GALÉRIA | ERIBA Touring

 

VŠETKO NA DOHĽAD:

  • MALÉ ŤAŽNÉ VOZIDLÁ

Skvelá voľba pre začínajúcich kemperov – vďaka kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti je ERIBA Touring ideálna aj pre menšie ťažné vozidlá a držiteľov preukazov kategórie B (osobné autá).

  • NÍZKA SPOTREBA PALIVA

Aerodynamická predná časť, tvorená aerodynamickou konštrukciou z oceľových rúrok, zaisťuje nízky odpor vzduchu a tým aj nižšiu spotrebu paliva.

  • VNÚTORNÁ KLÍMA

Pop-top strecha poskytuje čerstvý vzduch v karavane a vytvára tak dokonalú klímu v miestnosti vďaka vyklápaciemu strešnému oknu, ktoré je vyrobené z plátenného materiálu.

  • INDIVIDUALITA

Otvorená cesta pre vašu osobnosť – vyberte si z rôznych farieb exteriéru, rôznych dizajnov interiéru a zodpovedajúcich kombinácií látok, ako aj sofistikovaného originálneho príslušenstva, aby bol váš karavan skutočne podľa vás.

  • BEZPEČNOSŤ JAZDY

Jedinečný konštrukčný princíp odvodený od konštrukcie lietadla, pozostávajúci z robustnej oceľovej rúrkovej klietky s hliníkovým opláštením, a kompaktné rozmery vozidla ponúkajú perfektné jazdné vlastnosti a tým vynikajúcu bezpečnosť jazdy.

  • AERO DIZAJN:

Karavany ERIBA sú vzorom efektívnosti vďaka aerodynamicky tvarovanej prednej časti so zaoblenými hranami. Ich jedinečné tvary karosérie im tiež dodávajú nadčasovú eleganciu. To znamená, že profitujete z niekoľkonásobne zníženého odporu vzduchu vďaka nízkej spotrebe paliva, výrazne zvýšenej bezpečnosti jazdy a optimálnej jazdnej vlastnosti. Každá cesta, ktorú podniknete so svojím odborným spoločníkom, bude vzorom bezpečnosti, hospodárnosti a elegancie.

 

KUCHYŇA

Napriek svojim kompaktným rozmerom ponúka kuchyňa veľkorysú pracovnú plochu. Tento priestor je možné ďalej zväčšiť pomocou skleneného veka sporáka a voliteľného krytu drezu. Riad, panvice a jedlo možno prehľadne uložiť v skrinke pod kuchynskou doskou. Varná doska s 2 horákmi, ktorá je štandardne vybavená ochranou proti plameňu a sklenenou krycou doskou, nesplní žiadne želania z hľadiska kulinárskych pôžitkov. A vaše suroviny zostanú pekne a čerstvé v praktickej integrovanej chladničke s objemom 81 litrov.

 

VŠETKO MÁ SVOJE MIESTO. VRÁTANE TEBA.

Posteľ je zo všetkých najpríjemnejšie miesto. A ak ponúka aj úložný priestor – o to lepšie! Pod pevným zadným lôžkom v priestore na spanie pri dispozíciách ERIBA Touring 310, 430, 530, 542 a 550 je ukrytý obrovský úložný priestor, ktorý je možné naložiť aj zvonka cez voliteľné dvierka skrinky. To zaisťuje ľahký prístup ku všetkému, čo potrebujete, kedykoľvek sa vydáte von. Predné sedenie v obývacej časti je nielen mimoriadne pohodlné, ale ponúka aj dostatok úložného priestoru pre všetky vaše nevyhnutnosti.

SPÁLŇA

Zaspávajte blažene a zobuďte sa úplne svieži – na celom svete. Matrace zo studenej peny s mäkkými poťahmi poskytujú maximálny komfort spánku. Praktické usporiadanie postelí vám pomôže nielen relaxovať, ale aj uľahčiť život, ak pod ne chcete niečo uložiť.

 

KÚPEĽŇA

Kúpeľňa je vašou dokonalou oddychovou zónou a je vybavená policou s napínacími popruhmi na uloženie riadu, vešiakom na uteráky a záchodom na lavicu. Výškovo nastaviteľné zrkadlo sa pohybuje nahor a nadol so sklopnou strechou a umývadlo pod ním ponúka dostatok úložného priestoru.

Adresa

KARAVAN.sk s.r.o.
Seredská 247/4012
917 05 Trnava – Modranka

Kontakty