GALÉRIA | ERIBA Feeling

 

VŠETKO NA DOHĽAD:

  • IZOLÁCIA

Príliš teplo, príliš chladno? Presne tak! Spoľahlivá izolácia v konštrukcii PUAL vám za každých okolností poskytuje príjemné teploty.

  • VYSOKÉ REZERVY UŽITOČNÉHO ZAŤAŽENIA

Konzistentná ľahká konštrukcia vám umožňuje niesť maximálne množstvo užitočného zaťaženia. V závislosti od modelu a výbavy môžete uložiť až 471 kg. Na dovolenke sa teda nemusíte zaobísť bez ničoho.

  • JEDNODUCHÁ STAROSTLIVOSŤ

 Čistota na cestách je hračka: Vďaka odolnému čalúneniu a povrchom proti odtlačkom prstov na pracovnej doske a stole sa ERIBA Feeling obzvlášť ľahko udržiava a je vhodný pre celú rodinu.

  • STREŠNÁ SPÁLŇA

Ideálna pre rodiny: vo voliteľnej spálni sa pohodlne vyspia ďalšie dve osoby. Tam hore si užijete príjemnú klímu vďaka stanovej látkovej strieške na spanie. Neuveriteľne pohodlné.

  • MALÉ ŤAŽNÉ VOZIDLÁ

Vďaka svojim kompaktným rozmerom a nízkej celkovej hmotnosti nepotrebujete veľké vozidlo, aby ste získali ten pocit ERIBA. Stačí menšie ťažné vozidlo a vodičský preukaz skupiny B (auto).

  • SKLADOVANIE

Kompaktné rozmery, dokonale premyslené: Celoobvodové nadzemné úložné skrine a inteligentné riešenia miestností vám ponúkajú dostatok miesta na všetko.

 

CESTUJTE SPOLU, JEDZTE SPOLU

Najlepšie chutí v spoločnosti. Pozdravte hostí na cestách a vychutnajte si jedlo v dobrej spoločnosti. To zaisťuje vzdušný interiér ERIBA Feeling a útulné posedenie. 

 

KUCHYŇA

Dokonale premyslené a praktické: kompaktná kuchyňa ponúka všetko, čo potrebujete pre bezstarostnú dovolenku. Početné vrchné skrinky, zásuvky s príborovými vložkami, priestranná chladnička a dostatok úložného priestoru robia prácu v kuchyni radosťou. 

SKLADOVÝ PRIESTOR

VŠETKO NA MIESTE
Bezpečne uložené a rýchlo dostupné: Vďaka premyslenému usporiadaniu skriniek, zásuviek a úložných priestorov máte všetko so sebou, aby ste si dovolenku užili ešte viac. Či už pod strechou alebo pod posteľou, v kuchyni alebo v kúpeľni - pre každý cestovný doplnok je ten správny priestor.  

 

SPÁLŇA

Na kvalitných posteliach a viaczónových matracoch zo studenej peny ležíte mäkko a pohodlne. Prázdniny môžu byť také uvoľnené. Či už ide o priečnu posteľ, jednolôžka alebo priestor na spanie na streche – každý si v ERIBA Feeling nájde svoj vysnívaný priestor. 

ERIBA Feeling: Karavan roku 2023 v kategórii kompaktnej triedy
Ľahký, ovládateľný, športový: ERIBA Feeling je ideálny pre intenzívne cestovateľské zážitky – na dlhé túry v kombinácii s pohodlným životným prostredím. Okrem iného sa vyznačuje kompaktnými vonkajšími rozmermi a s tým spojenou jednoduchou manipuláciou aj v kempingu.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty