GALÉRIA | HYMER ML-T

 

Pohľad z ľava

Exteriér HYMER ML-T je štandardne bielej farby (kabína aj nadstavba). Kabína je voliteľne k dispozícii v čiernošedej, iridiovej striebornej, obsidiánovej čiernej alebo tenoritovej šedej farbe. Nadstavba vrátane lakovaného výklenku je voliteľne k dispozícii v metalickom strieborno-kovovom lakovaní.

 

 

 

 

ÚLOŽNÝ PRIESTOR

Skvelá výška na nakladanie 121cm a obojstranný prístup, robí z garáže veľký a praktický úložný priestor. Garážové zaťaženie HYMER ML-T je štandardne 350 kg / voliteľne 450 kg. Obe garážové dvere HYMER ML-T majú rozmer 100 cm na šírku a 121 cm na výšku.

Priestranný skladový priestorSkladový priestor sa dá otvoriť z každej strany

HYMER ML-T je voliteľne k dispozícii s balíkom, ktorý obsahuje druhú a tretiu batériu pre obytnú nadstavbu, invertor a ďalšie napájacie zásuvky. Voliteľne je k dispozícii aj samonosný balík "Hymer Smart Battery System" s druhou a treťou lítiovou batériou 135Ah. Efektívny systém riadenia energie pre ešte väčšiu nezávislosť. Batérie sú umiestnené v externe prístupnom odkladacom priestore.

 

OBÝVACÍ PRIESTOR

Útulný obývací priestor Komfortné bývanie v obývacej časti HYMER ML-T. Na fotke môžete vidieť nábytok v dekore Cognac Noce v spojení s poťahovými látkami Cristallo. S kapacitou až 5 osôb, priestranná skupina sedadiel L s 360 ° otočným, pozdĺžne a priečne pohyblivým luxusným stolom.

 

pohodlné sedadlá kabínyPohodlné sedadlá kabíny 
Sedadlá kabíny Ergoflex sú čalúnené rovnakou látkou ako sedadlá v obytnom priestore. Sedadlá sú nastaviteľné otočne, výškovo aj sklopne, pričom každá z nich je vybavená dvoma flexibilne nastaviteľnými lakťovými opierkami.

Háčiky vo vstupnom priestore na odloženie búnd

HYMER ML-T je veľa svetla vďaka panoramatickým strešným oknám HYMER s LED osvetlením v obývacom priestore. Voliteľne je k dispozícii aj panoramatické strešné okno, ktoré sa dá ručne otvoriť nad kabínou, čo poskytuje ešte viac denného svetla.

Integrované svetláPriestranný odkladací priestor nad stolom

Integrovaná opona zaručuje dostatočné zatemnenieIntegrovaný záves pre kabínu z vysoko kvalitnej textílie zabezpečuje súkromie a dostatočné zatemnenie od denného svetla.

SPÁLŇA

Priestranná spálňaJednolôžkové postele sú vďaka matracom zo studenej peny mimoriadne pohodlné. Efektívne umiestnené skrinky zabezpečujú čo najväčší možný priestor pre hlavu a voľnosť pohybu.

 

Šatníková skriňaHYMER ML-T ponúka veľký priestor pre vaše veci vďaka skrini pod samostatnými lôžkami a doplnkovej skrini v spálni. Skriňa od podlahy až k stropu vo vozidle HYMER ML-T ponúka dostatok priestoru pre rôzne oblečenie.

 

Prídavný matrac vám vykúzli veľký trávnikZ pozdĺžnych samostatných lôžok môžete v spálni ľahko vykúzliť veľké letisko - pomocou doplnkového matraca a rebríka v HYMER ML-T.

 

Volitľné zástrčky poskytujú komfort priamo v posteli.

 

Bohatý úložný priestorViaceré priestranné skrine nad hlavou a úložné priestory nad zadnými lôžkami poskytujú dostatok úložného priestoru vo vozidle.

KUCHYŇA

Rozšíritelný pracovný priestorVoľne deliteľné kuchynské zásuvky v rôznych veľkostiach a ľahko prístupné strešné úložné skrine sú vrcholom veľkej bočnej kuchyne v zariadení HYMER ML-T .

 

Veľký úložný priestorKuchynské zásuvky rôznych velkostíObrovské zásuvky s jemným dovieraním poskytujú dostatok priestoru pre hrnce, panvice a riad v kuchyni.

 

Veľká chladničkaKuchyňa HYMER ML-T je vybavená kombináciou chladnička/mraznička s kapacitou 142 litrov.

V kuchyni Hymer ML-T budete vďaka rozšíriteľnej pracovnej doske a trojhorákovému variču vedieť uvariť každé jedlo.

KÚPEĽŇA

Moderná kúpelňaKomfort kúpeľne v  HYMER ML-T je mimoriadne veľký. Má oddelený, priestranný sprchový kút, WC a je veľmi moderne vybavená.

 

Pohľad z horaVýhody samostatnej sprchovej zásteny: Ak je otvorená, máte veľa pohodlia a pohybu v komfortnej kúpelni . Po uzavretí sa viete osprchovať bez zaprskania celého priestoru.

 

Bezpečné policePriestranná kúpeľňová skrinka ponúka veľa úložného priestoru. Popruhy zaručujú, že všetko zostane počas jazdy bezpečne na polici.

 

Umývadlo z lisovaného sklaUšľachtilé umývadlo "Cool Glass" v kúpeľni je pohladenie pre oči : Materiál je vyrobený z lisovaného skla a má veľmi vysokú kvalitu.

 

Praktický sprchový kútKúpelňa má veľa úložného priestoruPraktické úložné priestory v sprche HYMER ML-T poskytujú priestor pre šampón a sprchový gél v kúpeľni. Početné skrine, odkladacie priestory a police poskytujú v kúpeľni veľa úložného priestoru, takže všetko môže byť prehľadne usporiadané a úhľadne umiestnené.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty