POPIS | HYMER B-Klasse SupremeLine

 

pohľad z predu

Nezáleží na tom, či ide o technológiu, pohodlie, dizajn, bezpečnosť alebo kvalitu - s novým Hymermobil triedy B SupremeLine sme o krok ďalej, aby ste aj v budúcnosti mohli cestovať moderne. Hybridmobil triedy B SupremeLine už dnes robí budúcnosť mobilného cestovania hmatateľnou tým, že kombinuje to najlepšie. 

Tento unikátny karavan, vybavený množstvom inovácií, ukazuje cestu do budúcnosti. Vďaka tomu je cestovanie na pohodlnejšie, kvalitnejšie, bezpečnejšie a uvoľnenejšie. Napríklad s exkluzívnym konceptom karosérie HYMER PUAL 2.0 , pokročilým podvozkom SLC(Super Light Chassis / Super ľahký podvozok), vysoko stabilný zadný GRP alebo moderný dizajn interiéru. Sú tu použité vetky komplexné trendy, ktoré stanovujú štandardy vo svojej triede a otvárajú novú kapitolu v histórii karavaningu.

 

CHARAKTERISTIKA

 • Hmotnosť: 4,500 kg
 • Dĺžka: 7,39 - 7,79 m
 • Šírka: 2,35 m
 • Výška: 2,96 m
 • Počet lôžok: 4 - 5

 

HLAVNÉ VÝHODY 

 • Veľký priechodný úložný priestor s vonkajším prístupom z oboch strán vrátane extra hlbokého pivničného priestoru a prístupu zvnútra
 • 65 cm široké vstupné dvere maxi-comfort s vnútorným obkladom, 2-bodovým uzamykaním, oknom so zatemneným  a odpadkovým košom
 • Veľká 160-litrová chladnička
 • Obrovská garáž s nakladacou výškou až 1,23 m
 • Kúpeľňa s dvojitou priečkou a vnútornou šatňou pre väčšie súkromie
 • Viacúčelová dvojpodlažná podlaha s funkciou preloženia vrátane podlažia s rovnou obytnou plochou - pre extra úložný priestor a lepšiu izoláciu
 • GRP predné, strešné a zadné
 • Svetlomet HYMER LED a hybridné zadné svetlo
 • Štandardná výsuvná polica pre ľahký prístup k plynovým fľašiam
 • Vypúšťanie  nádrže na odpadovú vodu pomocou vypínača na prístrojovej doske

 

360 ° POHĽAD

Otvoriť vo veľkom okne >

 

Zdvojnásobte možnosti

SLC podvozok
Presvedčivé vnútorné hodnoty: Vyvinuli sme inovatívny podvozok SLC (Super Light Chassis / Super Lightweight Chassis) špeciálne pre nový model Hymermobil triedy B SupremeLine . Jedinečný podvozok, ktorý robí z novej triedy B SupremeLine výnimočnú v mnohých smeroch.Vyššia, vyhrievaná dvojitá podlaha s tepelnými priehradkami ponúka viac úložného priestoru a vďaka praktickej priechodnej priehradke môžete ľahko ukladať dlhšie predmety. Podvozok tiež poskytuje oveľa viac úložného priestoru v zadnej garáži. Vykurovací systém je tiež integrovaný v dvojitej podlahe. To prináša množstvo výhod: je veľmi tichý a tiež ohrieva nádrže na čerstvú a odpadovú vodu. A čo viac, vynikajúca izolácia podvozku SLC Chráni všetky priestory a nádrže pred extrémnymi teplotami.

Ďalšou výhodou podvozku SLC je, že podbehy kolies sú integrované v dvojitej podlahe. To okrem iného znamená, že priestranná sprcha má rovnú podlahu. Nízke ťažisko navyše zabezpečuje vysokú jazdnú stabilitu. To zaručuje dobrú priľnavosť aj na zlých cestách. Bezproblémovo hladký podvozok zlepšuje aerodynamiku. Pod podvozkom sa nenachádzajú žiadne nádrže ani iné prvky, čo znižuje hluk počas jazdy a výrazne znižuje spotrebu paliva.

 

PUAL 2.0: Vzorec pre ideálnu klímu

PAUL2.0
Nový konštrukčný koncept HYMER PUAL 2.0 s hliníkovým vnútorným a vonkajším plášťom a vylepšeným zložením peny, ako aj 100% konštrukciou bez obsahu dreva a tepelných mostov ponúka najvyššiu stabilitu a najlepšie izolačné hodnoty. Hliník na vnútornej strane steny zabezpečuje rovnomerné a rýchle rozloženie tepla. Okrem toho polyuretánová pena ponúka mnoho ďalších výhod. Okrem iného je vodoodpudivý, ľahký a extrémne odolný.

 

vzorec PAUL 2.0

 

PAUL 2.0100% bez dreva
vynikajúce izolačné hodnoty
Tepelná izolácia ako 80 cm pevná tehlová stena
odoláva najvyšším zaťaženiam
elastické lepenie strechy a stien
absolútne zimné

 

Dokonalá ochrana na prvom mieste

Aby sa výnimočný prípad nestal núdzovým, HYMER implementuje špičkové bezpečnostné normy hneď od začiatku vývoja vozidla. Štandardne je k dispozícii široká škála bezpečnostných systémov. Patrí sem vysoko panoramatické čelné sklo, denné svietenie, airbagy vodiča a spolujazdca, ABS systém, antiblokovací systém ESP, elektronický stabilizačný program ESP a systém kontroly trakcie TCS. Zabezpečujú vašu bezpečnosť kdekoľvek na svete.

rozdelenie bszpečnosti

 

ESPESP
Selektívnym brzdením jednotlivých kolies systém ESP zvyšuje trakciu a stabilitu jazdy. To udržuje vozidlo v bezpečí na ceste aj v kritických situáciách. Stabilizácia prívesu ESP brzdí ťažné vozidlo v prípade vibrácií. Traction Plus navyše uľahčuje štart na mokrých lúkach a zasnežených cestách inteligentným rozložením hnacieho výkonu na kolesá podľa potreby.

 

Airbagyairbagy
Airbagy vodiča a spolujazdca sú štandardnou výbavou vo všetkých obytných vozidlách HYMER. Rovnako ako trojbodové pásy, ktoré spĺňajú najvyššie bezpečnostné normy.

 

panoramatické čelné skloOptimálny všestranný výhľad
Panoramatické čelné sklo s veľkými bočnými oknami sa vďaka cieleným štúdiám v zornom poli výrazne zlepšilo. Vďaka tomu má sedadlo vodiča dokonalý výhľad na prekážky, dopravné značenie a semafory. Nové širokoúhlé zrkadlá poskytujú vynikajúcu výhľad do zadu, bez obmedzenia  výhľadu dopredu.

 

LED svetlomety LED svetlomety
Moderné LED svetlomety s denným svietením v nových, špeciálne vyvinutých svetlometoch HYMER poskytujú optimálnu viditeľnosť vo dne i v noci. Tým je zabezpečené dokonalé osvetlenie v premávke, vďaka čomu ste v dôsledku toho ešte bezpečnejší.

 

spätné zrkadláSpätné zrkadlá
Nové širokoúhlé zrkadlá poskytujú vynikajúcu výhľad do zadu, bez obmedzenia  výhľadu dopredu.

 

Elegantná sila

elegantná sila

 

motorový priestorMotorový priestor
Motorový priestor pod čelným sklom nového Hymermobilu triedy B SupremeLine je možné otvoriť ľahko a je široký. To uľahčuje kontrolu a dopĺňanie oleja, chladenia a ostekovačov.

 

štýlová maska chladičaModerný dizajn vpredu
Výrazná maska ​​chladiča HYMER vo vysokom lesku s chrómovanými ozdobnými lištami dodáva vozidlu B SupremeLine výnimočne športový vzhľad. Dvojplášťová predná časť GFK s penovým polyuretánovým tepelným bariérovým povlakom tiež ponúka najlepšiu ochranu proti chladu a znižuje hluk pri jazde.

 

GPR strechaStrecha GRP, podvozok a zadná časť
Viacvrstvová technológia HYMER sa skladá z hliníkového sendviča PUAL a poskytuje najlepšiu ochranu proti krupobitiu so štandardnou strešnou vrstvou GRP. Vďaka ďalšej hliníkovej vrstve je tesnosť zaručená aj po mnoho rokov. Robustný, priebežný GRP podvozok poskytuje ochranu pred soľou, nečistotami a kamienkami spôsobenými kameňmi. Nová zadná časť GRP má dvojitý dizajn, je odolná proti krupobitiu a vyzerá jednoducho ohromujúco.

 

priehradka na lyžePriehradka na lyže
Praktický úložný priestor má výšku 24 cm a šírku 70 cm a je prístupný z oboch strán.Hodí sa na dlhé predmety, ako sú stoly, surfy alebo lyže. Dobrá izolácia znamená, že nehrozí riziko poškodenia extrémnym teplom alebo chladom.

 

garáž s vysokým zataženímSkriňa garáže GRP
Samonosná garážová skriňa GRP má objem 3 800 litrov a štandardne môže uniesť zaťaženie až 350 kg. K dispozícii je tiež možnosť väčšieho užitočného zaťaženia, aby ste mohli prepravovať až 450 kg vybavenia a batožiny.

 

hybridné LED zadné svetloLED hybridné zadné svetlo
Integrované multifunkčné zadné svetlá, ktoré využívajú hybridnú technológiu LED, sú ľahko viditeľné aj v ťažkých podmienkach viditeľnosti. Spolu s trojfarebným svetelným dizajnom HYMER dokonale dopĺňajú dynamický vzhľad novej triedy B SupremeLine.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty