Výbava | HYMER ML-T

 

ŠTANDARDNÁ VÝBAVA

Garáž s dostatkom priestoruGaráž s dostatkom úložného priestoru
Štandardné garážové dvere vľavo a vpravo s výškou do 121 cm so zaťažením 350 kg garážového nákladu ponúkajú dostatok úložného priestoru v HYMER ML-T.

Pohodlné spanie v HYMER ExsisMaximálne pohodlie pri ležaní
Všetky lôžka v karavane HYMER Exsis-t sú vybavené vysoko kvalitnými viaczónovými matracmi zo studenej peny, ktoré vyhovujú každej časti tela.

Zostaňte na ceste aj vo veterných podmienkach
Asistent bočného vetra je súčasťou štandardnej výbavy. Rozpoznáva odchýlky v jazdných pruhoch spôsobené silným bočným vetrom a podporuje vodiča automatickými brzdnými zásahmi, aby sa udržal v jazdnom pruhu.

Optimálna izolácia pomocou technológie PUAL
Penové steny s hliníkovým vnútorným a vonkajším plášťom sú dôležitou súčasťou odolnej high-tech štruktúry. Vynikajúca izolácia s uzavretými bunkami zaručuje príjemné teploty po celý rok a zaisťuje nízku spotrebu plynu v zime.

Jednoduché, pohodlné centrálne ovládanie
Individuálne nastavenie teploty vody a vykurovania miestnosti je možné ovládať pomocou centrálneho LCD ovládacieho panela pre vykurovanie vrátane predprípravi pre iNet a časovača.

Pohodlné nakladanie 
Vozidlo je vybavené vonkajšou klapkou na strane vodiča, ktorá uľahčuje nakladanie do úložného priestoru pod skupinovým sedením.

LED osvetlenieEkonomické osvetlenie
Kompletné vnútorné osvetlenie vozidiel je štandardne navrhnuté pomocou modernej LED technológie. To šetrí 3/4 spotreby energie a zvyšuje výdrž batérie. Pretože LED diódy sa nezahrievajú, zvyšuje sa tiež požiarna bezpečnosť a bezpečnosť pri nehodách.

LED osvetlenieOriginálna pohodlná sedačka Mercedes-Benz, čalúnená látkou ako v obývačke
Vysoko kvalitné a pohodlné sedadlá Mercedes-Benz Original Comfort sú obzvlášť bezpečné a pohodlné dokonca aj na dlhé cesty a na príjemné televízne večery. Sú čalúnené rovnakou látkou ako sedenie v obývacej časti a preto dokonale ladia s interiérom.

Príjemne regulovaná klíma
Poloautomatická klimatizácia TEMPMATIK zaisťuje príjemnú teplotu vo vnútri vozidla. Systém súčasne odvlhčuje vzduch, čo zabraňuje roseniu okien zvnútra. Integrovaný filter pevných častíc navyše chráni pred peľom a prachom.

Optimálna ochrana zospodu
Vďaka nezničiteľnému spodku GRP sú obytné autá prakticky odolné voči vplyvom počasia. Kamenná štiepka, cestná soľ a špina nemôžu poškodiť podlahu vozidla - bezpečný základ po celú dobu životnosti obytného auta.

 

 

DOPLNKOVÁ VÝBAVA

Dokonalé svetlo pre útulné pohodlie
Nepriame okolité osvetlenie v technológii LED dodáva interiéru lesk a zaisťuje príjemnú atmosféru, obzvlášť večer.

Veľa priestoru na stolovanie
V priestrannom a pohodlnom sedení v tvare písmena L s veľkým stolom, ktorý je možné posúvať pozdĺž aj priečne, je miesto až pre 5 osôb.

High-tech v kuchyni
Praktická kombinovaná varná doska a rúra Caprice ponúka pohodlie pri varení, ako doma. Jeho všestranná škála funkcií vám umožní piecť, grilovať a variť do sýtosti!

Pre útulné teplo a horúcu vodu
6000W teplovzdušný vykurovací systém poháňaný naftou, vybavený prípravou pre technológiu iNet,  bez námahy zaisťuje príjemnú vnútornú teplotu a teplú vodu, aj keď je vonku pod bodom mrazu. Integrovaný elektrický ohrievač skracuje dobu zahrievania.

Ohrev teplej vody pre útulné teplo
Ako vysoko kvalitná alternatíva teplovzdušného vykurovania je k dispozícii teplovodný vykurovací systém. Vyžaruje príjemné teplo svojimi početnými konvektormi. Systém je k dispozícii aj ako voliteľné príslušenstvo s energeticky úsporným výmenníkom tepla. Systém ohrevu teplej vody je možné regulovať oddelene pomocou uzatváracieho ventilu v zadnej časti vozidla.

Viac energie na ceste
Riadená solárna inštalácia dodáva 2 x 90 W, a tým vás robí ešte nezávislejšími na cestách pre väčšiu slobodu a sebestačnosť.

Jednoduchá výmena plynovej fľaše
Plynové fľaše sú bezpečne a prístupne uložené vo vlastnom priestore. Výmena plynových fliaš nemôže byť jednoduchšia vďaka praktickej posuvnej rampe.

Inovatívny systém napájania: HYMER Smart Battery System
So systémom inteligentných batérií HYMER môžete extrémne predĺžiť čas sebestačnosti svojho vozidla. To umožňuje až 10 dní bez napájania. Ideálne pre zákazníkov, ktorí milujú veľkú nezávislosť.

Bez obmedzení
Menič prevádza napätie 12 V batérie na striedavý prúd 230 V, aby ste mohli 230 V spotrebiče (kávovar, hriankovač, sušič vlasov atď.) Používať aj na cestách bez sieťového napájania.

Zábava a navigácia v cene
Multimediálny systém MBUX vrátane cúvacej kamery s dotykovým displejom s uhlopriečkou 26 cm (10,25 palca) ponúka široké možnosti komunikácie a infotainmentu a ponúka aj rýchlu navigáciu na pevnom disku s prehľadným zobrazením 3D mapy a integráciou smartfónu.

Televízia 
Vďaka voliteľnej 32-palcovej plochej obrazovke a integrovanému inteligentnému multimediálnemu systému HYMER vrátane pripojenia Bluetooth si môžete vychutnať skutočný pocit domáceho kina, aj keď ste na cestách.

Pre ešte väčšiu televíznu zábavu na cestách
Pre ešte väčšiu zábavu na cestách môže byť priestor na spanie vybavený druhým, 22-palcovým LED TV. Televízor ponúka vstavané reproduktory, jednotku DVD, DVT-T/C, DVB-S2 a inteligentný multimediálny systém HYMER s Bluetooth technológiou.

Aktívny asistent vzdialenosti vrátane multifunkčných tlačidiel na volante
DISTRONIC PLUS Driving Assist (vrátane aktívneho brzdového asistenta) pomáha udržiavať bezpečnú vzdialenosť od vozidla vpredu a v prípade núdze automaticky zabrzdí. Minimalizuje riziká krátkych bezpečných vzdialeností, náhlych zastavení dopravy alebo nepozornosti.

LED svetlomety
Vysoko výkonné LED svetlomety zvyšujú bezpečnosť v noci. Poskytujú mimoriadnu viditeľnosť vďaka svojmu širokému rozptylu svetla, nízkej spotrebe energie a farbe svetla, ktorá je podobná dennému svetlu.

Pripravený aj na náročné podmienky na cestách
Prepínateľný systém pohonu všetkých kolies so zvýšenou trakciou, zlepšenou jazdnou stabilitou a najnovšou generáciou systému ADAPTIVE ESP® vám umožní zvládnuť aj tie najnáročnejšie podmienky počasia a vozovky. Jednoducho stlačte tlačidlo, aby sa aktivovala dodatočná redukcia prevodového stupňa, ktorá zníži prevodový pomer.

Pre ekonomickú a plynulú jazdu
Automatická prevodovka 7G-TRONIC, ktorá šetrí palivo a zaisťuje plynulé radenie. V prípade potreby jednoducho stlačte brzdový pedál, aby sa aktivovala funkcia HOLD, ktorá zastaví pohyb vozidla dopredu na semaforoch alebo v zápche.

Posteľ XXL s extra dlhou plochou na ležanie
Posteľ XXL, ktorá je k dispozícii pre určité pôdorisy, poskytuje predĺženie ležiacej plochy o 23 cm. Vytvorí sa tak lôžko s dĺžkou 2,18 metra, čo je výnimočné vo vozidle s dĺžkou pod sedem metrov. A napriek tomu je stále miesto pre polovičnú skriňu a zásuvku na bielizeň.
 

 

DEKOR A ČALÚNENIE

Látkové čalúnenia

Model MilosMilos / textil
(Standard)

 

Model DelfiDelfi / textil
(Standard)

 

Model CuscoCusco / hladká tkanina
(Standard)

 

Model JaneiroJaneiro / textil
(Standard)

 

Model MilanoMilano / textil
(Voliteľné doplnkové vybavenie)

 

Model CristalloCristallo / textil
(Voliteľné doplnkové vybavenie)

 

Model ArubaAruba / textil
(Voliteľné doplnkové vybavenie)

 

Model GraziaGrazia / Ecotech
(Voliteľné doplnkové vybavenie)

 

Model KreolózaKreolóza / textil a koža
(Voliteľné doplnkové vybavenie)

 

Model DalanaDalana / textil a koža
(Voliteľné doplnkové vybavenie)

 

Model NapoliNapoli / plná koža
(Voliteľné doplnkové vybavenie)

 

Model TortoraTortora / plná koža
(Voliteľné doplnkové vybavenie)

 

Model GrigioGrigio / plná koža
(Voliteľné doplnkové vybavenie)

 

 

Drevené dekory

Vlašský orechVlašský orech
(Standard)

 

Koňak NoceCognac Noce
(Na vyžiadanie - bez poplatku)

 

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty