GALÉRIA | HYMER Exsis-i

 

Exsis-i z predu
Nová ľahkosť HYMER
Bez ohľadu na to, z akého uhla sa na HYMER Exsis-i pozeráte: Jeho vzhľad zaujme svojimi športovými tvarmi a detailmi. Nielen vietor, ale aj vy tu len ťažko odoláte.

aerodynamiký vzhľad
Tvar vozidla je úplne aerodynamicky optimalizovaný. Plochá konštrukcia a šikmá maska ​​ponúkajú obzvlášť nízky odpor vzduchu a aktívne riadenie prietoku. To znamená tichú jazdu s nízkou spotrebou paliva.

Krivky predného spojlera zaručujú racionálnu líniu a dávajú novej prednj časti športový vzhľad. Aktívne prispievajú aj k aerodynamike celého karavanu, čo vám umožňuje cestovať ešte príjemnejšie.

Voliteľná zadná kamera HYMER Exsis-i sa dokonale hodí do exkluzívneho dizajnu zadnej časti vozidla. V jednej kamere sú integrované dve šošovky poskytujúce možnosť prepínať uhol pohľadu. Výhodou je eliminácia dodatočných otvorov pre vedenia káblov, čo môže viesť k problémom s utesnením.

 

ÚLOŽNÝ PRIESTOR

dvere do garáže
Hymer Exsis-i 588 má rovnako veľký úložný priestor ako jeho väčší bratia: s vnútornými rozmermi 99 x 108 cm (Š x V) s dvomi garážovými dverami ako štandard, to z neho robí skutočného kráľa v nakladaní.

 

osvetlenie v garáživysoká nosnosť garážeNakladanie na oboch stranách je v Exsis-i veľmi jednoduché vďaka integrovanému osvetleniu aj v tme. Vzhľadom k tomu, že garáž je tiež napojená na vykurovacie zariadenie, v zime v nej nič nezamrzne.

 

dostatok odkladacích priestorv v garážiTechnológia Perfect Close na všetkých dverách a klapkách s vodotesnými uzávermi zabezpečuje bezpečné uzavretie a zabraňuje zamrznutiu v zime. Ďalšie úložné priestory poskytujú priestor pre príslušenstvo a malé diely v Hymermobil Exsis-i.

 

prístupná toaletná kazetaToaletná kazeta je ľahko prístupná cez vonkajšiu klapku a dá sa  tak vyprázdniť pohodlne a rýchlo.

 

priestor pre batérie
V závislosti od pôdorysu je v Hymermobil Exsis-i k dispozícii externá klapka na strane vodiča  , ktorá sprístuní priestor pod sedadlom aj z vonkajšej strany vozidla. 

 

maxi dvere obytného priestoru
Vstup do obytnej časti je ľahko prístupný cez vstupné dvere maxi so šírkou 60 cm. Voliteľne sú k dispozícii aj komfortné dvere s oknom, zatemňovacou roletou, integrovaným košom a 2-násobným uzamykaním.

 

vyťahovacie uloženie plynových fliašPlynové fľaše sú bezpečné a ľahko prístupné vo vonkajšom odkladacom priestore. Vďaka voliteľnej praktickej výsuvnej polici je výmena plynových fliaš hračkou.

 

OBÝVACÍ PRIESTOR

priestranné stolovanie

100% LED osvetlenieObytné priestory HYMER zapôsobia svojou vrúcnou atmosférou. Keďže kompletné osvetlenie interiéru je štandardne vybavené modernou technológiou LED, ušetríte 75% spotreby energie. Životnosť batérie sa tak zvyšuje o mnoho hodín. Vzhľadom na to, že sa diódy LED nezohrievajú, zvyšuje sa aj požiarna a úrazová bezpečnosť.

 

praktický držiak TVVoliteľná plochá obrazovka s uhlopriečkou 22 palcov môže byť nastavená na ideálnu polohu pre diváka v obývacej izbe vďaka voliteľnej teleskopickej otočnej konzole -  v Hymermobil Exsis-i 588. Ideálny na relaxačný večer pred televízorom.

vynikajúci dizajn interiéru
Vo vozidle Hymermobil Exsis-i 588 je možné predné sedadlá otočiť do priestoru na sedenie pre útulné posedenie v obývacom priestore. A ak sa vaši hostia zdržia dlhšie, môžete jednoducho sklopiť veľké sklopné lôžko nad kabínou.

 

dobre dosiahnuteľné policePolice, ktoré sú pekne integrované do vstupného priestoru Exsis-i 588, umožňujú rýchle uloženie vecí pri opustení karavanu.

 

všestranný stôlStôl v obývacej časti Hymermobil Exsis-i, v povrchovej úprave Chiavenna Walnut, sa dá otočiť o 360 ° a podľa potreby nastaviť vertikálne aj horizontálne.

 

 

útulné posedenie
Útulné posedenie v HYMER Exsis-i je ideálnym miestom na dobitie vašich batérií - doprajte si výdatné a chutné jedlo podávané na veľkom, univerzálnom stole - alebo si dajte nohy hore a relaxujte.

 

svetlý a vzdušný interiér
Veľké okná v kombinácii s panoramatickým strešným oknom HYMER zaručujú, že obytný priestor v Exsis-i je vždy svetlý a vzdušný.

elegantné vešiakyintegrované osvetlenie Háčiky s tvarovaným plášťom na stene naproti kuchyni v Hymermobil Exsis-i 588 ponúkajú možnosť zavesiť si bundy alebo  utierky na riad. Nepriame osvetlenie v LED technológii je integrované pod rozkladacím lôžkom a zaisťuje útulnú atmosféru, najmä večer. 

pohodlné sedadlá v kabíne
Pohodlné sedadlá kabíny vodiča vo vozidle HYMER Exsis-i sa dajú ľahko otočiť do obytného priestoru. To vytvára pohodlný obývací priestor, kde si až 5 osôb môže pohodlne nájsť priestor. Voliteľne sú kabínové sedadlá Ergoflex s výškovým a uhlovým nastavením, sú sklopné a majú široké lakťové opierky. Umožnia vám relaxovať a jazdiť v pohodlí.
 

Hymer smart controlNový HYMER SMART Control ponúka nielen rýchle výpočty trás a aktuálne mapy, ale tiež priamo zobrazuje všetky údaje z pripojených palubných systémov cez riadiacu jednotku. Patrí medzi ne napätie batérie štartéra a obytného priestoru, ako aj úrovne zásobníkov čerstvej a odpadovej vody. Okrem toho je možné systém použiť na monitorovanie sieťového pripojenia 230V.

 

pohodlné sedenie
Pohodlné skupinové sedenie Comfort L so svojimi vankúšmi a voliteľným o 360 stupňov otočným a sklopným stolíkom s nasteviteľnou výškou a voliteľnými sedačkami Ergoflex, ktoré sú výškovo a sklopne nastaviteľné, spolu so širokými lakťovými opierkami zaručujú pohodlie pri bývaní aj jazde.

 

SPÁLŇA

spánok ako v siedmom nebi
Kvalitné matrace sú základom zdravého, regeneračného spánku. Preto má Exsis-i na predných a zadných lôžkach viaczónový matrac zo studenej peny. Takže spíte tak zdravo ako doma. K dispozícii ako voliteľný doplnok pre ešte lepšie pohodlie pri spaní je ventilačný systém pod matracom. Vo veľkorysých skrinkách nad zadnými lôžkami je možné pohodlne a bezpečne uskladniť veľké množstvo oblečenia a cestovného vybavenia.

 

obrovská posteľ vďaka prídavnému matracuVďaka voliteľnému doplnkovému matracu je možné dve oddelené lôžka rýchlo a jednoducho zmeniť na jednu veľkú posteľ.

 

praktická otvorená polička medzi posteľamiMedzi dvoma veľkými samostatnými lôžkami v spálni je praktická , otvorená polica. Všetko môže byť uložené v Exsis-i .

 

oáza pokoja
Vďaka pohodlným, viaczónovým matracom zo studenej peny, pohodlné postele v Hymermobil Exsis-i poskytnú odpočinok aj počas dňa.

 

šatníkové skrine pod posteľami
Pohodlný prístup k oblečeniu v šatníkových skriňach pod samostatnými lôžkami v spálni . Vďaka delenému, sklopnému roštovému rámu je skriňa tiež pohodlne prístupná zhora.

 

priestranné sklopné lôžko
Poloha sklopného lôžka nad kabínou tiež poskytuje maximálnu voľnosť pohybu a pohodlnnú svetlú výšku. Ponúka pohodlný priestor na spanie siahajúci po celej šírke až 1,50 metra - dokonca aj v najprednejšej časti vozidla.

priestranný šatníkŠatníková skriňa so šírkou 22 cm, od podlahy až k stropu na začiatku jedného z lôžok v priestore na spanie. Exsis-i 588 má dostatok priestoru pre všetko vaše oblečenie.

 

svetlo na čítanie v spálni
Praktické LED svetlá na koncoch zadných lôžok poskytujú príjemné svetlo a dajú sa samostatne ovládať.

 

pohodlné schody do posteleStabilné, široké schody uľahčujú vstup do postele. Okrem toho tu opäť profitujete z inteligentného úložného priestoru: aj veľké schody do postele v priestore na spanie Hymermobilu Exsis-i môžu byť použité na uskladnenie cestovného vybavenia.

 

prehľadné policeĎalšia skriňa pod pozdĺžnymi samostatnými lôžkami Hymermobil Exsis-i 588 je vybavená poličkou, takže oblečenie a predmety môžu byť uložené úhľadne.

 

efektívne využitý každý priestor
Každý priestor sa používa ako úložný priestor - vrátane schodov do priestoru na spanie v Exsis-i .

 

KUCHYŇA

ideálna kuchyňa
Hymer Exsis-i 588 sa môže pochváliť veľkorysou kuchyňou s deliteľnými zásuvkami a vyklápaciou pracovnou doskou. Jediným pohybom môžete rozšíriť pracovnú dosku a vytvoriť viac miesta.

 

zásuvky s vysokým zaťaženímExtra široké, voľne deliteľné kuchynské zásuvky umožňujú prehľadné a bezpečné uloženie všetkých kuchynských potrieb. To vám umožní skladovať až 15 kg dobre usporiadaných potravín. To zodpovedá súčasnému štandardu prémiových domácich kuchýň. Zásuvky majú tiež pohodlný servo mechanizmus na jemné dovieranie.

 

chladničkaVšetky dispozície majú štandardne nainštalovanú 90-litrovú chladničku. Kuchyňu v Hymer Exsis-i možno voliteľne vybaviť chladničkou Jumbo s objemom 160 litrov, ktorá je k dispozícii ako súčasť balíka , alebo s vežou TEC (chladnička s mrazničkou 160 litrov a rúra s grilom). Výnimka je Exsis-t 474 s možnosťou montáže chladničky 142-litrov Smart-Tower. V priestranných skrinkách nad kuchyňou je možné uskladniť dostatok potravín na ešte dlhšie výlety.

 

v kuchyni je radosť variť
Kuchyňa ponúka veľkú pracovnú plochu, ktorú je možné v prípade potreby rozšíriť o ďalšiu. To poskytuje dostatok priestoru na prípravu prepracovanejšieho menu na cestách. Nový dekor pracovnej plochy a stolíka je ultra matný a vybavený povlakom proti odtlačkom prstov, vďaka ktorému sa povrchy ľahko čistia .

 

KÚPEĽŇA

priestranná a komfortná kúpeľňa
Novo navrhnutá komfortná kúpeľňa s veľkým sprchovacím kútom ponúka pohodlnú plochu na státie pred umývadlom aj pri sprchovaní. Ľavá strana s WC umiestnená naproti sprche ponúka ergonomicky optimalizované sedenie.

 

oddeliteľná sprchaPomocou skladacej priehradky je možné sprchu oddeliť od zvyšku kúpeľne, aby sa zabránilo striekajúcej vode.

 

veľký sprchovaí kútOddeliteľná sprcha s veľkým sprchovým kútom ponúka dostatok voľného pohybu.

 

komfortná kúpeľňa
Kompaktná kúpeľňa v Hymer Exsis-i 588 je vybavená luxusným umývadlom „Cool Glass“ a veľkorysou kúpeľňovou skrinkou pre všetky vaše kúpeľňové doplnky.

 

veľkorysé kúpeľňové skrinkyVeľkorysé kúpeľňové skrinky s veľkým množstvom úložného priestoru uľahčujú uchovávanie všetkých potrebných pomôcok. Malé a citlivé predmety sú spoľahlivo chránené štandardne zabudovanými popruhmi na policiach aj počas jazdy.

 

špeciálne poličky v sprcheSprchový gél a šampón môžu byť v Hymer Exsis-i umiestnené prakticky v špeciálne určených policiach.

 

pohľad na kúpeľnňu z hora
Pôdorysy 594 a 678 Hymerm Exsis-i majú pohodlnú kúpeľňu, v ktorej môže byť WC priestor oddelený dvierkami pre väčšie súkromie.

 

šatník vedľa toaletyVedľa toalety je šatníková skriňa s tyčou na zavesenie.

 

prvotriedy komfort pri sprchovaníPrvotriedny komfort sľubuje samostatná sprcha v kúpeľni dispozícií 594 a 678. Je vybavená dodatočnou koľajnicou na šaty, možno ju použiť na oblečenie, na záves alebo dokonca uteráky, aby ste našli vhodné miesto na sušenie.

 

samostatný sprchovací kút
Samostatná sprcha v kúpeľni s rozmermi 70 x 68 cm umožňuje dostatočnú voľnosť v pohybe, aby ste sa pohodlne osprchovali.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty