Výbava | HYMER B-Klasse ModernComfort T

 

ŠTANDARDNÁ VÝBAVA

Jednoduché, pohodlné centrálne ovládanie
Individuálne nastavenie teploty vody a vykurovania miestnosti je možné ovládať pomocou centrálneho LCD ovládacieho panela pre vykurovanie vrátane predprípravy pre iNet a časovača.

Všetko čerstvé a dokonale vychladené                  Inteligentná vysoká chladnička s objemom 142 litrov vrátane mraziaceho priestoru s objemom 15 litrov zaisťuje napriek svojmu úzkemu dizajnu, že nápoje budú vždy chladené a čerstvé aj v lete. Prehľadné usporiadanie vo vnútri je veľmi praktické.

Pre ničím nerušené súkromie                              Štandardné skladacie zatemnenie vyrobené z kvalitnej plisovanej látky v kabíne vodiča skryje pred každým zvedavím pohľadom a chráni pred silným slnečným žiarením v lete.

Pohodlný spánok                                                         Pre optimálny spánok v zadnej časti sú zadné lôžka vybavené viaczónovými matracmi zo studenej vysokokvalitnej peny. To zabezpečí pohodlný a pokojný spánok.

Podvozok HYMERPodvozok HYMER SLC SLC
Inovatívny SLC podvozok (super ľahký podvozok) má vysokú, vyhrievanú a izolovanú dvojitú podlahu. Výsledkom je, že vozidlo ponúka ešte viac úložného priestoru a plynulú, rovnú podlahu obytného priestoru. Vďaka stabilne plochému podvozku ponúka vysokú jazdnú stabilitu a lepšiu aerodynamiku.

 

Asistent pri vetre Asistenčné systémy
V modeli Hymer B-Klasse ModernComfort T sa môžete spoľahnúť na najrôznejších asistentov, ktorí vám pomôžu počas jazdy. Patrí medzi ne asistent proti bočnému vetru, príplatkový adaptívny tempomat (Distronic), aktívny asistent brzdenia, ESP, ASR a automatické osvetlenie.

Pohodlne riadená klíma                                                  O príjemnú teplotu v interiéri sa stará poloautomaticky riadená klimatizácia TEMPMATIC. Pri regulácii teploty dochádza k odvlhčovaniu vzduchu, čo zabraňuje zahmlievaniu okien zvnútra. Integrovaný časticový filter navyše chráni pred peľom a prachom.

 

Optimálna izoláciaOptimálna izolácia
Dôležitou súčasťou dlhotrvácnej high-tech konštrukcie sú PUAL-penové steny s hliníkovým vnútorným a vonkajším plášťom. Vynikajúca izolácia peny s uzavretými pórmi zaručuje príjemné teploty počas celého roka a zabezpečuje nízku spotrebu plynu v zime.

 

Nepretržitý spodokAerodynamický podvozok 
Plochý podvozok bez konštrukčných prepážok   zabezpečuje lepšiu aerodynamiku a minimalizuje hluk a spotrebu paliva.

 

Expresívne zadné svetloVýrazné zadné LED svetlá
Multifunkčné zadné svetlá v hybridnej technológii LED majú tri pruhy loga HYMER ako svetelný podpis a sú obzvlášť ľahko rozpoznateľné aj za zlej viditeľnosti

 

Motor Mercedes Benz SprinterMercedes-Benz Sprinter motor
Výkonný motor z Mercedes-Benz Sprinter, ktorý je srdcom vozidla s výkonom 143 koní, poskytuje pohon s vysokým krútiacim momentom a optimálnym prenosom výkonu.

 

Jednoliata podlahaPlynulá, rovná podlaha 
Podlaha obytného priestoru v triede Hymer B-Klasse ModernComfort T je plynulá, a teda bez nepríjemných nástrah.

 

Tepelné police v podlaheVyhrievané priestory v dvojitej  podlahe
V dvojitej podlahe je množstvo vyhrievaných suterénnych priestorov, chránených pred mrazom.

 

PraktickýPraktický úložný priestor úložný priestor
Veľký, extra hlboký suterénny priestor je prístupný zvonku, ako aj zvnútra pre ľahké nakladanie.

 

Prirodzené svetloPrirodzené svetlo
Veľké panoramatické strešné okno v obytnej časti Hymer B-Klasse ModernComfort T umožňuje dostatok priameho denného svetla a vytvára príjemné, prirodzené svetelné podmienky vo vnútri karavanu. V tme, jeho integrované LED reflektory zabezpečujú rovnomerné osvetlenie.

 

prístup do garáže z každej stranyObojstranný prístup do garáže
Zadná garáž Hymer B-Klasse ModernComfort T je štandardne vybavená dvomi veľkými garážovými dverami. Garáž má štandardnú nosnosť 350 kg - voliteľne až 450 kg.

 

Všestranné sedadláPohodlné, nastaviteľné  sedadlá
Pohodlné, výškovo a sklopne nastaviteľné sedadlá kabíny sú kompletne čalúnené v  dizajne obytného priestoru. S vysokým komfortom sedenia a sklopnými lakťovými opierkami vás pozývajú na útulný večer pri televízii, ako aj na uvoľnenú jazdu.

 

Flexibilný stôlFlexibilný stôl
Luxusný stôl v modeli Hymer B-Klasse ModernComfort T sa dá otočiť o 360 ° a dá sa pohybovať pozdĺžne aj priečne, čím sa dosiahne ešte väčšia flexibilita.

 

Ekonomická LED Ekonomická LED
Kompletné osvetlenie interiéru karavanu je v štandarde v modernej LED technológii. To šetrí 3/4 spotreby energie a zvyšuje životnosť batérie o mnoho hodín. Vzhľadom na to, že sa diódy LED nezohrievajú, zvyšuje sa aj požiarna a úrazová bezpečnosť.

 

Nádrže na voduVeľký objem nádrže na vodu
Objem nádrže čerstvej vody je neuveriteľných 180 litrov, nádrž na odpadovú vodu obsahuje 150 litrov, čo znamená ešte väčší komfort a sebestačnosť. Nádrže sú chránené v izolovanej a vyhrievanej dvojitej podlahe s pohodlnou prístupnosťou zvnútra.

 

142 litrová chladničkaPriestor pre chladenie
Kuchynská linka Hymer B-Klasse ModernComfort  T je štandardne vybavená 142-litrovou chladničkou Smart-Tower, ktorá zabezpečuje chladené občerstvenie aj v lete.

 

Nočné osvetlenie nábytkuNočné osvetlenie
Štandardné nočné osvetlenie pomáha v orientácii v karavane bez toho, aby boli spolucestujúci prebudení jasným svetlom.

 

Bezpečná manipulácia Bezpečná manipulácia
Všetky kuchynské zásuvky sa vyznačujú  vysokokvalitnými servomechanickými zarážkami a jednoručnými uzávermi, ktoré zabraňujú tomu, aby sa otvárali a rachotali počas prepravy.

 

DOPLNKOVÁ VÝBAVA

9 stupňová prevodovkaPre ekonomickú a šetrnú jazdu
Voliteľná 9 - stupňová automatická prevodovka 9G-TRONIC vrátane funkcie Hold ponúka mimoriadne temperamentný pôžitok z jazdy s optimálnou hladkosťou a nízkou spotrebou paliva.

 

Kožený volantKožený volant
Hymer B-Klasse ModernComfort T je k dispozícii s vynikajúcim koženým volantom. Pri manuálnej prevodovke je páka vyrobená taktiež z kože.

 

Moderný multimediálny systémModerný multimediálny systém
Voliteľný multimediálny systém MBUX je k dispozícii s dotykovou obrazovkou 7 "alebo 10,25". Ponúka displej s vysokým rozlíšením, ako aj rôzne možnosti komunikácie, cúvacie kamery... Systém 10.25 "má tiež rýchlu navigáciu na pevnom disku s jasným 3-D mapovým displejom, ktorý je možné dodatočne objednať so 7" systémom.

 

Náhradné plynové bombyPraktický systém na plynové fľaše
Pre ešte pohodlnejšiu výmenu plynových fliaš je pre pôdorys 580 k dispozícii voliteľný vysúvací systém pre plynové fľaše.

 

Vstupné dvere s oknomVstupné dvere Comfort
Doplnkové komfortné vstupné dvere sú vybavené oknom vrátane zatemňovacej rolety, integrovaným košom a dvojitým zámkom.

Voliteľne dlhá markízaOchrana pred slnkom a mrholením
Voliteľne je možné objednať markízu 4,5 alebo 5 m s adaptérom a s bielym alebo strieborným puzdrom.

 

Strecha z pevného hliníkaStrecha
Strecha vozidla Hymer B-Klasse ModernComfort T z pevného hliníka nemá žiadne pozdĺžne švy, ktorými by mohla vlhkosť preniknúť do vozidla. Dodatočná ochrana pred poveternostnými vplyvmi a krupobitím je voliteľná povrchová sklolaminátová  úprava, ktorá zabraňuje mechanickému poškodeniu povrchu strechy.

 

XXL posteľXXL posteľ
S pôdorysom 580 je na želanie k dispozícii aj posteľ XXL, čím sa rozširuje priestor o 23 cm. Toto vytvára lôžko s dĺžkou 2,15 metra, čo je vvýnimočná vlastnosť vo vozidle dĺžky do siedmich metrov.

 

Systém inteligentnej batérieSystém inteligentnej batérie HYMER 
Vďaka HYMER Smart Battery System môžete extrémne zvýšiť elektrickú sebestačnosť  vášho vozidla. Kapacity  bez napájania sa zvyšuje na neuveriteľných 10 dní. Ideálne pre zákazníkov, ktorí milujú veľa nezávislosti. Zároveň predlžuje životnosť celého systému a v dlhodobom horizonte znižuje prevádzkové náklady.

 

TV v spálniTV v spálni
Priestor na spanie môže byť voliteľne vybavený druhou LED TV vo veľkosti 22 palcov. Televízor má vstavané reproduktory, jednotku DVD a inteligentný multimediálny systém HYMER s technológiou Bluetooth.

 

 

High-tech sporákHigh-tech v kuchyni
Praktická, voliteľná kombinácia variča / rúry Caprice ponúka pohodlie pri varení. Pečenie, grilovanie, varenie - vďaka mnohým možnostiam sú naplnené všetky vaše želania.

 

Dodatkové strešné oknoJasné a chránené
Veľké, panoramatické strešné okno nad sedadlami v kabíne v modeli Hymer B-Klasse ModernComfort T poskytuje ako doplnkové vybavenie extra svetlo v obytnej zóne. Integrovaná zatemňovacia roleta zabezpečuje požadovanú ochranu pred slnkom.

 

LED svetlometyVidieť a byť lepšie videný
Vysoko výkonné LED svetlomety ponúkajú väčšiu bezpečnosť v noci. Vyznačujú sa svojou širokou distribúciou svetla, farbou svetla podobnou dennému svetlu a nízkou spotrebou energie.

 

Ďalší priestor na spanieĎalší priestor na spanie
Vrátane sklopného stola a sedadla kabíny, skupina sedadiel v modeli Hymer  B-Klasse ModernComfort T môže byť voliteľne premenená na pohodlný priestor na spanie pomocou prídavného Matraca.

 

Ďalší priestor na spanieSťahovacie lôžko nad posedením
Elektricky sťahovatelná manželská posteľ s penovým matracom nad sedadlami Hymer B-Klasse ModernComfort T (v závislosti od pôdorysu) ponúka pohodlný priestor na spanie pre dvoch ďalších ľudí. Vďaka špeciálnemu tvaru strechy sa sťahovacie lôžko nenápadne hodí do obytného priestoru vozidla. Výška priestoru pod rozkladacím lôžkom v obytnom priestore je 1,90 m. Celková výška vozidla sa nezvyšuje o zdvíhacie lôžko.

 

 

DEKOR A TEXTIL

Látkové čalúnenia

Model DelfiDelfi / Obyčajná tkanina
(Standard)

 

Model CuscoCusco / hladká tkanina
(Standard)

 

Model JaneiroJaneiro / Obyčajná tkanina
(Standard)

 

Model MilosMilos / Obyčajná tkanina
(Standard)

 

Model KitamiKitami / Obyčajná tkanina
(Standard)

 

Model ColomboColombo / Obyčajná tkanina
(Standard)

 

Model PhoenixPhoenix / Obyčajná tkanina
(Voliteľné doplnkové vybavenie)

 

Model MilanoMilano / Obyčajná tkanina
(Voliteľné doplnkové vybavenie)

 

Model CristalloCristallo / Obyčajná tkanina
(Voliteľné doplnkové vybavenie)

 

Model ArubaAruba / obyčajná tkanina
(Voliteľné doplnkové vybavenie)

 

Model GraziaGrazia / Ecotech
(Voliteľné doplnkové vybavenie)

 

Model DalanaDalana / textilná koža
(Voliteľné doplnkové vybavenie)

 

Model NapoliNapoli / koža
(Voliteľné doplnkové vybavenie)

 

Model TortoraTortora / koža
(Voliteľné doplnkové vybavenie)

 

Model GrigioGrigio / koža
(Voliteľné doplnkové vybavenie)

 

 

Drevené dekory

Veľký dubGrand Oak
(Standard)

 

Koňak NoceNoce Cognac
(na vyžiadanie - bez poplatku)

 

 

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty