GALÉRIA | HYMER B-Klasse ModernComfort T

 

Hľadáte polointegrované vozidlo s mimoriadne ľahkou a stabilnou konštrukciou a extra bezpečnosťou a jazdným komfortom? Potom ste na správnom mieste so športovým, elegantným HYMER B-Klasse ModernComfort T  budete zaručene na každej ceste o krok vpred.

Pohľad z preduPohľad zo zadu

ÚLOŽNÝ PRIESTOR

Všetko dobre uložené - Tento HYMER robí česť svojmu menu aj čo sa týka úložného priestoru: všetko, čo na svojej ceste potrebujete, má svoje miesto. Dve veľké garážové brány v sérii umožňujú pohodlné nakladanie.

Zadný úložný priestor sa dá otvoriť z oboch stránZadný úložný priestor je veľmi veľký a praktickýSo štandardným užitočným zaťažením 350 kg / voliteľne 450 kg je možné garáž pohodlne naložiť z oboch strán, pretože je vybavená s veľkými garážovými dverami v smere jazdy vpravo a vľavo. S rozmerom až 99 x 123 cm ponúka zadná garáž  HYMER B-Klasse ModernComfort T dostatok úložného priestoru a pojme všetko potrebné na cestách. Úložný systém na stene medzi garážou a kabínou ponúka dodatočný priestor pre často potrebné náradie.

Priestranný nakladací priestorPriestory v suteréne vo vyvýšenej podlahePriestranný nakladací priestor vo vyvýšenej podlahe sa dá ľahko dosiahnuť aj zvonku cez veľkú klapku odkladacej priehradky. Priestranné miesta vo zvýšenej podlahe nesmierne rozširujú skladovací objem triedy HYMER B-Klasse ModernComfort.

 

Dvojpodlažná podlahaPriestranná dvojitá podlaha podvozku HYMER SLC s výškou 36 centimetrov poskytuje dostatok priestoru na ochranu všetkých technických komponentov, ako sú inštalácie, elektronika, kúrenie, nádrže na čerstvú a odpadovú vodu a na ich izoláciu od chladu. 

 

OBÝVACÍ PRIESTOR

Vzdušný obytný priestorInteriér  HYMER B-Klasse ModernComfort T vyzerá veľmi moderne, sviežo a prináša veľmi otvorený a veľkorysý zmysel pre priestor. Je to vďaka novému konceptu miestnosti s mierne šikmým usporiadaním nábytku, ktorý vedie z kabíny cez obývaciu izbu do priestoru na spanie v zadnej časti karavanu a umožňuje tak otvorený výhľad bez rušivých kontúr cez celý obytný priestor.

 

LED televízorLED televízor32-palcový voliteľný LED TV môže byť flexibilne umiestnený pre optimálnu viditeľnosť. Vďaka výklenku na stene sa LED TV s veľkosťou až 32 palcov hodí harmonicky do celkového obrazu obytného priestoru ModernComfort a ponúka vynikajúcu viditeľnosť zo sedadla vodiča a predného spolujazdca.

 

Moderný, priamočiary interiérModerný, priamočiary interiér s prísnymi líniami a mierne šikmým usporiadaním priestoru umožňuje jasnú os pozorovania smerom dozadu. Okrem toho získate viac miesta.

Pohľad zhora na obývací priestorModerný a komfortný HYMER B-Klasse ModernComfort T presvedčí veľkorysým zmyslom pre priestor. Luxusný stôl môže byť otočený o 360 ° a je pozdĺžne aj priečne pohyblivý.

 

Praktická úložná poličkaPraktická otvorená úložná polica v oblasti hlavy nad sedadlami kabíny ponúka dostatok miesta na uloženie predmetov, ktoré by mali byť počas jazdy rýchlo po ruke.

 

Multimediálny systém s dotykovým displejomVoliteľný multimediálny systém MBUX s dotykovým displejom 10,25 palca ponúka displej s vysokým rozlíšením, ako aj rôzne možnosti komunikácie. Okrem toho má rýchlu navigáciu na pevnom disku s jasným 3D zobrazením mapy a je obrazovkou pre zadnú kameru.

 

Nepretržitá podlaha Podsvietená podlahaČistý vzhľad interiéru je podčiarknutý rovnou podlahou obývacieho priestoru, ktorá môže byť v celom vozidle zvýraznená nepriamim osvetlením, ktoré poskytuje príjemnú atmosféru. Okrem toho je možné osvetlenie ovládať samostatne.

SPÁLŇA

Presvetlená spálňaPozdĺžne samostatné lôžka v zadnej časti majú veľkorysý priestor na spanie a sú vybavené pre pohodlie pri spaní s viaczónovými matracmi zo studenej peny. Spálňa je štandardne vybavená čírym strešným oknom HYMER, ktoré poskytuje prísun čerstvého vzduchu. Pevná podložka medzi lôžkami sa dá ľahko vybrať a po otočení použiť ako podpera pre prídavný matrac, čím zo samostatných lôžok behom momentu vytvoríte priestranné letisko.

 

Úložný priestor v spálniVo veľkorysých strešných úložných skrinkách nad zadnými lôžkami sa skrýva veľa miesta na oblečenie, uteráky či posteľnú bielizeň. Lampičky na čítanie, ktoré prinášajú svetlo do tmy, možno ovládať individuálne.

 

Praktické výklopné stúpanieSvadobná skriňa s veľkým úložným priestoromZadné lôžko, ktoré bolo premenené na veľkú plochu, sa dá pohodlne dosiahnuť pomocou novo vyvinutého výklopného schodíka so širokými stupienkami. Oblečenie si môžete úhľadne a elegantne umiestneniť v šatníkovej skrini.

 

Postelné lôžka s prídavným matracomRôznymi doplnkami si viete priestory navrhnúť podľa vlastných predstávZvláštnym zvýraznením je prídavný matrac s lichobežníkovým tvarom a odkladacia doska, ktoré sa dajú vybrať a presne zasunúť do medzery medzi matracmi. Takže samostatné postele s príručným odkladacím preistorom medzi nimi sa rýchlo stanú útulným letiskom pre dvoch. Prostredníctvom rôznych voliteľných doplnkov môže byť  HYMER B-Klasse ModernComfort T navrhnutý individuálne podľa vašich predstáv: Napríklad pozdĺžne samostatné lôžka v usporiadaní 580 je možné okrem klasickej veľkosti 192 cm na 86 cm predĺžiť až do dĺžky 2,15 metra, čo je výnimočná vlastnosť vo vozidle menšom než sedem metrov.

 

Pohľad zo zadnej časti karavanuKeď je zvolená posteľ XXL skriňa je s polovičnou výškouDoplnkové špeciálne vybavenie "XXL posteľ" rozširuje ležiacu plochu pozdĺžneho lôžka na strane spolujazdca o ďalších 23 cm, takže aj vysokí ľudia môžu pohodlne spať. Namiesto skrine od podlahy k stropu má model HYMER B-Klasse ModernComfort T 580 skriňu s polovičnou výškou, keď je zvolená posteľ XXL.

 

Úložný priestorÚložné priestoryÚložné priestoryÚložné priestoryPod pozdĺžnymi samostatnými lôžkami v zadnej časti vozidla je na oboch stranách priestranná skriňa. Skriňa sa dá pohodlne dosiahnuť cez dvere alebo cez sklopný rám. Šatníková skriňa má na jednej strane šatníkovú koľajnicu, kde je možné oblečenie zavesiť čisto a úhľadne na vešiaky. Opačná skrinka je vybavená policami, ktoré zaručujú poriadok a prehľadnosť. Každý roh je optimálne využitý.

Možnosť dať si televíziu aj do spacej častiDo spálne je možné doobjednať aj druhý LED televízor s integrovanými reproduktormi, mechanickým DVD a multimediálnym systémom HYMER Smart s technológiou Bluetooth. 

 

Ďalší priestor na spanieSpolu so sklopným stolom a sedadlom vodiča možno skupinu sedadiel v tvare L premeniť na pohodlný, dodatočný priestor na spanie pomocou prídavného matraca. S rozlohou tiež dostatočne veľkou pre dospelého.

 

Ďalší priestor na spanie Pre všetky pôdorysy okrem 580 je k dispozícii elektricky spúštacie dvojlôžko. Posteľ je ľahko prístupná cez hliníkový rebrík, ktorý sa dá zavesiť na posteľ, aby sa zaistil.

 

Prídavné dvojlôžkoHYMER B ModernComfortSklápacie lôžko ponúka dvom ľuďom pohodlný priestor na spanie a dostatok priestoru pre hlavu, takže sa necítite obmedzení v rozkladacej posteli. Sklápacie lôžko sa nenápadne hodí do obytného priestoru  HYMER B-Klasse ModernComfort T. Pod zasunutým lôžkom je výška pre stojaceho človeka až 1,90 m.

 

Kráľovská posteľ HYMER triedy B ModernComfort T 690Kráľovská posteľ  HYMER B-Klasse ModernComfort T 690, s rozlohou 185/195 x 150 cm, poskytuje pohodlné miesto na spanie pre dvoch ľudí. Vľavo a vpravo od postele je veľkorysá šatníková skriňa.

 

KUCHYŇA

Elegantne zariadená kuchyňaUsporiadanie nábytku je detailne spracované tak, aby sa dalo variť a pracovať na doske zároveň. Elegantne zariadená kuchyňa má veľkú hornú skrinku, ale aj extra široké zásuvky, ktoré ponúkajú dostatok úložného priestoru na kuchynské potreby. Kuchynské zásuvky sa jemne a ticho zatvárajú.

Praktická predĺžená pracovná doskaExtra široké zásuvky

 

KÚPEĽŇA

Moderná kúpelňaKomfortná kúpeľňa  HYMER B-Klasse ModernComfort T je vizuálne rozdelená na dve šasti: na jednej strane priestranná sprcha s výškou do 1,94 m, na druhej strane toaleta a zodpovedajúcim spôsobom integrované umývadlo s bočným úložným priestorom.

 

Úložný priestorÚložný priestor

 

Kúpeľňová skriňa vedľa dveríV kúpeľňovej skrinke je možné vďaka napínacím popruhom prehľadne usporiadať početné hygienické potreby a bezpečne ich umiestniť. Vysoký odkladací priestor ponúka priestor pre šampóny, spreje na vlasy a podobne. Kúpeľňové skrinky sú vsadené do steny pre moderný a priamočiary vzhľad.

 

Odkladací priestor na záchodeAj v bočnej stene toalety je vstavaný odkladací priestor, kde je možnosť odložiť si nejaké magazíny.

 

Veľké zrkadlo z vnútornej strany kúpelňových dveríSvetelná lišta v kúpelniV zrkadle, ktoré je upevnené na vnútornej strane dvier kúpeľne, je možné pred odchodom z vozidla rýchlo skontrolovať svoj vzhľad. Na rôzne háčiky, s ktorými je vaňa vybavená, môžete ukladať uteráky alebo aj župany. Svetelná lišta integrovaná v sprche zabezpečuje jas a príjemné osvetlenie v kúpeľni  HYMER B-Klasse ModernComfort T.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty