GALÉRIA | HYMER ML-T CrossOver

 

Užite si pohodlie a sebestačnosť
Model ML-T 570 CrossOver nerobí kompromisy v pohodlí napriek svojim schopnostiam v teréne. Je nielen sebestačný až 10 dní, ale ponúka aj najvyššiu úroveň životného komfortu. Vďaka rozsiahlemu štandardnému vybaveniu vrátane solárneho systému je celoročne možné kempovať až 10 dní.

Kombinácia výškovo nastaviteľného podvozku, ternénnych pneumatík a pohonu všetkých kolies nestanovuje žiadne hranice pre váš ďalší cieľ.
 

HIGHLIGHTS

Samostatné napájanie                                      Solárny systém s výkonom 2x 90 wattov na streche a inteligentný batériový systém HYMER pozostávajúci z dvoch lítiových batérií 150 Ah, jednej olovenej batérie 95 Ah a invertora poskytujú elektrickú energiu niekoľko dní a umožňujú tak maximálnu sebestačnosť.

 

Ekonomické 6 kW naftové vykurovanie s elektrickým ponorným ohrievačom a súpravou na meranie nadmorskej výšky poskytuje útulné teplo a príjemný pocit, aj keď sa nachádzate mimo rušných ciest a viac ako 1 500 metrov nad morom.

 

Dobre osvetlené                                                Vyzerá dobre a je aj funkčné: pútavé svetelné diódy LED nad kabínou vodiča spojené s diaľkovými svetlami sa dajú používať v premávke a poskytujú tak optimálny výhľad.

 

Pohodlie jazdy na každom povrchu              Voliteľný pohon všetkých kolies s redukciou prevodového stupňa a inteligentným trakčným systémom 4ETS umožňuje obzvlášť pomalú a citlivú jazdu. Pre zaručene dobrú priľnavosť v každom teréne.

 

Štýlový a praktický interiér                          Tmavosivé horné skrinky v novom CrossOvere vyzerajú dobre a vytvárajú dostatok priestoru. Farebný koncept dokresľuje nový sivý dekor stola, pultu a originálne pohodlné sedadlá Mercedes-Benz s integrovaným vzhľadom. Siete pod stropnými skrinkami ponúkajú bezpečný úložný priestor pre malé predmety.

 

Sen o dobrodružstve                                                      Dve útulné dvojlôžka v zadnej časti s pohodlným diskovým pružinovým spacím systémom a vysokokvalitnými matracmi z peny sa dajú rýchlo premeniť na veľký priestor na spanie s ďalším matracom. Pokojné noci sú zaručené.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty