Výbava | HYMER Tramp S

 

ŠTANDARDNÁ VÝBAVA

Výkonný pohonVýkonný pohon
Ako výkonné srdce vozidla s pohonom 143 hp zaisťuje tento motor výkonnú jazdu s optimálnym prenosom výkonu.

Aj počas vetra v jazdnom pruhuAj počas vetra v jazdnom pruhu
Asistent proti bočnému vetru detekuje korekcie vozidla v jazdnom pruhu spôsobené silnými nárazmi vetra v správny čas a podporuje vodiča automatickými brzdovými zásahmi, aby udržal jazdný pruh.

Výrazné zadné LED svetloVýrazné zadné LED svetlo
Multifunkčné zadné svetlá v hybridnej technológii LED majú tri pruhy loga HYMER ako svetelný podpis a sú zvlášť ľahko rozpoznateľné aj v sťažených podmienkach viditeľnosti.

Veľká garážVeľká garáž
Veľká a ľahko prístupná garáž má štandardne nosnosť 350 kg - voliteľne je možné ju zvýšiť až na 450 kg. Pri nakladaní do garáže dávajte pozor na optimálne rozloženie hmotnosti s ohľadom na príslušné zaťaženie nápravy.

Ľahko prístupná garážPohodlný prístup do garáže
Zadná garáž je vybavená veľkými garážovými dverami pre ľahké nakladanie a vykladanie.

Optimálna izoláciaOptimálna izolácia vďaka technológii PUAL
PUAL, pena s hliníkovou vnútornou a vonkajšou vrstvou je dôležitou súčasťou trvácnej high-tech konštrukcie. Vynikajúca izolácia peny s uzavretými pórmi zaručuje príjemné teploty po celý rok a zaručuje nízku spotrebu kúrenia zime.

Optimálna ochrana zdolaOptimálna ochrana zdola
Vďaka nezničiteľnému GRP podvozku sú karavany prakticky odolné voči poškodeniu spôsobenému počasím. Kamienky, cestná soľ a nečistoty nemôžu poškodiť podlahu vozidiel - bezpečný základ pre celý život obytného auta.

Originálne pohodlné sedadlá značky Mercedes Benz Originálne pohodlné sedadlá značky Mercedes Benz v tkanine obytného priestoru

Moderný dizajn interiéruModerný, priamy dizajn interiéru
Vďaka novému usporiadaniu nábytku a moderným sklonom v celom obytnom priestore sa priestor využíva ešte lepšie. Zároveň sa tým vytvorí ešte viac priestoru, napr. pred kúpeľňou alebo v kuchyni.

Ekonomické osvetlenieEkonomické osvetlenie
Kompletné vnútorné osvetlenie vozidiel sa vykonáva štandardne pomocou modernej technológie LED. To šetrí 3/4 spotreby energie a zvyšuje výdrž batérie o mnoho hodín. Pretože sa LED nezohrievajú, zvyšuje sa aj bezpečnosť pri požiari a nehode.

Centrálne ovládanieJednoduché centrálne ovládanie
Jednotlivé nastavenia teploty a funkcia zosilnenia pre rýchle privádzanie teplej vody a vykurovanie miestností sa dajú ovládať pomocou centrálneho ovládacieho panela LCD pre vykurovanie vrátane prípravy pre iNet s časovačom.

Nerušené súkromie
Rozťahovacie skladané zatemňovacie roletky z kvalitnej plisovanej látky v kabíne vodiča zabezpečujú súkromie a chránia pred slnečným žiarením.

Bezpečná manipulácia                                                  Všetky kuchynské zásuvky majú valčekové ložiská. Disponujú kvalitným servomechanizmom soft-close a jednou rukou ovládateľnými push-lock uzávermi, ktoré zabraňujú otváraniu a hrkotaniu zásuviek počas jazdy.

Pohodlne riadená klíma                                                  O príjemnú teplotu v interiéri sa stará poloautomaticky riadená klimatizácia TEMPMATIC. Pri regulácii teploty dochádza k odvlhčovaniu vzduchu, čo zabraňuje zahmlievaniu okien zvnútra. Integrovaný časticový filter navyše chráni pred peľom a prachom.

 

DOPLNKOVÁ VÝBAVA

Pre úspornú a plynulú jazduPre úspornú a plynulú jazdu
Automatická prevodovka 9G-TRONIC optimalizovaná na skvelú spotrebu s hladkým radením. Ak je to potrebné, funkcia HOLD systému sa dá aktivovať stlačením brzdového pedála, aby sa zabránilo náhodnému rozjazdu pri zastavení na semaforoch či v kolóne.

LED svetlometyLepšie vidieť a byť videný
Vysokovýkonné LED svetlomety ponúkajú vyššiu bezpečnosť v noci. Vyznačujú sa širokou distribúciou svetla, farbou svetla podobnou dennému a nízkou spotrebou energie, čím zlepšujú výhľad.

Dodatočné garážové dvereDodatočné garážové dvere
Pre ešte pohodlnejšie nakladanie a vykladanie je zadná garáž prístupná aj pomocou dodatočnej klapky úložného priestoru 65 x 65 cm v smere jazdy vľavo.

Viac úložného miestaViac miesta pre vaše oblečenie
Pre ešte viac úložného priestoru v oblasti na spanie sú namiesto otvorených políc nad zadnými posteľami k dispozícii ďalšie zatvárateľné skrinky.

Útulné osvetlenieÚtulné osvetlenie
Okolité osvetlenie pomocou technológie LED vytvára príjemnú atmosféru, najmä vo večerných hodinách.

 

Hymer Smart Battery SystemInovatívny energetický systém: HYMER Smart Battery System
Vďaka inteligentnému batériovému systému HYMER výrazne zvýšite autonómiu vozidla. To znamená výdrž takmer 10 dní bez pripojenia na elektrickú energiu. Ideálne pre zákazníkov, ktorí majú radi veľa nezávislosti.

Vrátane navigácieVrátane navigácie
Multimediálny systém MBUX vrátane reverznej kamery s dotykovou obrazovkou s vysokým rozlíšením 26 cm (10,25 palca) ponúka širokú škálu možností komunikácie a rýchlu navigáciu na pevnom disku s jasným trojrozmerným zobrazením máp a integráciou smartfónov.
 

 

DEKOR A TEXTIL 

Látkové čalúnenia

Palm BlackTkanina Palm Black

DalanaKombinácia textilnej kože a tkaniny Dalana 

VenturaTkanina Ventura

KorfuTkanina Torfu

DenverTkanina Denver

BolzanoTkanina Bolzano

 

Drevené dekory


Tip Printed Drevodekor Tip Printed

TRNAVA

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

KOŠICE

Haniska 483
04457 Košice - okolie
Slovenská republika