GALÉRIA | HYMER Tramp S

 

EXTERIÉR A ÚLOŽNÝ PRIESTOR

Či už ide o bicykle, kempingový nábytok alebo športové vybavenie – s HYMER Tramp S si môžete vziať všetko so sebou. Veľká zadná garáž ponúka dostatok priestoru a umožňuje jednoduché nakladanie.

Tramp S garážPlynový box Tramp SV obrovskej zadnej garáži s rozmermi dverí až do výšky 116 cm a šírkou 93 cm je dostatok priestoru pre vaše cestovné potreby bez ohľadu na to, či ide o bicykel alebo ďalšiu batožinu, všetko je bezpečne uložené.

OBÝVACÍ PRIESTOR

Moderná súhra vysokolesklých povrchov v kombinácii s matnými, hapticky pôsobiacimi povrchmi a zvýrazneným dreveným dizajnom nábytku vytvárajú príjemnú atmosféru.

Hymer interiérVďaka zníženému rámu podvozku je podlaha rovná v celej obývacej časti, čo vedie k veľkorysej výške státia 2,04 m.

Skladací stôl v Hymer Tramp SSkladací stôl v Hymer Tramp SSkladací stôl poskytuje ešte väčšiu voľnosť pohybu a vytvára optimalizovaný a pohodlný prechod do prednej časti.

SPÁLŇA

Či už je to Quensbed, jednolôžko alebo rozkladacia posteľ – HYMER Tramp S ponúka každému to správne miesto na snívanie.

SpálňaVrcholom HYMER Tramp S 695 je výškovo nastaviteľná kráľovská posteľ s rozmerom do 1,95 x 1,50 m.

 

Sklopná posteľVozidlo môže byť voliteľne doplnené elektrickým sklopným lôžkom pre dve osoby. Výška státia je stále úctihodná a to 1,87 m pod zdvihnutým sklopným lôžkom.

 

Úložný priestorDve vysoké skrine vedľa postele a skriňa pod ňou poskytujú dostatok úložného priestoru.

 

KUCHYŇA

Kuchyňa v Tramp SKuchyňa v prepracovanom svetlom dizajne. Šikmý bočný obrys prednej časti zaručuje nielen veľkorysý vzhľad, ale umožňuje aj ergonomické použitie.

Kuchyňa v Tramp SKuchyňa v Tramp SKuchyňa v rohu ponúka dostatok úložného priestoru. Veľkorysé kuchynské zásuvky sú vybavené jemným samozatváracím servopohonom. Aby ste zabránili prechodu pachu z varenia do spálne, je možné obývaciu izbu a kuchyňu oddeliť dverami. 

KÚPEĽŇA

KúpeľňaKúpeľňa s ergonomickým dizajnom interiéru sa vyznačuje veľkými zrkadlami a užívateľsky príjemným osvetlením.

 

KúpeľňaPraktické skrinky v kúpeľni zaisťujú, že zubné kefky, šampóny a iné kozmetické výrobky majú vždy svoje miesto na uloženie.

 

Sprchový kút Štandardom je LED osvetlenie vo veľkorysom sprchovom kúte nového HYMER Tramp S.

 

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty