Výbava | ERIBA Touring 820

 

ŠTANDARDNÁ VÝBAVA

Nabité informáciami
Integrovaný indikátor zaťaženia v prémiovom kolese oja vám umožní neustále sledovať maximálne zaťaženie karavanu - aby sa zaistilo, že rozloženie hmotnosti vo vašom karavane vyhovuje predpisom.

Zliatinové disky v antracitovej farbe
Vďaka svojmu športovému, modernému vzhľadu 5-cípe zliatinové ráfiky ERIBA v antracitovej farbe ešte umocňujú elegantný celkový vzhľad karavanu.

Ambientné nočné vonkajšie osvetlenie
Špeciálnym vrcholom futuristického exteriérového dizajnu je všestranné, jedinečné nočné osvetlenie, ktoré vždy uvedie tento mimoriadny karavan do správneho svetla a dodá mu jedinečný vzhľad.

Pre osviežujúci spánok
Všetky pevné postele sú vybavené vysokokvalitnými viaczónovými matracmi zo studenej peny, ktoré poskytujú ideálnu oporu pre všetky oblasti tela. Matrace sú dodávané s kvalitnými poťahmi, ktoré je možné vyzliecť a vyprať.

Prehľadne usporiadané a vždy po ruke
Praktický dávkovač kapsúl na uloženie až 14 kapsúl kávy je integrovaný v kuchynskej nástennej skrinke.

Pohodlná kúpeľňa so samostatným sprchovacím kútom
Kúpeľňa je okrem iného pozoruhodná svojim samostatným sprchovacím kútom s vložkou z dreveného panelového roštu. Tento priestor je možné rozdeliť pomocou sklopných sprchovacích dverí, aby bol zvyšok kúpeľne chránený pred vodným prúdom.

Bezpečne uložený, ale ľahko prístupný
Vďaka výsuvnému podnosu kávovaru si môžete kávu vychutnať kdekoľvek chcete a zaistiť, aby bolo všetko na cestách dokonale uložené.

Skrinka na kuchynský riad
Polovičná špajza v kuchyni poskytuje bezpečnú možnosť skladovania fliaš a vyšších predmetov.

Tónované panoramatické okná
Predné a zadné panoramatické okná sa nepretržite rozprestierajú okolo karavanu. Ich tmavý odtieň podčiarkuje extravagantný vonkajší dizajn. Okná sú čiastočne otvárateľné a sú vybavené pohodlnými skladanými žalúziami a sieťkami proti hmyzu.

Trvalá ochrana zospodu
Takmer nezničiteľná spodná časť GRP robí vozidlá prakticky odolnými voči škodám spôsobeným nepriazňou počasia. Poškodenie kamienkami, drť a špina sú tiež držané na uzde - pevný základ pre životnosť celého vášho vozidla.

Zvýšenie pohodlia
Vstupný schodík je možné elektricky vysunúť a zasunúť stlačením tlačidla - pre pohodlný nástup a výstup.

Exteriér v krištáľovo striebornej farbe
Vonkajšie kryty z hladkého kovu Crystal Silver zaisťujú, že ERIBA Touring jasne vyniká z priemeru.

Strešná klimatizácia pre optimálne vetranie
Výkonná strešná klimatizácia Dometic Freshjet 2200 v obývacej časti zaisťuje vždy optimálnu vnútornú klímu a dá sa ovládať diaľkovým ovládaním. Integrované LED osvetlenie navyše zaručuje úsporné osvetlenie v tme.

Prirodzené svetlo a efektívne osvetlenie
Veľké panoramatické strešné okno HYMER do priestoru na spanie prepúšťa dostatok denného svetla a v interiéri vytvára príjemnú, prirodzenú atmosféru. Keď sa zotmie, rovnomerné osvetlenie zaisťujú integrované LED bodové svetlá.

Automatická nivelizácia výškových rozdielov
Po stlačení tlačidla zdviháky hydraulického stabilizátora uvedú vozidlo do vodorovnej polohy. To zaisťuje, aby vaše vozidlo malo rovný a pevný základ, a to aj na nerovnom povrchu.

Inteligentná technológia v karavane
Systém ERIBA Smart Home je možné jednoducho a pohodlne ovládať centrálne prostredníctvom moderného TFT displeja. Tu si môžete prezrieť aj informácie o batérii, čerstvej vode alebo teplote.

Centrálna prevádzka - s inteligentným ovládaním
Systém ERIBA Smart Home ovláda všetky dôležité funkcie, ako je kúrenie, klimatizácia a teplá voda. Aplikácia vám poskytuje ďalšie ovládanie všetkých funkcií prostredníctvom Bluetooth alebo diaľkového ovládača a umožňuje vám zobraziť dôležité informácie o vašom karavane.

DOPLNKOVÁ VÝBAVA

Žiadne riziko šmyku
Vďaka protišmykovému systému sa karavan automaticky uvedie do správnej polohy jemným kontrolovaným zabrzdením, ak je zistený kývavý pohyb.

Stojan na bicykel 
Flexibilitu vo vašom cieli, zaisťuje odolný nosič bicyklov Thule Caravan Superb pre dva bicykle alebo elektrobicykle s celkovou hmotnosťou do 60 kg. Nosič je možné jednoducho sklopiť a získať tak prístup k prednému úložnému priestoru.

Manévrovanie je hračkou
Praktický Truma Mover XT4 pre tandemovú nápravu umožňuje elektrické manévrovanie bez námahy. Dá sa ovládať jednoducho a presne diaľkovým ovládačom.

Pod napätím
Menič prevádza napätie 12 V batérie na striedavý prúd 230 V, aby ste mohli 230 V spotrebiče (kávovar, hriankovač, sušič vlasov atď.) Používať aj na cestách bez sieťového napájania.

Viac sily na ceste
Riadená solárna inštalácia dodáva 2 x 90 W, a tým vás robí ešte nezávislejšími na cestách - pre väčšiu slobodu a sebestačnosť.

Inovatívny energetický systém
Smart-Battery-System vám umožňuje výrazne predĺžiť obdobie sebestačnosti vášho vozidla. Výsledkom je, že vozidlo dokáže stáť bez elektrického napájania takmer 10 dní. Ideálne pre zákazníkov, ktorí milujú svoju nezávislosť!

 

DEKOR, TEXTIL A KOBERCE

Textilné dekory

Model TortoraTortora / plná koža
 

 

Model GrigioGrigio / plná koža
 

 

Koberec: Laguna

Koberec: Samona

 

Drevené dekory

Velvet AshVelvet Ash
(Standard)

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty