Výbava | HYMER Exsis-t

 

ŠTANDARDNÁ VÝBAVA

 

SvetlometyVidieť a byť videný
Vysoko viditeľné svetlá pre denné svietenie sú trvalo integrované do svetlometov HYMER Exsis-t a zaručujú bezpečnosť aj v náročných svetelných podmienkach.

 

Odolný podvozokTrvalá ochrana zdola
S ich nezničiteľnou sklolaminátovou ochranou GRP sú podvozky odolné voči poškodeniu spôsobenému poveternostnými vplyvmi. Dokonca ani skalné cesty, cestná soľ a nečistoty nemôžu ovplyvniť podvozok HYMER Exsis-t - bezpečný základ pre celý život karavanu.

Priestranná garáž dostupná z oboch stránPrístup do obojstrannej garáže
Na oboch stranách zadnej časti má garáž dvere od podlahy až po strop. V dôsledku toho sa dá pohodlne naložiť z oboch strán a batožina je kedykoľvek prístupná. Koniec koncov, tu môže byť uložených celých 350 kilogramov.

Ekonomické LED osvetlenieEkonomické LED osvetlenie
Osvetlenie interiéru obytných áut Hymer je štadardne vybavené technológiou LED. To šetrí 3/4 spotreby energie v HYMER Exsis-t a zvyšuje životnosť batérie o veľa hodín. Vzhľadom na to, že sa diódy LED nezohrievajú, zvyšuje sa aj požiarna a úrazová bezpečnosť.

Pohodlné spanie v HYMER ExsisMaximálne pohodlie pri ležaní
Všetky lôžka v zariadení HYMER Exsis-t sú vybavené vysoko kvalitnými viaczónovými matracmi zo studenej peny, ktoré vyhovujú každej časti tela.

Zostaňte na ceste aj vo veterných podmienkach
Asistent bočného vetra je súčasťou štandardnej výbavy. Rozpoznáva odchýlky v jazdných pruhoch spôsobené silným bočným vetrom a podporuje vodiča automatickými brzdnými zásahmi, aby sa udržal v jazdnom pruhu.

Optimálna izolácia vďaka technológii PUAL
Steny napenené penou s hliníkovým vnútorným a vonkajším plášťom. Sú dôležitou súčasťou trvácnej high-tech karosérie vozidla. Vynikajúca izolácia PU peny s uzavretými bunkami zaručuje príjemné teploty po celý rok a nízku spotrebu plynu v zime.

Centrálne ovládane
Individuálne nastavenia teploty a funkciu boost pre rýchle zásobovanie teplou vodou a vykurovanie miestností je možné ovládať pomocou centrálneho LCD ovládacieho panela pre vykurovanie vrátane predprípravy pre iNet a časovača.

Pre dobrú mikro-klímu
Manuálna klimatizácia riadi klímu vo vašom vozidle a prúdenie vzduchu zvonku. Jej súčasťou je aj peľový filter, ktorý aktívne zabraňuje vstupu peľu, jemného prachu a iných častíc do interiéru.

Bezpečná manipulácia
Všetky kuchynské zásuvky sa vyznačujú  vysokokvalitnými servomechanickými zarážkami a jednoručnými uzávermi, ktoré zabraňujú tomu, aby sa otvárali a rachotali počas prepravy.

Pre ničím nerušené súkromie                              Štandardné skladacie zatemnenie vyrobené z kvalitnej plisovanej látky v kabíne vodiča skryje pred každým zvedavím pohľadom a chráni pred silným slnečným žiarením v lete.

DOPLNKOVÁ VÝBAVA

Hliníkové 16 palcové kolesáInovatívny systém napájania: HYMER Smart Battery System
So systémom inteligentných batérií HYMER môžete extrémne predĺžiť čas sebestačnosti svojho vozidla. To umožňuje až 10 dní bez napájania. Ideálne pre zákazníkov, ktorí milujú veľkú nezávislosť.

 

Kvalitná strecha z pevného hliníkaViac sily na ceste
Riadená solárna inštalácia dodáva 2 x 90 W, a tým vás robí ešte nezávislejšími na cestách - pre väčšiu slobodu a sebestačnosť.

 

32 palcová obrazovka32 " TV obrazovka
Vďaka voliteľnej 32-palcovej plochej obrazovke s multimediálnym systémom HYMER Smart, vrátane Bluetooth technológie si môžete vychutnať filmový večer aj mimo domu.

 

Samostatné dvere plynového boxuSamostatné dvere plynového boxu
Plynové fľaše sú bezpečne a ľahko prístupné v zadnej garáži. Vďaka voliteľnému praktickému výsuvnému mechanizmu  a samostatným dvierkam plynovej skrinky je výmena plynových fliaš abolútne jednoduchá.

 

UAutomatická prevodovkavoľnená jazda
Fiat Comfort-Matic kombinuje presnosť 6-stupňovej prevodovky s komfortom automatickej prevodovky v HYMER Exsis-t. Zmena prevodu sa vykonáva buď manuálne, ťuknitím do radiacej páky, alebo úplne automaticky - s optimalizovanou funkciou a spotrebou paliva.

DEKOR A TEXTIL

Látkové čalúnenia

Model PicoPico / textil
(Standard)

 

Model SantoriniSantorini / Textil
(Standard)

 

Model MilosMilos / Obyčajná tkanina
(Standard)

 

Model DelfiDelfi / Obyčajná tkanina
(Standard)

 

Model CuscoCusco / hladká tkanina
(Standard)

 

Model JaneiroJaneiro / Obyčajná tkanina
(Standard)

 

Model CristalloCristallo / Obyčajná tkanina
(Voliteľné doplnkové vybavenie)

 

Model ArubaAruba / obyčajná tkanina
(Voliteľné doplnkové vybavenie)

 

Model GraziaGrazia / Ecotech
(Voliteľne)

 

Model KreolózaCreola / textilná koža
(Voliteľne)

 

Model DalanaDalana / textilná koža
(Voliteľne)

 

Model NapoliNapoli / koža
(Voliteľné doplnkové vybavenie)

 

Model TortoraTortora / koža
(Voliteľné doplnkové vybavenie)

 

 

Drevené dekory

Model TrentinoTrentino hruška
(Standard)

 

Chiavenna orechChiavenna orech 
(na vyžiadanie - bez poplatku)

 

 

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty