GALÉRIA | HYMER Exsis-i 580 PURE

 

Obývací priestor

Vďaka atraktívnej cenovej výhode a rozsiahlemu balíku výbavy, ktorý zabezpečuje všetko potrebné z hľadiska komfortu jazdy a bývania, vám uľahčíme výber toho správneho HYMRU. Využite cenovú výhodu a začnite s čistým pôžitkom z cestovania s HYMER Exsis-i Pure.

Pohľad na exteriér Exsis-i 580 Pure Exsis-i 580 PureReverzná kameraMarkízaReverzná kamera zabezpečí, že máte vždy všetko na očiach. Vďaka tomu je s týmto modelom ľahké manévrovať. 4,5 m markíza Vám poskytuje príjemné vonkajšie posedenie, nech už je akékoľvek počasie. 16-palcové hliníkové disky dodávajú modelu Exsis-i 580 Pure sebavedomý dizajn exteriéru a robia z neho športového spoločníka v každej situácii.   

32 palcová LED TVModel Exsis-i 580 Pure obsahuje: 32-palcovú smart LED televíziu s integrovanými reproduktormi, diaľkové ovládanie vrátane automatického satelitného systému. 

Kúpeľňa


Sprchový kút s lamelovým dreveným roštomPriestranná komfortná kúpeľňa je vybavená veľkým sprchovacím kútom s dreveným lamelovým roštom a pohodlným WC.

 

SpálňaPozdĺžne samostatné postele vzadu, dlhé až 1,90m, je možné pomocou dodatočného matracu premeniť na veľké letisko už za pár sekúnd. Integrovaný komfortný schod uľahčuje vstup na zadné lôžko.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty