GALÉRIA | HYMER Exsis-t

 

Exsis-t prichádza ako športový a dynamický.

Exsis-t prichádza ako športový a dynamický karavan. Tu je pohľad na Exsis-t, polointegrovaný karavan vo farebnej kombinácii striebornej nadstavby s čiernou kabínou. 

Vysoko viditeľné svetlaVysoko viditeľné svetlá pre denné svietenie sú trvalo integrované do svetlometov HYMER Exsis-t a zaručujú bezpečnosť aj v náročných svetelných podmienkach.

 

ÚLOŽNÝ PRIESTOR

Úložný priestorÚložný priestor na plynové flašeBatériu obytného priestoru a elektroblok v HYMER Exsis-t je možné ľahko a pohodlne sprístupniť cez veľkú vonkajšiu klapku. Priestor pre plynové fľaše je ľahko prístupný cez samostatnú veľkú klapku.

Doplnkové garážové dvere na zadnej stene poskytujú dodatočný, veľmi pohodlný prístup k nákladu v garáži (v závislosti od pôdorysu).

Doplnkové garážové dvere na zadnej stene poskytujú dodatočný, veľmi pohodlný prístup k nákladu v garáži (v závislosti od pôdorysu). Nosnosť batožinového priestoru je štandardne 350 kg a môže byť voliteľne rozšírená na 450 kg. Bočné priestory poskytujú dodatočný úložný priestor pre menšie batožiny.

Vstupné dvereVstupné dvereKaravan je ľahko prístupný cez vstupné dvere MAXI so šírkou 60 cm. Voliteľne sú k dispozícii komfortné predné dvere s oknom, zatemňovacou roletou, integrovaným košom a dvojitým zámkom.

 

Nádrž na čerstvú vodu polointegrovaného HYMER Exsis-tNádrž na čerstvú vodu polo-integrovaného HYMER Exsis-t je ľahko a rýchlo dostupná z obývačky cez spodnú klapku.

 

Odkladací priestor HYMER Exsis-tV priestore HYMER Exsis-t je zmysluplne využitý každý priestor: V podstavci pod sedadlom sa nachádza aj úložný priestor pre ďalšie cestovné vybavenie.

 

OBÝVACÍ PRIESTOR

Harmonicky zladený interiér s povrchovou úpravou Chiavenna - vlašský orech a dizajnom tkaniny Ecotech Grazia je atraktívnym miestom na trávenie času.

 

Stolná dekorácia HYMER Exsis-tNový dekor stolíka je matný a vybavený povlakom proti odtlačkom prstov, vďaka ktorému sa povrchy ľahko čistia a sú odolné. Vysokokvalitné čalúnenie je pohodlné a veľmi ľahko udržovateľné. Textílie sú vybavené ochranou pred škvrnami, takže sa dajú ľahko vyčistiť, ak by sa na čalúnenie niečo vylialo.

 

Stôl v obývacej izbe polointegrovaného karavanu HYMER Exsis-tStôl v obytnom priestore polointegrovaného karavanu HYMER Exsis-t, sa dá otáčať o 360° a podľa potreby sa môže pohybovať pozdĺžne aj priečne.

 

22 palcová LED televíziaPre HYMER Exsis-t je otočný držiak TV namontovaný oproti skupine sedadiel. Televízia môže byť teda umiestnená tak, aby z každého sedadla bolo možné ju optimálne sledovať. Vďaka voliteľnému vyťahovaciemu a otočnému držiaku , nájdete ideálnu polohu v obývacej izbe pre 22-palcovú plochú LED obrazovku.

 

LED televízia s 32 palcovou uhlopriečkouPre ešte lepšie potešenie zo sledovania TV je k dispozícii aj polointegrovaný karavan Exsis-t s plochou obrazovkou s uhlopriečkou 32 ".

 

Sedadlo vodičaVyhrievané sedadlo vodičaVýškovo nastaviteľné a sklopné sedadlá kabíny v modeli HYMER Exsis-t sú kompletne čalúnené v látkovom dizajne obytného priestoru. Voliteľne sú k dispozícii aj s vyhrievanými sedadlami pre vodiča a spolujazdca.

 

Kabína so skladacou roletouSkladaná roleta na prednom skle poskytuje pohodlný spôsob stmavenia priestoru kabíny. Ako dodatočný štít proti chladu a priamemu slnečnému žiareniu tiež pomáha zabezpečiť komfortnú teplotu v interiéri po celý rok.

 

Háčiky na bundyKvalitné čalúnenie JaneiroTvarované háčiky na stene oproti kuchynskej linke HYMER Exsis-t ponúkajú možnosti na uloženie bundy alebo zavesenie utierok. Kvalitné čalúnenie - tu v dizajne Janeiro - je veľmi pohodlné. Textílie sú vybavené ochranou pred škvrnami, takže sa dajú ľahko vyčistiť, ak by sa na čalúnenie niečo vylialo.

 

Doplnkový vankúš HYMER Exsis-t

Prostredníctvom voliteľného prídavného matraca možno skupinu sedadiel prestavať na prídavnú posteľ na spanie, pomocou sedadla vodiča a sklopného stola.

 

SPÁLŇA

Typy postelí karavan HYMER Exsis-tOblasť na spanie HYMER Exsis-t 588V závislosti od priania zákazníka ponúka polointegrovaný  autokaravan HYMER Exsis-t rôzne možnosti lôžok: buď so zadnou manželskou posteľou alebo oddelenými pozdĺžnymi samostatnými lôžkami.

 

Úložný priestor v spálniZo zadných lôžok máte zásuvku 230V, 12V a zásuvku s dvoma USB portmi na nabíjanie vašich zariadení na dosah ruky.

 

Viaczónové matrace zo studenej penyPohodlné postele v Exsis-t vám doprajú zaslúžený oddych aj počas dňa vďaka pohodlným, viaczónovým matracom zo studenej peny.

Šatníková skriňaSpínač osvetleniaŠatníková skriňa široká 22 cm na chodbe pred spálňou je prakticky umiestnená od zeme až po strop. Vďaka ľahko prístupnému svetelnému spínaču v priestore na spanie môžete svetlo zažať pohodlne a rýchlo aj počas noci.

 

Skriňa pod lôžkamiPohodlný prístup ku skrini pod samostatnými lôžkami v spálni . Vďaka delenému, sklopnému roštovému rámu je skriňa pohodlne prístupná aj zhora. 

 

Skriňa pod lôžkami s prehľadnými policamiĎalšia skriňa pod pozdĺžnymi samostatnými lôžkami HYMER Exsis-t 588 je vybavená poličkou, takže oblečenie a predmety môžu byť uložené úhľadne.

 

HYMER Exsis-T - spúšťanie postelePriestor na spanie v HYMER Exsis-tPevné a hlboké schody umožňujú pohodlný vstup na posteľ. Každé voľné miesto sa používa ako úložný priestor - vrátane schodov do priestoru na spanie.

KUCHYŇA

HYMER Exsis-t 588 sa môže pochváliť veľkorysou bočnou kuchyňou s flexibilnými zásuvkami a veľkou, rozšíriteľnou pracovnou doskou. Jedným jednoduchým pohybom môžete rozšíriť pracovnú dosku a vytvoriť viac miesta.

 

90 litrová chladničkaŠtandardne je na všetkých pôdorysoch nainštalovaná 90-litrová chladnička. Variantne môže byť kuchyňa Hymermobilu Exsis-t rozšírená o 160 litrovú chladničku Jumbo, ktorá je k dispozícii ako voliteľná výbava, alebo s vežou TEC (chladnička s mrazničkou so 160 litrami a rúra s grilom). 

 

Zásuvky kuchynské HYMER Exsis-tExtra široké, voľne deliteľné kuchynské zásuvky pomáhajú karavanu skladovať všetky kuchynské potreby bezpečne a prakticky. Každá zásuvka je určená pre užitočné zaťaženie do 15 kg.

 

 

KÚPEĽŇA

Prepracovaná komfortná kúpeľňa HYMER Exsis-t s veľkým sprchovým kútom ponúka dostatok priestoru pred umývadlom aj pri sprchovaní. Toaleta oproti sprche podporuje optimálnu ergonomickú polohu sedenia a ľahko sa čistí. Pomocou skladacej priehradky je možné sprchu oddeliť od zvyšku kúpeľne, aby sa zabránilo striekajúcej vode.

 

Praktické poličkyVeľkorysé kúpeľňové skrinky s veľkým množstvom úložného priestoru uľahčujú uchovávanie všetkých potrebných pomôcok. Malé a citlivé predmety sú spoľahlivo chránené zabudovanými popruhmi na policiach aj počas jazdy.

 

Šatníková skriňa vedľa toaletyVedľa toalety je šatníková skriňa s policami.

 

Samostatná sprcha v kúpeľni s rozmermi 70 x 68 cm má dostatočnú voľnosť pohybu, aby sa pohodlne a pohodlne osprchovala.Samostatná sprcha

Samostatná sprcha s rozmermi 70 x 68 cm zebezpečuje dostatočnú voľnosť pohybu, aby ste sa pohodlne a voľne osprchovali. Prvotriedny komfort sľubuje samostatná sprcha v kúpeľni v prevedeniach 594 a 678. Je vybavená dodatočným vešiakom  na uteráky, aby ste našli vhodné miesto na sušenie.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty