GALÉRIA | ERIBA Nova Light

 

VŠETKO NA DOHĽAD:

  • IZOLÁCIA

Ohrievač? Chladič? Nie, je to správne! Dizajn PUAL zaisťuje pohodlné „dobré“ teploty vďaka izolácii bez medzier.

  • VEĽA PRIESTORU PRE VŠETKO

Využite na maximum obrovské užitočné zaťaženie, ktoré umožňuje všestranná ľahká konštrukcia. V závislosti od modelu a výbavy môžete uložiť ďalších 446 kg. Na dovolenku bez kompromisov.

  • JEDNODUCHÉ ČISTENIE

 Čistota na cestách je hračka: Vďaka odolnému čalúneniu a povrchom proti odtlačkom prstov na pracovnej doske a stole sa ERIBA Nova Light obzvlášť ľahko udržiava a je vhodný pre celú rodinu.

  • MALÉ ŤAŽNÉ VOZIDLÁ

Priestor pre veľké plány – vďaka kompaktným rozmerom a nízkej celkovej hmotnosti je ERIBA Nova Light ideálnym karavanom pre menšie ťažné vozidlá a vyžaduje len vodičský preukaz skupiny B (osobné auto).

  • SKLADOVANIE

Kompaktné rozmery, dokonale premyslené – všestranné horné skrinky a inteligentné priestorové riešenia zaručujú, že budete mať vždy so sebou všetko, čo potrebujete – a priestor pre ešte viac
 

UŽITE SI SPOLOČNÉ CHVÍLE

Vychutnajte si dobré jedno v príjemnej spoločnosti. To zaisťuje útulné posedenie, ktoré vám poskytne karavan ERIBA Nova Light.

KUCHYŇA

FUNKČNÁ A V PERFEKTNEJ HARMÓNII
Dokonale premyslené a praktické riešenia: kompaktná kuchyňa ponúka všetko, čo potrebujete pre bezstarostnú dovolenku a vaše kulinárske výlety.

 

SKLADOVÝ PRIESTOR

VŠETKO NA SVOJOM MIESTE
Bezpečne uložené a rýchlo nadosah: Vďaka premyslenému usporiadaniu skriniek, zásuviek a úložných priestorov máte so sebou všetko, čo vám robí dovolenku príjemnejšou.

SPÁLŇA

Snívaj ďalej
Na kvalitných posteliach a viaczónových matracoch zo studenej peny ležíte mäkko a pohodlne a navyše s poťahmi, ktoré sa dajú ľahko vyzliecť a vyprať. Prázdniny môžu byť také pohodové.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty