GALÉRIA | ERIBA Touring 820

 

VŠETKO NA DOHĽAD:

  • SMART HOME

Zapnite kúrenie na svahoch alebo klimatizáciu pri západe slnka na pláži. Celkom jednoducho cez Bluetooth alebo na diaľku s aplikáciou ERIBA smart home. Môžete tiež jednoducho skontrolovať informácie o stave naplnenia, stave batérie a teplotách.

  • SKLADOVANIE

Dokonalé využitie priestoru: pod priestrannými V-posteľmi nájdete ľahko dostupný úložný priestor. Aj pri kávovare sa myslelo na všetko: zásuvka kávovaru a držiak na kapsule sú vždy po ruke a upratané.

  • KÚRENIE

Nezakladajte svoje cesty na ročných obdobiach. S Touring 820 je kemping v sezóne po celý rok: Vďaka systému teplovodného vykurovania a teplovodnému podlahovému vykurovaniu môžete pohodlne cestovať aj v zime.

  • SYSTÉM ZDVÍHANIA

Model 820 postavíte za okamih: so systémom hydraulického zdviháka s automatickým vyrovnávaním je váš karavan vo vodorovnej polohe a má pevnú polohu. Jednoduché môže byť také pohodlné.

  • DIZAJN

Dokonale navrhnutý zvnútra aj zvonku: veľkorysé predné a zadné okná vám poskytujú 180° panoramatický výhľad a sprostredkúvajú pocit slobody. To zapôsobilo aj na rôzne poroty: ERIBA Touring 820 bola ocenená medzinárodnými cenami za dizajn, ako napríklad Red Dot Design Award. Najlepšie je presvedčiť sa.

  • KONCEPCIA OSVETLENIA

Urobte si pohodlie: koncepcia osvetlenia so stmievateľnými svetelnými zónami a variabilným akcentačným osvetlením vám umožní určiť si atmosféru podľa nálady.

 

KUCHYŇA

VÝNIMOČNÝ DIZAJN KUCHYNE
Priamo nad kuchynskou linkou si môžete vychutnať pohľad z praktického a elegantného kuchynského okna v novom zaoblenom dizajne. Kuchyňa navyše žiari obzvlášť dobre premysleným usporiadaním. Vďaka mnohým praktickým odkladacím skrinkám, kvalitným zásuvkám a dostatku priestoru tu môžete rozvíjať svoje kulinárske schopnosti.

KONCEPT OSVETLENIA

PERFEKTNÉ PRE KAŽDÚ NÁKLADU
Stmievateľné svetelné zóny, variabilné ambientné osvetlenie: užite si inovatívny koncept osvetlenia s ERIBA Touring 820. Flexibilné lampy vám ponúkajú nielen správnu svetelnú náladu, ale vďaka integrovaným nabíjacím staniciam USB majú aj praktickú funkčnosť. Vaše zariadenia tak budú mať vždy dostatok energie.

SPÁLŇA

Lôžková časť s panoramatickým oknom
Začnite deň po dobrom spánku. To zaisťuje obzvlášť veľká plocha na ležanie, ktorá ponúka viac ako dostatok miesta pre vás a jednu ďalšiu osobu. Široké, zatemnené panoramatické okná nechávajú hranice medzi vnútorným a vonkajším priestorom takmer zmiznúť a dodávajú vám pocit slobody. Užite si tento pohľad!

SKLADOVÝ PRIESTOR

S množstvom praktického úložného priestoru sa nezaobídete bez ničoho: S praktickým konceptom úložného priestoru máte všetko, čo je pre vás dôležité, všade so sebou. Zároveň je uložený tak dobre, že ho nie je vidieť.

KÚPEĽŇA

ČISTÝ LUXUS
Pohodlná kúpeľňa so samostatným sprchovacím kútom
Súkromie ako štandard: aby ste si mohli užívať optimálne pohodlie aj vo veľmi súkromných chvíľach, má karavan priestrannú kúpeľňu so samostatnou sprchou.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty