Výbava | HYMER Exsis-t 580 Pure

 

ŠTANDARDNÁ VÝBAVA

Ekonomické osvetlenie
Kompletné vnútorné osvetlenie vozidiel je štandardne vybavené modernou technológiou LED. Šetrí to 3/4 spotreby energie a predlžuje životnosť batérie o mnoho hodín. Pretože sa LED diódy nezahrievajú, zvyšuje sa tiež bezpečnosť proti požiaru a nehodám.

 
Centrálne ovládanie Truma
Individuálne nastavenia teploty a funkciu zosilnenia pre rýchle zásobovanie teplou vodou a vykurovanie miestnosti je možné ovládať pomocou centrálneho LCD ovládacieho panela pre vykurovanie vrátane prípravy pre iNet a časovača.


Nerušené súkromie
Tienidlo vyrobené z vysokokvalitnej skladanej textílie v kabíne vodiča zabraňuje nežiaducim pohľadom a v lete chráni pred nadmerným slnečným žiarením.


 

 
Televízna zábava na cestách
Vďaka voliteľnej 32-palcovej plochej obrazovke vrátane pripojenia Bluetooth je zaistená skutočná atmosféra domáceho kina, aj keď ste na cestách.


Moderný, lineárny interiérový dizajn
Vďaka novému usporiadaniu nábytku v celej obývacej izbe je priestor využitý ešte lepšie. Zároveň tým vzniká ešte viac priestoru pred kúpeľňou ale aj v kuchyni.


Aj vo vetre na ceste
Štandardný asistent bočného vetra včas rozpozná výkyv z jazdného pruhu spôsobený silnými nárazmi bočného vetra a pomôže vodičovi pri automatickom brzdení a pri udržiavaní jazdného pruhu.


 
Airbag pre vodiča a spolujazdca
V prípade vážnej kolízie môže airbag znížiť silu nárazu do hlavy alebo hrudníka, a tým chrániť alebo obmedziť sediaceho vodiča pred možným zranením hlavy a hrudníka. Airbagy na strane vodiča a spolujazdca sú štandardnou výbavou všetkých obytných automobilov HYMER.


Pre dobrú klímu
Manuálna klimatizácia reguluje klimatické podmienky vo vnútri vášho vozidla a reguluje prívod vzduchu zvonku, pričom peľový filter aktívne chráni pred peľom, jemným prachom a inými škodlivinami, ktoré by sa inak mohli dostať do interiéru.


Dodatočná garážová brána
Pre ešte pohodlnejšie nakladanie a vykladanie je zadná garáž prístupná aj prostredníctvom prídavných dverí úložného priestoru 65 x 65 cm vľavo v smere jazdy.

 


Výrazné zadné svetlo v LED
Multifunkčné zadné svetlá v hybridnej technológii LED majú tri pruhy loga HYMER ako svetelný podpis a sú obzvlášť ľahko rozpoznateľné aj za zlej viditeľnosti.


 
Optimálna izolácia vďaka technológii PUAL
Steny napenené PUALOM s hliníkovým vnútorným a vonkajším plášťom sú dôležitou súčasťou dlhotrvácnej high-tech štruktúry. Vynikajúca izolácia peny s uzavretými bunkami zaručuje príjemné teploty po celý rok a v zime zaisťuje nízku spotrebu plynu.Pohodlný prístup do garáže
Zadná garáž je vybavená veľkými garážovými dverami vpravo v smere jazdy pre pohodlné nakladanie a vykladanie.


Optimálna ochrana zospodu
Vďaka nezničiteľnému spodku GRP sú obytné autá prakticky odolné voči vplyvom počasia. Kamenná štiepka, cestná soľ a špina nemôžu poškodiť podlahu vozidla - bezpečný základ po celú dobu životnosti obytného auta.


 
Garáž
Veľká, ľahko dostupná garáž má štandardnú nosnosť 350 kg - voliteľne je k dispozícii 450 kg.

Bezpečná manipulácia
Všetky kuchynské zásuvky sa vyznačujú  vysokokvalitnými servomechanickými zarážkami a jednoručnými uzávermi, ktoré zabraňujú tomu, aby sa otvárali a rachotali počas prepravy.

Všetko čerstvé a dokonale vychladené
Napriek svojmu tenkému dizajnu 142-litrová chladnička Smart Tower vrátane 15-litrovej mraziacej časti zaručuje, že nápoje a čerstvé potraviny budú vždy v chlade, dokonca aj v lete. Prehľadné usporiadanie vo vnútri je veľmi praktické.

DOPLNKOVÁ VÝBAVA


Inovatívny HYMER Smart Battery System
So systémom inteligentných batérií HYMER môžete výrazne predĺžiť dobu autonómie svojho vozidla. To znamená, že bez elektrického napájania je možné zastaviť až na 10 dní. Dokonale sa hodí pre zákazníkov, ktorí milujú veľkú nezávislosť.


 
Pre ešte väčšiu televíznu zábavu na cestách
Pre ešte väčšiu zábavu na cestách môže byť priestor na spanie vybavený druhým 22-palcovým LED TV. Televízor má integrované reproduktory, jednotku DVD, DVT-T / C, DVB-S2 a inteligentný multimediálny systém HYMER s pripojením Bluetooth.


Viac priestoru pre váš šatník
Pre ešte viac úložného priestoru v priestore na spanie sú namiesto otvorených políc nad zadnými posteľami k dispozícii ďalšie vrchné skrinky.


Posteľ XXL s extra dlhou plochou na ležanie
Posteľ XXL, ktorá je k dispozícii pre jednotlivé pôdorysy, predlžuje plochu na spánok o 23 cm. Vytvorí sa tak lôžko dlhé 2,18 metra, čo je výnimočné vo vozidle pod sedem metrov. Napriek tomu zostáva polovičný šatník a priehradka na bielizeň.Špičkové technológie v kuchyni
Praktická kombinácia sporák / rúra Caprice ponúka pohodlie pri varení rovnako ako doma. Pečenie, grilovanie, varenie - vďaka muzltifunkčnému využitiu nezostanú žiadne chute nesplnené.


Pre ekonomickú a šetrnú jazdu
Moderný deväťstupňový automat s meničom krútiaceho momentu zaisťuje obzvlášť uvoľnený a príjemný zážitok z jazdy. Optimálne využíva krútiaci moment motora, je najľahšou prevodovkou vo svojej triede a zaisťuje spoľahlivosť, odolnosť a komfort jazdy.

 
Ešte bezpečnejšie na cestách
Početné asistenčné systémy varujú vodiča pred možným nebezpečenstvom. Systém varovania pred opustením jazdného pruhu, systém rozpoznávania dopravných značiek zobrazujúci informačné značky, systém varovania pred kolíziou zabraňujúci kolíziám a dažďový senzor, ktorý automaticky aktivuje stierače predného skla.Jednoduché ovládanie na volante
Vďaka multifunkčnému volantu je možné funkcie vozidla a multimediálne systémy pohodlne ovládať pomocou dotykových tlačidiel alebo kláves bez toho, aby ste museli zložiť ruky z volantu.


 
Väčší výkon na cestách

Regulovaný solárny systém dodáva 2 x 90 W a robí vás ešte nezávislejšími na cestách - pre väčšiu voľnosť a sebestačnosť.


 
Pohodlná výmena plynovej fľaše
Plynové fľaše sú bezpečne a ľahko dostupné vo vonkajšom úložnom priestore. Vďaka praktickému výsuvnému systému je výmena plynových fliaš hračkou.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty