Výbava | HYMER Exsis-i 580 PURE

 

ŠTANDARDNÁ VÝBAVA

Správne svetlo pre útulnú atmosféru
Nepriame okolité osvetlenie v technológii LED necháva interiér zažiariť a vytvára príjemnú atmosféru, najmä večer.

 
Všetko čerstvé a dokonale vychladené
Napriek svojmu tenkému dizajnu 142-litrová chladnička Smart Tower vrátane 15-litrovej mraziacej časti zaručuje, že nápoje a čerstvé potraviny budú vždy v chlade, dokonca aj v lete. Prehľadné usporiadanie vo vnútri je veľmi praktické.
 


Pohodlná rozkladacia posteľ
Sklopnú posteľ je možné zdvihnúť a spustiť ručne bez veľkého úsilia. Ponúka maximálnu voľnosť pohybu a priestor nad hlavou. Jej pohodlnú plochu na ležanie je možné používať neobmedzene po celej jej šírke.


 
Centrálne ovládanie Truma
Individuálne nastavenia teploty a funkciu zosilnenia pre rýchle zásobovanie teplou vodou a vykurovanie miestnosti je možné ovládať pomocou centrálneho LCD ovládacieho panela pre vykurovanie vrátane prípravy pre iNet a časovača.


 
Obývačka 
Vďaka posedeniu v tvare L si môžete vychutnať vyššiu úroveň sedenia a pohodlia bývania, nech ste kdekoľvek.


 
Flexibilný luxusný stôl

Vysoko kvalitný luxusný stôl je možné otáčať o 360 ° a dá sa s ním pohybovať pozdĺžne aj priečne pre ešte väčšiu flexibilitu.


Ekonomické osvetlenie
Kompletné vnútorné osvetlenie vozidiel je štandardne vybavené modernou technológiou LED. Šetrí to 3/4 spotreby energie a predlžuje životnosť batérie o mnoho hodín. Pretože sa LED diódy nezahrievajú, zvyšuje sa tiež bezpečnosť proti požiaru a nehodám.


 
Televízna zábava na cestách
Vďaka voliteľnej 32-palcovej plochej obrazovke vrátane pripojenia Bluetooth je zaistená skutočná atmosféra domáceho kina, aj keď ste na cestách.


 

 
Vidieť a byť videný
Reflektory s integrovanými dennými LED svetlami a smerovkami v špeciálne vyvinutom svetlomete HYMER ponúka najlepšiu viditeľnosť. To zaisťuje najlepšie osvetlenie v premávke a tým aj väčšiu bezpečnosť. Použitá technológia LED zaisťuje ekonomickú spotrebu energie.


 
Airbag pre vodiča a spolujazdca
V prípade vážnej kolízie môže airbag znížiť silu nárazu do hlavy alebo hrudníka, a tým chrániť vodiča pred vážnym zranením. Airbagy na strane vodiča a spolujazdca sú štandardnou výbavou všetkých obytných automobilov HYMER.


 
Multifunkčný kožený volant fiat
Jednoduché ovládanie na volante. Vďaka multifunkčnému volantu je možné funkcie vozidla a multimediálne systémy pohodlne ovládať pomocou dotykových tlačidiel alebo klávesov bez toho, aby ste museli zložiť ruky z volantu.Pre dobrú klímu
Manuálna klimatizácia reguluje klimatické podmienky vo vnútri vášho vozidla a reguluje prívod vzduchu zvonku, pričom peľový filter aktívne chráni pred peľom, jemným prachom a inými škodlivinami, ktoré by sa inak mohli dostať do interiéru.


 
Aj vo vetre na ceste
Štandardný asistent bočného vetra včas rozpozná výkyv z jazdného pruhu spôsobený silnými nárazmi bočného vetra a pomôže vodičovi pri automatickom brzdení a pri udržiavaní jazdného pruhu.


 
Dodatočné dvere garáže
Pre ešte pohodlnejšie nakladanie a vykladanie je zadná garáž prístupná aj prostredníctvom prídavných dverí úložného priestoru 65 x 65 cm vľavo v smere jazdy.


 
Optimálna izolácia vďaka technológii PUAL
Steny napenené PUALOM s hliníkovým vnútorným a vonkajším plášťom sú dôležitou súčasťou dlhotrvácnej high-tech štruktúry. Vynikajúca izolácia peny s uzavretými bunkami zaručuje príjemné teploty po celý rok a v zime zaisťuje nízku spotrebu plynu.


 
Pohodlný prístup do garáže
Zadná garáž je vybavená veľkými garážovými dverami vpravo v smere jazdy pre pohodlné nakladanie a vykladanie.


 
Optimálna ochrana zospodu
Vďaka nezničiteľnému spodku GRP sú obytné autá odolné voči vplyvom počasia. Kamenná štiepka, cestná soľ a špina nemôžu poškodiť podlahu vozidla - bezpečný základ po celú dobu životnosti obytného auta.


 
Garáž
Veľká, ľahko dostupná garáž má štandardnú nosnosť 350 kg - voliteľne je k dispozícii 450 kg.


 
Prirodzené osvetlenie
Veľký panoramatický strešný prieduch v obývacej časti prepúšťa dostatok priameho denného svetla a vytvára tak príjemné, prirodzené svetelné podmienky. V tme integrované LED body zaisťujú rovnomerné osvetlenie.


 
Výrazné zadné svetlo v LED
Multifunkčné zadné svetlá v hybridnej technológii LED majú tri pruhy loga HYMER ako svetelný podpis a sú obzvlášť ľahko rozpoznateľné aj za zlej viditeľnosti.

Zatemňovacie roletky
Skladaná roleta na prednom skle poskytuje pohodlný spôsob stmavenia priestoru kabíny. Ako dodatočný štít proti chladu a priamemu slnečnému žiareniu tiež pomáha zabezpečiť komfortnú teplotu v interiéri po celý rok.

DOPLNKOVÁ VÝBAVA


Pre ešte väčšiu televíznu zábavu na cestách
Pre ešte väčšiu zábavu na cestách môže byť priestor na spanie vybavený druhým 22-palcovým LED TV. Televízor má integrované reproduktory, jednotku DVD, DVT-T / C, DVB-S2 a inteligentný multimediálny systém HYMER s Bluetooth pripojením.

Viac priestoru pre váš šatník
Pre ešte viac úložného priestoru v priestore na spanie sú namiesto otvorených políc nad zadnými posteľami k dispozícii ďalšie vrchné skrinky.


Inovatívny HYMER Smart Battery System
So systémom inteligentných batérií HYMER môžete výrazne predĺžiť dobu autonómie svojho vozidla. To znamená, že bez elektrického napájania je možné zastaviť až na 10 dní. Dokonale sa hodí pre zákazníkov, ktorí milujú veľkú nezávislosť.


 
Posteľ XXL s extra dlhou plochou na ležanie
Posteľ XXL, ktorá je k dispozícii pre jednotlivé pôdorysy, predlžuje plochu postele o 23 cm. Vytvorí sa tak lôžko dlhé 2,18 metra, čo je výnimočné vo vozidle pod sedem metrov. Napriek tomu zostáva polovičný šatník a priehradka na bielizeň.


 
Špičkové technológie v kuchyni
Praktická kombinácia sporák / rúra Caprice ponúka pohodlie pri varení rovnako ako doma. Pečenie, grilovanie, varenie - vďaka multifunkčnému použitiu nezostanú žiadne chute nesplnené.

 
Väčší výkon na cestách
Regulovaný solárny systém dodáva 2 x 90 W a robí vás ešte nezávislejšími na cestách - pre väčšiu voľnosť a sebestačnosť.


 
Full LED svetlomety HYMER Premium
Full LED svetlomet HYMER Premium, ktorý má najmodernejšiu technológiu osvetlenia, je priekopníkom v priemysle.Pre ekonomickú a šetrnú jazdu
Moderný deväťstupňový automat s meničom krútiaceho momentu zaisťuje obzvlášť uvoľnený a príjemný zážitok z jazdy. Optimálne využíva krútiaci moment motora, je najľahšou prevodovkou vo svojej triede a zaisťuje spoľahlivosť, odolnosť a komfort jazdy.

 
Pohodlná výmena plynovej fľaše
Plynové fľaše sú bezpečne a ľahko dostupné vo vonkajšom úložnom priestore. Vďaka praktickému výsuvnému systému je výmena plynových fliaš hračkou.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty