Výbava | HYMER ML-T CrossOver

 

ŠTANDARDNÉ VYBAVENIE

Pre príjemné teplo a teplú vodu vo vozidle
Dieselový teplovzdušný ohrievač s teplovodným bojlerom s výkonom 6 000 wattov bez námahy zaisťuje izbovú teplotu a teplú vodu aj pri teplotách pod nulou. Prevádzka s naftou a z toho vyplývajúca eliminácia plynových fliaš má pozitívny vplyv na hmotnosť a úložný priestor a zvyšuje sebestačnosť pri cestovaní.

Veľa priestoru na stolovanie
V priestrannom a pohodlnom sedení v tvare písmena L s veľkým stolom, ktorý je možné posúvať pozdĺž aj priečne, ponúka dostatok priestoru.

Nerušené súkromie
Rozťahovacie skladané zatemňovacie roletky z kvalitnej plisovanej látky v kabíne vodiča zabezpečujú súkromie a chránia pred slnečným žiarením.

Originálne pohodlné sedenie Mercedes-Benz  Vysoko kvalitné a pohodlné sedadlá Mercedes-Benz Original Comfort sú obzvlášť bezpečné a pohodlné dokonca aj na dlhé cesty a na príjemné televízne večery. Sú čalúnené rovnakou látkou ako sedenie v obývacej časti a preto dokonale ladia s interiérom.

Automatické ovládanie svetiel počas jazdy 
Diaľkové svetlá sa prepínajú automaticky, stretávacie svetlá sa automaticky zapínajú a vypínajú podľa aktuálnych svetelných podmienok, čo zvyšuje jazdný komfort vodiča a zvyšuje bezpečnosť na ceste.

Kvalitný spánok
Systém kvalitného spánku HYMER s vysoko kvalitnými doskovými rámami dáva do popredia výhody viaczónových matracov zo studenej peny. Každá časť tela je podopretá správnym protitlakom - pre pohodlný a pokojný spánok.

Ekonomické osvetlenie
Kompletné vnútorné osvetlenie vozidiel je štandardne navrhnuté pomocou modernej LED technológie. To šetrí 3/4 spotreby energie a zvyšuje výdrž batérie. Pretože LED diódy sa nezahrievajú, zvyšuje sa tiež požiarna bezpečnosť a bezpečnosť pri nehodách.

Bezpečná manipulácia                                                  Všetky kuchynské zásuvky majú valčekové ložiská. Disponujú kvalitným servomechanizmom soft-close a jednou rukou ovládateľnými push-lock uzávermi, ktoré zabraňujú otváraniu a hrkotaniu zásuviek počas jazdy.

3-horák pre každého kuchára
každé jedlo teraz možno vykúzliť v kuchyni ML-T na užívateľsky príjemnom a ľahko čistiteľnom 3-plamennom variči.

Jednoduché, pohodlné centrálne ovládanie
Individuálne nastavenie teploty vody a vykurovania miestnosti je možné ovládať pomocou centrálneho LCD ovládacieho panela pre vykurovanie vrátane predprípravy pre iNet a časovača.

Optimálna izolácia pomocou technológie PUAL
Penové steny s hliníkovým vnútorným a vonkajším plášťom sú dôležitou súčasťou odolnej high-tech štruktúry. Vynikajúca izolácia s uzavretými bunkami zaručuje príjemné teploty po celý rok a zaisťuje nízku spotrebu plynu v zime.

Prístup do garáže z oboch strán
Zadná garáž je štandardne vybavená dvoma veľkými garážovými dverami - to znamená, že garáž sa dá ľahko a pohodlne naložiť z oboch strán, čo zaisťuje optimálny prístup a batožina zostáva neustále prístupná zvonku.

Optimálna ochrana zdola
Obytné automobily sú vďaka nezničiteľnému podvozku zo sklolaminátu imúnne voči poškodeniu spôsobenému počasím. Drobné kamene, posypová soľ a nečistoty nemôžu poškodiť ani podlahu vozidla - bezpečný základ pre celú životnosť obytného vozidla.

Zábava s navigáciou v cene
Multimediálny systém MBUX vrátane reverznej kamery s dotykovou obrazovkou veľkosti 26 cm (10,25 palca) s vysokým rozlíšením ponúka širokú škálu možností komunikácie a má tiež rýchlu navigáciu na pevnom disku s prehľadným 3D zobrazením mapy a integráciou smartfónu.

Aktívny asistent odstupu vrátane multifunkčných tlačidiel na volante
Asistent vodiča DISTRONIC PLUS (vrátane aktívneho brzdového asistenta) vám pomáha udržiavať odstup od vozidla vpredu a v prípade núdze automaticky zabrzdiť. Riziká príliš krátkych bezpečných vzdialeností, náhleho zastavenia premávky alebo nepozornosti sú minimalizované.

Pre ekonomickú jazdu
Automatická prevodovka 9G-TRONIC optimalizovaná z hľadiska spotreby odbremeňuje vodiča od manuálneho riadenia a zaujme svojim plynulým procesom radenia. Funkcia HOLD systému zabraňuje nechcenému rozjazdu, keď zastavíte na semafore alebo v premávke.

Pripravené aj na nepriaznivé podmienky
Vďaka stálemu pohonu všetkých kolies a plne variabilnému, elektronicky riadenému a na dopyte závislému rozdeľovaniu krútiaceho momentu (torque-on-demand) sa pri vyššom komforte jazdy dosahuje výrazne zvýšená trakcia a lepšia jazdná stabilita. Bezpečnostné systémy ako ADAPTIVE ESP® alebo 4ETS® pomáhajú zvládnuť cestu aj v nepriaznivom počasí a podmienkach na ceste.

Pod vlastnou mocou
Invertor premení napätie vašej 12 V batérie na 230 V striedavý prúd, takže vaše 230 V zariadenia ako kávovar, hriankovač, sušič vlasov atď. môžete prevádzkovať aj bez pripojenia.

Viac energie na ceste
Riadená solárna inštalácia dodáva 2 x 90 W, a tým vás robí ešte nezávislejšími na cestách pre väčšiu slobodu a sebestačnosť.

Inovatívny systém napájania: HYMER Smart Battery System
So systémom inteligentných batérií HYMER môžete extrémne predĺžiť čas sebestačnosti svojho vozidla. To umožňuje až 10 dní bez napájania. Ideálne pre zákazníkov, ktorí milujú veľkú nezávislosť.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty