o o o o o
Palivová nádrž 92 litrov 360,- o o o o o
16 "Originálne kolesá z ľahkej zliatiny Mercedes-Benz s celoročnými pneumatikami." 1190,- o o o o o
16 "disky z ľahkej zliatiny Original Mercedes Benz (strieborné) s celoročnými pneumatikami 1190,- o o o o o
17 "disky z ľahkej zliatiny Original Mercedes Benz (strieborné) s letnými pneumatikami 1450,- o o o o o
Ťažné 1690,- o o o o o

 

NADSTAVBA euro 550 580 600 680 690
Hliníkový hladký plech v bielej farbe Carrara  
Vonkajšia farba Crystal-Silver-Metallic 2990,- o o o o o
Elektrický schod na dverách vodiča (automaticky sa vysunie pri otvorení dverí vodiča) 395,- o o o o o
Strešné okno 40 x 40 cm s výplňou a sieťkou proti hmyzu 195,- o o o o o
Elektrický ventilátor s funkciou nasávania a odsávania vzduchu 450,- o o o o o
Panoramatické strešné okno HYMER 80 x 50 cm, dvojité presklenie s LED osvetlením nad zadným lôžkom 490,- o o o o o
Otváracie okno v smere jazdy vľavo, vrátane zatemňovacích roliet a sieťky proti hmyzu 295,- o
Okno so zatemneným závesom a integrovaným košom v predných dverách 195,- o o o o o
Komfortné predné dvere s oknom, zatemňovacou roletou, integrovaným košom a 2-násobným blokovaním 395,- o o o o o
Bezpečnostný zámok pre dvere vodiča a vchodové dvere obývacej časti 580,- o o o o o
Markíza s adaptérom, puzdro biele alebo strieborné, 4,5 m 1495,- o o o - -
Markíza s adaptérom, puzdro biele alebo strieborné, 5 m 1695,- - - - o o
Nosič bicyklov pre 3 bicykle 390,- o o o o o
Nosič bicyklov pre 4 bicykle 450,- o o o o o
Predĺženie rámu vrátane zaťaženia garáže 450 kg 450,- o o o o o
Držiak motocykla, použiteľný aj na 2 bicykle 2390,- o o o o o
Komfortné podpery vzadu (2 kusy) \ t 300,- o o o o o
Strešná lišta so zadným rebríkom a rebrovanou hliníkovou strešnou doskou 690,- o o o o o
Sklolaminátový strešný poťah 690,- o o o o o

 

PREDĹŽENIE euro 550 580 600 680 690
Sťahovacie lôžko manuálne sťahovacie ako jedno lôžko  1290,- o o o o o
Vyhrievanie sedadla a bedrovej opierky pre sedadlá v kabíne Ergoflex 690,- o o o o o
Ochranná roleta na čelnom skle vyťahovacia zdola nahor  495,- o o o o o
Konštrukcia lôžka L-sedacia skupina / sedacia súprava (sklopný stolný stojan a prídavný matrac) 395,- o - o o o
Doplnkový matrac na ďalšie spanie vrátane sedadla vodiča (vrátane sklopného stola) 295,- - o - - -
Zásuvka na opierky hlavy v skupine sedadiel 295,- o o o o o
Multifunkčná priehradka na mieste sedadla, multifunkčná priehradka 595,- - - o o o
Jednolôžka vzadu v nízkej verzii, vrátane garážových dverí vpravo a vľavo   - - -
5. sedadlo s brušným pásom na sedadle v smere doprava  490,- o - o o o
Doplnkový vankúš medzi samostatnými lôžkami vrátane integrovaného komfortného prístupu a zásobníka 195,- - o o o -
XXL posteľ, extra dlhý matrac (+ 23cm) vrátane polovičnej šatníkovej skrine (namiesto vysokej) 295,- - o - - -
Skrinky do prednej časti (vrátane strešného poklopu v luku) namiesto sklopného lôžka 495,- o o o o o
Spací systém s doskovým pružinovým roštom na prednú posteľ 450,- o o o o o
Spací systém s doskovou pružinou na zadné lôžko 490,- o o o o -
Drevený rošt. rám v sprche 145,- o o o o o
Kontrola podlahy v zadnej garáži 395,-
Vonkajšia sprcha v garáži 290,- o o o o o

 

INTERIÉROVÝ DIZAJN euro 550 580 600 680 690
Nábytok dekor Grand Oak  
Nábytok dekor Noce Cognac  
Kitami, Kolombo, Milos, Delfi, Cusco, Janeiro  
Kombinácia tkanín Phoenix, Milano, Cristallo, Aruba 350,- o o o o o
Kombinácia tkanín Grazia (Eco Tech Material) 990,- o o o o o
Kombinácia textilná koža / tkanina Creola, Dalana 990,- o o o o o
Koženka Napoli, Tortora, Grigio 2690,- o o o o o
Vybavená listovým zadným lôžkom 199,- o o o o o
4 vankúše s krytom 195,- o o o o o

 

VYKUROVANIE / KLIMATIZÁCIA / PALUBNÁ TECHNOLÓGIA euro 550 580 600 680 690
Ďalšie zásuvky 4x230V / 2x12V / 2xDouble-USB vrátane kuchynského obloženia 495,-
Osvetlenie okolia vrátane osvetlenia základne 495,- o o o o o
Druhá obývacia batéria (95 Ah AGM) vrátane prídavného nabíjača 18 A 450,-
Druhá obývacia batéria "HYMER-Smart-Battery-System" (lithium lithium 135Ah) vrátane prídavného nabíjača 18 A 2990,-
Solárny systém 2 x 90 W s regulátorom MPPT a displejom 1690,- o o o o o
Klimatizácia na streche 2400 W 2290,- o o o o -
WC ventilácia 295,- o o o o o
Plynová vonkajšia zásuvka s uzatváracím kohútikom 195,- o o o o o
Automatický prepínací systém plynovej fľaše s nárazovým senzorom a EisEx 350,- o o o o o
Plynový filter pre automatické prepínanie plynovej fľaše 195,- o o o o o
Výsuvný systém pre plynové fľaše 695,- - o - - -
iNet Box (kontrola vykurovania a klímy strechy pomocou aplikácie a zobrazovanie údajov o vozidle) 395,- o o o o o
Ohrev teplého vzduchu 6 kW s elektrickým ohrievačom 1800 W a bojlerom na teplú vodu 580,- o o o o o
Ohrev teplej vody (vrátane posilňovača v kabíne) 2890,-
Výmenník tepla pre ohrev teplej vody 990,-

 

MULTIMEDIÁLNE euro 550 580 600 680 690
Multimediálny systém Mercedes MBUX 7 "s multifunkčnými tlačidlami na volante, DAB, dotykovou obrazovkou a spätnou kamerou 1990,- o o o o o
Navigácia pre multimediálny systém Mercedes MBUX 7 " 990,- o o o o o
Multimediálny systém Mercedes MBUX 10.25 "vrátane navigácie s multifunkčnými tlačidlami na volante, DAB, dotykovou obrazovkou a spätnou kamerou 3490,- o o o o o
Držiak na LED TV 22 palcov alebo 32 palcov 360,- o o o o o
Plochá LED TV 22 palcov s integrovanými reproduktormi, diaľkovým ovládaním, mechanikou DVD, multimediálnym systémom HYMER Smart s technológiou Bluetooth (DVB-T / C, DVB-S2) 1240,- o - o o o
Plochá LED TV 32 "s integrovanými reproduktormi, diaľkové ovládanie, jednotka DVD, multimediálny systém HYMER Smart s technológiou Bluetooth (DVB-T / C, DVB-S2) 1690,- o o o o o
Druhý LED TV v priestore na spanie: 22-palcový TFT s integrovanými reproduktormi, DVD mechanikou, DVB-T / C, DVB-S2, elektroinštaláciou a držiakom na stenu 1440,- o o o o o
Satelitná anténa Oyster Cytrac digital Vision (plochá anténa bez prijímača) \ t 2690,- o o o o o
Satelitná anténa Oyster 85 digital Vision, bez prijímača 2890,- o o o o o
Satelitná anténa Oyster 85 digital Twin LNB Vision, bez prijímača 3190,- o o o o o

 

KUCHYŇA euro 550 580 600 680 690
Kombinácia sporák / rúra Caprice 870,- o o o o o

 

BALÍČKY euro 550 580 600 680 690
Komfortný balík Hymermobil B-Klasse 3890,- o o o o o
Balík Hymermobil B-Klasse MC Arctic  5590,- o o o o o
Balík HYMER Autonomy 2290,- o o o o o
Balík HYMER Autonomy Hybrid 4690,- o o o o o
Balík HYMER Autonomy lítium 6990,- o o o o o
● = Štandardné vybavenie    o = špeciálne vybavenie    □ = špeciálne vybavenie dostupné v balíku
⧫ = na požiadanie (nie je súčasťou dodávky)    - = nie je možné

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty